Резултати от 1 до 7 от общо 7

6100 Софтуер, предложете

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    12
    #1

    6100 Софтуер, предложете

    Не знам дали това е местото на питането ми, но Ви моля да ми предложите някъкъв софтуер за зареждане на лого, мелодии, картинки за Нокия 6100. Ако можете да ми кажете и откъде да го изтегля, разбира се не демо версия.

    А също и софтуер за изпращане на СМС-и, редактиране на телефонната книга и други настрайки на телефона.



    Както за предните модели на Нокия имаше Нокия Лого мениджър. Той имаше всичките възможности на едно място.


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #2

    6100 Софтуер, предложете

    Nokia PC Suite

    Описание

    Download



    По принцип би трябвало да го имаш на диск в кутията на телефона...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    12
    #3

    6100 Софтуер, предложете

    Не, нямам никакъв диск в кутията на телефона.

    Но ще го изтегля от страницата на Нокия и ще го разгледам.

    Благодаря.



    Тъй като предния ми телефон също беше Нокия, но 6510, имах оригиналния софтуер, но общо взето не бях твърде доволен.

    Използвах Нокия Лого Мениджър. Много по лек и интуитивен от софтуера на Нокия.



    И понеже тук става дума за коренно различен телефон, цветни картинки, Джава, полифонични мелодии не знам дали оригиналния софтуер на Нокия ще е лесно използваем.

    Запазвам си правото да попитам още веднъж за някой друг софтуер, ако срещна някакви проблеми с този.



    Тук има някакви нови програми за новите модели, но не мога да намеря начин да ги използвам без да си ги купя. Търсих доста.

    Ще се радвам, ако някой ми даде линкове и за тях.



    MobiMB: Mobile Media Browser

    http://www.logomanager.co.uk/php/products.php?id=51



    Mobius/PX - Phonebook and SMS

    http://www.logomanager.co.uk/php/products.php?id=53



    PolyPhonix Studio

    http://www.logomanager.co.uk/php/products.php?id=52



    Още веднъж благодаря.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #4

    6100 Софтуер, предложете

    Е, това дали е лесен за използване си е строго индивидуално усещане.

    Аз лично съм доволен от програмките - лесни са ми, вършат това, което се очаква от тях и са безплатни. Пък и сега има две нововъведения във версия 5.1, които са доста полезни.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    12
    #5

    6100 Софтуер, предложете

    А дали е редно да имам някакви притеснения, относно телефона, тъй като не е купен от Мобилтел, Глобул или по известните продавачи на такава техника, а е донесен от Дубай, от мой познат.



    Въпроса ми е има ли някаква разлика от телефоните закупени от Дубай и тези закупени от тук или от друга Европейска държава и какви да бъдат притесненията ми, тъй като не мога да разчитам на гаранция.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #6

    6100 Софтуер, предложете

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А дали е редно да имам някакви притеснения, относно телефона, тъй като не е купен от Мобилтел, Глобул или по известните продавачи на такава техника, а е донесен от Дубай, от мой познат.



    Въпроса ми е има ли някаква разлика от телефоните закупени от Дубай и тези закупени от тук или от друга Европейска държава и какви да бъдат притесненията ми, тъй като не мога да разчитам на гаранция.



    <div align="right">Originally posted by elias*-*05/02/2004*:* 18:27:31</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ако не са пипали "експерти" за да му сменят софтуера, да му слагат българско меню и др. подобни, вероятността да ти работи без проблеми е огромна [] Но, както сам казваш, гаранция няма...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    12
    #7

    6100 Софтуер, предложете

    Не, телефона не е пипан от никого.

    Изрично го подчертах като желание, когато приятелят ми заминаваше за Дубай, тъй като и там имат възможност, в зависимост от желанието на клиента да променят интерфейса или софтуера.

    На мен ми е достатъчно английското меню.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Topfield 6100
    От zvqara във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 22-11-11, 18:52
  2. продавам приемник TOPFIELD 6100 EMC
    От ivang19 във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 27-03-11, 15:31
  3. Отговори: 5
    Последно: 13-05-09, 21:33
  4. Nokia 6100 IrDA
    От 43211234 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 12
    Последно: 27-11-04, 18:51
  5. За Nokia 6100 няколко въпроса
    От glarus във форум Поддръжка
    Отговори: 4
    Последно: 29-05-04, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе