Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By ccankov73

Имергаз,Бош или Уникол

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    1
    #1

    Имергаз,Бош или Уникол

    Здравейте,искам да слож газов котел и незная коя от тези три фирми да избера,казват ми ,че италиянските са по-хубави на надежни от Бош

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2019
    Мнения
    160
    #2

    Отговор: Имергаз,Бош или Уникол

    Всеки си има мнение по въпроса - така, че ти сам трябва да си избереш, коя марка да монтираш. Пък и марката не е само водеща при избор на котел - има тема, доста обширна https://forum.setcombg.com/%D0%BE%D1...%BD%D0%B8.html

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #3

    Отговор: Имергаз,Бош или Уникол

    Има добри модели и на Бош и на Имергаз. Има и на други марки. Търсете подходящ по минимална мощност за вашите нужди. Да има локална поддръжка във вашето населено място. Някоя промоция, удължена гаранция са плюс.
    Моят стар модел на Имергаз кара 10-та година вече без проблем. Дано не ме изненада скоро неприятно.

  5. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #4

    Отговор: Имергаз,Бош или Уникол

    Да има адекватна локална поддръжка във вашето населено място.
    Ей туй е най-важното за мен като патил си не един път.
    Всичи екстри и минимуми остават “на хартия” като спре и няма кой да го оправи.
    А се случва....

    VanDan одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #5

    Отговор: Имергаз,Бош или Уникол

    То това е най-големия проблем. Пък излезе ли от гаранцията да намериш майстор е почти химера.

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2020
    Мнения
    1
    #6

    Отговор: Имергаз,Бош или Уникол

    Здравейте, спрел съм на този котел https://parno.eu/product/4571/konden...-tt-2-erp.html може ли да ми кажете има ли някакви проблеми с него.
    Благодаря предварително,

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #7

    Отговор: Имергаз,Бош или Уникол

    Не си спомням някой да се е оплакал от сериозни проблеми. Според личното ми мнение, добър модел с подходяща минимална мощност. Не е лошо да се съчетае с фирменото за модела стайно модулиращо управление от Имергаз по спомен CAR V2.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 03-11-19, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе