Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

помощ за филтър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    45
    #16

    Re:помощ за филтър

    Еми тя инсталаторската фирма ми монтира котел 24кв за 70кв/м къша. Нали се сещаш колко разбират.Изхода и входа на котела са 3/4, може ли така : ППР преход с вътрешна месингова резба 32-3/4, удалжавам с едно парче ппр 32 и от него ппр коляно с външна месингова резба,кран,филтар ,кран,ппр преход 32-1''. Ще използвам тези стъклофибърни тръби http://www.pipelife.bg/bg/03_Product...osite_Pipe.php , светлия отвор е по малък от на стаби с ал. вложка ,но нямам острилка. Къщата я отоплявам с печка прити , която е в престроика до кащата. От престроикат Тръгва ф 32 до мазата на къщата , там колектор който е на 5м от газовия котел и сега ще го свържа към изградената инсталация
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1346798820[/time]_________________________________________________


    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1346795460[/time]_________________________________________________

    Режа тапите и връзвам газовия котел, между къщата и престроиката имам спирателни кранове
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1346792340[/time]_________________________________________________

    На единя колектор имам два панелни високи 600 широки 800(на единя от връщащата вода е направено подово) и един алуминиев 5 глидера, а на другия един панелен 600 на 2200 и един 600 на 1800. Така ми каза един маистор да ги разделя на джа кръга, защото големите радиатори имат голямо съпротивление.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1346789395[/time]_________________________________________________

    То тва стана за друга тема. Лазаре благодаря ти за съвета за филтъра ,щото щях да го сложа вертикално. Ако може само да ми кажеш проблем ли е да мина директно на ппр преход 32-3/4. Мерси
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #17

    Re:помощ за филтър

    Никакъв проблем колега

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. 285 NDR и плазмен филтър
    От Synthy във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 29
    Последно: 27-05-15, 19:28
  2. помощ за филтър на whirlpool fl5064
    От elenaalex във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 15-07-12, 09:35
  3. Филтър хармоници
    От iwoto във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 7
    Последно: 02-06-11, 20:33
  4. Филтър на напрежение
    От boyan_ranov във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 9
    Последно: 28-12-09, 21:22
  5. пиезокерамичен филтър
    От pettiofi във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 18-11-09, 22:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе