Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Продавам видео карта

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #1

    Продавам видео карта

    картата епродадена моля темата да се изтрие

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Продавам видео карта

    ти или се бъзикаш, или не знаеш в коя година живееш

    не само, че едва намерих линк към сегашна продажба на толкова стара карта, не само, че за 170лв се взима къде-къде по-мощните GTS450/HD5750, ами и снимки само за сериозни купувачи, камо ли да си причиниш неудобството да пратиш по куриер!

    голям си пич, respect

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    187
    #3

    Re:Продавам видео карта

    Явно е, че са три карти за тази цена. Ако почерпиш може и да ги купя.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #4

    Re:Продавам видео карта

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    ти или се бъзикаш, или не знаеш в коя година живееш

    не само, че едва намерих линк към сегашна продажба на толкова стара карта, не само, че за 170лв се взима къде-къде по-мощните GTS450/HD5750, ами и снимки само за сериозни купувачи, камо ли да си причиниш неудобството да пратиш по куриер!

    голям си пич, respect

    Благодаря за комплимента намалявам веднага на 160 лева

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    472
    #5

    Re:Продавам видео карта

    раздели сега на 2 и може и да се купи

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #6

    Re:Продавам видео карта

    Цитат Първоначално публикувано от ivanxxx
    раздели сега на 2 и може и да се купи
    надявам се да спрете със спама иначе благодаря за ъпването на темата- нова последна цена - 150 лева!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    187
    #7

    Re:Продавам видео карта

    Цитат Първоначално публикувано от ivanxxx
    раздели сега на 2 и може и да се купи
    Може, да. Има доста хора, които не са запознати. За 80 лева може да се намери 8800/9800, което е доста по-добре. А и продавач с такова отношение...

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #8

    Re:Продавам видео карта

    Цитат Първоначално публикувано от Bocci
    Може, да. Има доста хора, които не са запознати. За 80 лева може да се намери 8800/9800, което е доста по-добре. А и продавач с такова отношение...
    И сега ако се обосновеш за това което написа ще е добре, а относно цената мисля че е нормална.

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Re:Продавам видео карта

    deveca, колегите са прави.За стотина лева се продават 8800/9800, за 120 лева може да се намери Радеон 4850/70.

    http://obiavi.kaldata.com/listing/16...-4850-512.html
    http://obiavi.kaldata.com/listing/72...vi-modeli.html

    Бих ти дал доста повече линкове от форума на хардуербг но едва ли ще имаш права да четеш там. Пък ако случайно имаш ...

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #10

    Re:Продавам видео карта

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    deveca, колегите са прави.За стотина лева се продават 8800/9800, за 120 лева може да се намери Радеон 4850/70.

    http://obiavi.kaldata.com/listing/16...-4850-512.html
    http://obiavi.kaldata.com/listing/72...vi-modeli.html
    Бих ти дал доста повече линкове от форума на хардуербг но едва ли ще имаш права да четеш там. Пък ако случайно имаш ...
    И защо да нямам права за четене там, ти ме изкара някакъв индианец ми се струва май

    иначе да всеки знае колко струва неговата стока, това което ти продаваш знаеш ли колко струва?

    Ще помоля ако има сериозни админи в този форум да изтрие не сериозните мнения на потребителите по горе които са нарушили точка 7. "Коментари по цените в темите не са забранени. Те следва да бъдат подкрепени с актуални линкове, които доказват, че продавачът иска необоснована цена. Ако не сте предоставили доказателства за това, вашият коментар може да бъде изтрит, а вие наказан."

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Re:Продавам видео карта

    само ще ти помоля да не се правиш на много важен... ето ти линк, за да разбереш, че несериозно (една дума!) е твоето мнение, а не на другите. то вярно, че незнанието не е оправдание, но здравият разум и възпитанието изискват все пак да провериш истинността на казаното от другите, преди да ползваш агресивен тон

    http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=530448 (110 лв, нова)

    принципите на продажбата на употребявани компютърни части са от рода на поне -1/3 от актуалната продажна

    успех с продажбата

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #12

    Re:Продавам видео карта

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe

    принципите на продажбата на употребявани компютърни части са от рода на поне -1/3 от актуалната продажна

    успех с продажбата
    Искаш да кажеш че моята 9600GT трябва да я дам на 35-40 лв , т.е 1/3 от цената на нова. Тиу би ли я продал за толкова ако беше твоя и си броил примерно 220 лева за нея преди 2 години.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #13

    Re:Продавам видео карта

    Цитат Първоначално публикувано от dragomir7708
    Искаш да кажеш че моята 9600GT трябва да я дам на 35-40 лв , т.е 1/3 от цената на нова. Тиу би ли я продал за толкова ако беше твоя и си броил примерно 220 лева за нея преди 2 години.
    Fear me - от години чета твоите мнения, ясно ми че няма да се предадеш, ама правилата са си правила, не мога ли да ги споменавам? Все пак като ти спами някой темата без основание ти няма ли да споменеш правилата, особено като не си админ като мен? Друго не мога да направя май. Ако агресивния ми тон е споменаването на правилата или защитата от моя страна много добре спрете и вие с още по агресивния тон.
    Фиър ми ако не си забелязал това не е модела на моята видео карта, и аз като гледам тука освен да се заяждате с търговците друго не правите, а едно време беше по хубав форума.... Сега си спомних защо не съм влизал от отдавна... абе трийте я тази тема картата ми е продадена....

    Драгомир да аз дадох точно толкова преди година и половина... мисля че трябва да смъкна на 70 лева за да са доволни някои хора да купят карта за без пари с гаранция! Fear Me -Аз съм пич, ама и ти си пич Не ми беше нужно много за да я продам иначе

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    35
    #14

    Re:Продавам видео карта

    220 лева за нея преди 2 години.
    Момче логиката ти е просто брутална. Направо да ти се зачуди човек...как не си я пуснал за 300лв?!
    Нали се сещаш ,че си я купил да речем за 220 преди 2 години.....гърчил си я 2години и решаваш да я продадеш на някой "будала" за 180 wtf. Тя ако беше стояла в някой шкаф без да се ползва ,пак неможеш да и вземеш толкова.
    ОЩЕ един съвет!! Пусни я за 80-90лв. или хайде за 100 (въпреки, че леко ме съмнява някой да се върже.....но си длъжен да пробваш) и ще я продадеш.
    Хайде лек ден и успех с продажбата.

  18. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #15

    Re:Продавам видео карта

    Ясно е че всеки гледа за без пари да купи нещо , нормално е пазарлъка си е всичко , моята карта е с монтирано акселеро S1 и я давам за 120 лева , цената е нормална при условие че акселерото ново е около 50 лева , друг е въпроса че хората обедняха и всичко им се вижда скъпо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам видео карта
    От xfactor_ във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 13-12-11, 08:48
  2. Продавам CPU, Видео карта, LAN карта и модем
    От Ice___Cool във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 03-06-10, 21:26
  3. продавам видео карта
    От hipopotama във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 10-03-09, 14:08
  4. Продавам видео карта AGP, HDD АТА
    От taralion във форум Продава
    Отговори: 9
    Последно: 25-01-09, 17:08
  5. Продавам AGP видео карта
    От kiselina във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 18-04-08, 11:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе