Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем с интернет скорост!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #1

    Проблем с интернет скорост!

    Download Speed: 7937 kbps (992.1 KB/sec transfer rate)
    Upload Speed: 2768 kbps (346 KB/sec transfer rate)


    значи това са данни взети от тест преди 5мин направен! Скороста международната е супер по цифри, вътрешната е към 6мб, но там вече почва да ми цикли ПЦто като вдигне над 3, но както и да е...
    имам страннен проблем... дори и с такава скорост страниците ми се зареждат сравнително бавно... преди не беше така... правих преди месец някаква оптимизация на интернет скоростта с TuneUP и се чудя дали не е от това проблема... като бях вързал нета на сестрата на лаптопа като беше тук... даже с другото айпи на вътрешната мрежа се браузваше много бързо! Та въпроса ми е как мога го оправя без да преинсталирам! Ако преинсталирам драйвърите на ланката дали ще се върнат настройките... потърсих в програмата за няква опция за рестор дифоулт ама няма. Имам 4 браузъра и с всичките е еднако... чистил съм регистри темп всичко ама нъц ебати умрялия нет имам напоследък, а като влезна да си тествам скороста друго показва!


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    Re: Проблем с интернет скорост!

    по скоро си омазал нещо регистрите на windows от толкова много "полезни" програми за всякакви (глупости) оптимизации

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    186
    #3

    Re: Проблем с интернет скорост!

    razziel незнам от къде си, но ако видиш тука нета каква е мизерия ще подивееш от щастие с твоита скорост.
    Download Speed: (150 KB/sec transfer rate)
    Upload Speed: (20-30 KB/sec transfer rate)
    Няма да цитирам доставчика.

  5. Member Аватара на shveb
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    190
    #4

    Re: Проблем с интернет скорост!

    Не претендирам че е точно така но това че имаш добра скорост на даунлоад не означава че страниците ти ще се отварят бързо.До колкото знам това зависи от доставчика ти.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #5

    Re: Проблем с интернет скорост!

    В повечето случаи доставчиците правят настройките така, че страниците да се отварят бързо (т.нар burst limit - висока скорост, до два пъти над обявената, но за кратък период от време, да кажем 10 секунди), а download скоростта отговаря примерно на обявената в офертите.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #6

    Re: Проблем с интернет скорост!

    мда на работа сме с бтк адсл... и браузването е бързо за сметка пък на даунлоуда
    ама както гледам май ще ги сменям тия момчета, защото този приятеля който работеше при тях и беше отговорник за района вече се е махнал и каза, че за нищо не стават вече... мързяло ги да пуснат оптиката даже, а имало изградена мрежа... ще трябва да се минава към мегалан усещам го... наближава деня та аз за 50лв свалям с 150-250к от някоя друга седмица вече... на какво прилича това... да не им давам 10лв ебати... Губели по 20-30 клиента на месец спомена този моя приятел...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #7

    Re: Проблем с интернет скорост!

    Поне при мен във Варна и ЗПЗ в петък беше умрял нета / ASDL/ . Но и вкъщи на Лан в петък вечер , събота и неделя до обяд пак беше мизерен и с накъсване .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Скорост мобилен интернет Глобул 32 кб/с !!!
    От a.petlichkov във форум Поддръжка
    Отговори: 0
    Последно: 27-02-12, 21:15
  2. Кошмарна Интернет скорост!!!
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 8
    Последно: 14-07-07, 12:50
  3. ИНТЕРНЕТ СКОРОСТ
    От skayver във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 09-03-07, 14:33
  4. 14Tbit/s Интернет скорост в Япония
    От DoRa във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 03-10-06, 12:18
  5. Отговори: 14
    Последно: 20-01-04, 01:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе