Здравейте, имам нужда от бърза справка - каква е скоростта на интернета от мобилен телефон към Глобул, за тези които са техни абонати. Става дума за "GoWeb" пакетите след изчерпване на включените мегабайти на максимална скорост. Оказва се, че според адин текст в сайта им, Глобул си запазват правото да ограничат скоростта след надвишаване на 30% от включените мегабайти - например аз имам 25 мегабайта и след като се изчерпят ставам на 128 килобита в секунда, но след още 8 мегабайта, скоростта ми пада на 32 килобита или 4 килобайта, което е ужасно бавно. Според Глобулците, ако мина на по-висок пакет с включени 100 или 200 мб, за целия период на договора, ще имам ограничение от 128Kbit, след изчерпването им, но няма да ми се налага допълнително ограничение. Не могат да го удостоверят с писмен документ, което ме притеснява. Още повече, че съм техен абонат от две седмици и спокойно мога да си прекратя договора и да не се занимавам повече с тях.

И така - на кратко - ако някой от вас ползва мобилен интернет пакет към Глобул с включени 100 или 200 мб. на максимално потребление, кажете каква Ви е скоростта след тяхното изчерпване ?