Резултати от 1 до 11 от общо 11

Торсионният генератор от Бобов дол 6 - има ли го някой?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    510
    #1

    Торсионният генератор от Бобов дол 6 - има ли го някой?

    Тази тема е взета от друг форум, интересно ми е да видя вашите мнения по нея.
    " Странно е ако тази фирма съществуваща от 1994г и никой не я знае ? От рекламите им излиза, че " Единственият енергоносител, използван от торсионния генератор е електрическа енергия за задвижване на електродвигателя на водонапорната помпа." но никъде не е споменато какъв е нейния разход за който и да било от моделите им? http://www.demetra-geia.org/bulgaria...tors/index.htm
    Пробвах да им звъна - глас в пустиня! То вярно, че сега по празниците не им е до работа, но поне 1 тел секретар можеха да включат.
    Та, ако някой от вас вече ползва това "чудо", моля да сподели!
    Така и така сме на чудесата, погледнете и това (генератори за браунов газ) на сънародника ни Вълков - което се прави по американски лиценз в ..... Румъния,
    Rokura
    Pitar Mos 20 Street,
    Sector 1,
    Bucharest
    ROMANIA
    Tel: +40-21-318.02.35
    Fax: +40-21-318.18.80
    Email: office@rokura.ro
    Web: www.rokura.ro ........... естественно!??
    Същия въпрос и за него - има ли го някой и ....прочие! "

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #2

    Re: Торсионният генератор от Бобов дол 6 има ли го някой?

    Дай линк към този друг форум да видим какво говорят там по въпроса.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re: Торсионният генератор от Бобов дол 6 има ли го някой?

    2 неща ме притесняват, при това сериозно, относно този "революционен" торсионен генератор

    1. тези гениални инженери и изобретатели толкова ли не разбират от чертежи и компютри, че се е наложило да рисуват схемите на paint-a ?
    2. защо страницата с техническите характеристики не се отваря, а на всички останали пише ала-бала дрънканици, без да има 1 смислено число за изходна мощност, принцип на действие, който не е описан с натрупване на сложни думички от рода на "спиново усукване" (WTF!?) и др.под.

    за "брауновия газ" пък да не говорим

    1. къде пък си го преведе "браунов газ"?! кой подред елемент е от менделеевата таблица?
    2. мен ако питаш "Hydrogen Rich Gas" означава "газ с преобладаващо съдържание на водород"

    водородните коли и т.н. са чудесна идея и дай боже някой да намери лесен начин да цепи водата на кислород и водород, различен от електролизата, защото много топло трябва за тая работа, братле... вальо топлото дори нЕма да се справи

    съвсем отделен въпрос е и фактът, че светът около нас прелива от безплатна енергия и само луд би тръгнал да търси алтернативно гориво, което изисква консуматив (петрол, въглища, газ, водород и каквото се сетиш още), като слънцето си грее могъщо и веднъж направена инсталация няма нужда да я пълниш с каквото и да било...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #4

    Re: Торсионният генератор от Бобов дол 6 има ли го някой?

    Разгледах целия сайт на Деметра,на пръв поглед всичко звучи многообещаващо.Но липсва основна техническа информация,сравнения с други подобни агрегати и т.н. Нищо за което да се опрем като база.Само сложни и неразбираеми физикохимични алабала. На едно място чета че разкъсали ковалентната водородна връзка и се отделяли по няколко калории на всеки разкъсан атом.Е това вече ме метна на върбата.По принцип съм оптимист и съм открит за новости,но да се получи такъв ефект с една помпа??????

  6. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #5

    Re: Торсионният генератор от Бобов дол 6 има ли го някой?

    Струва ми се, че хората пишещи подобни неща имат прекалено голямо въображение и слаба връзка с реалността.

    Линкове 1, 2, 3, 4, 5

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #6

    Re: Торсионният генератор от Бобов дол 6 има ли го някой?

    Valen- с този последния линк направо утепа коча с лопатата.Откъде изкопа този словесен ШЕДЬОВЪР? Отдавна не бях чел подобни безсмислици,написани толкова НАУЧНО.
    Издържах на първите 2-3 страници и на последните редове.Повече не мога да нося.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re: Торсионният генератор от Бобов дол 6 има ли го някой?

    според мен всичко е истина, особено теорията на усукването

    ето ви на пример - ако ви усучат тестиса откъде се взима енергията за последвалия крясък? това е енергията на духа, който не може да се противопостави на торсионното въздействие и е външна по характера си за самия тестис. нЕма се подигравате със световното информационно поле на всемирното съзнание на еманационното проявление от информационното разпръскване на свръхаза на доброто

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #8

    Re: Торсионният генератор от Бобов дол 6 има ли го някой?

    Ако на някого му се чете за торсионните полета нека си пусне едно търсене в руските сайтове. Там има изписани хиляди страници.
    Но тази тема определено не е за следновогодишна вечер....

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    190
    #9

    Re: Торсионният генератор от Бобов дол 6 има ли го някой?

    На един познат от Дупница са му сложил такъв торсионен генератор преди няколко години, още като не са били толкова известни Деметрата. Беше ми много интересно като го видях (2 бучащи големички кутии, ама не даде да го разглобиме). Отоплява хале около 600 кв.м. Незнам дали генерира доп. енергия или бъзика по някакъв начин електромера, но плаща 3 пъти по малко за ток, отколкото би трябвало по прости сметки. Има 2 електромера - единият на входа, а другият на изхода и колкото и да не исках да повярвам, този на изхода измерваше 1,4 ел.ен. повече.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #10

    Re: Торсионният генератор от Бобов дол 6 има ли го някой?

    Е как е плащал 3 пъти по-малки сметки,като разликата е била 1,4 пъти?

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    190
    #11

    Re: Торсионният генератор от Бобов дол 6 има ли го някой?

    Незнам, казвам ти кво видях. Втората кутия може да е била вързана след електромера и още някакво коефициентче да качва, нали ти казвам, че не даде да ги разглобиме.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. КЛИМАТИК И ГЕНЕРАТОР
    От zicfrid във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4
    Последно: 08-10-12, 11:30
  2. Съвет за генератор
    От sandyrs във форум Домашен майстор
    Отговори: 1
    Последно: 06-06-12, 12:53
  3. Йон генератор
    От marian1 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 10
    Последно: 01-12-10, 23:00
  4. Генератор на думи
    От Bvlgari във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 12-08-06, 16:45
  5. Генератор на фрази
    От dominant във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 17-06-06, 03:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе