Резултати от 1 до 8 от общо 8

Програмирам/препрограмирам биос и други чипове

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    4
    #1

    Програмирам/препрограмирам биос и други чипове

    Програмирам следните видове чипове:

    SPI FLASH,EPROM,EEPROM,FLASH Memory,Serial (I2C) EEPROM,Microwire EEPROM,Microchip PIC,Atmel Flash Memory,Serial Peripheral Interface (SPI),Atmel EEPROM,Nonvaltile SRAM,static RAM (Test RAM),EPROM winbond,SST Electrical Erase Chip,Flash Memory SST, Sanyo



    повечето биоси на новите съвременни дъна са SPI FLASH



    ЦЕНА ЗА УСЛУГАТА:10ЛВ на чип.

    * Не се занимавам с разработка на биоси и друг подобен софтуер,просто програмирам чипа с избран от вас файл!




    *Понежете темата ми беше изтрита от някой глупак,може би поради конфликт на интереси,въпреки,че си беше в правилния раздел,биосите са към Дънни платки и т.н.Ако ще я триете пак,искам да ви видя измисленото оправдание!

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Програмирам/препрограмирам биос и други чипове

    Не знам кой ти е изтрил темата, но недей с този тон Не прави добро впечатление като за първи пост. Иначе от гледна точка на колега цената ти е добра. Приготви си само и чипове, че често се случва заедно с биоса да си отиде и чипа.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re:Програмирам/препрограмирам биос и други чипове

    nothd, получаваш официално предупреждение заради обидния език

    при повторно нарушение мнението ще бъде изтрито, а ти - наказан с 3 дена бан

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    4
    #4

    Re:Програмирам/препрограмирам биос и други чипове

    Тона си го заслужихте,искам обяснение,за изтритата тема,която с нищо не е нарушила правилата!

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:Програмирам/препрограмирам биос и други чипове

    1. ако някой, който живее в блока ти, ми спука гумата, не мисля, че имам основание да нарека всички ви "кретени", особено теб, нали?

    2. продаваш услуга, така че мястото на обявата ти е в раздел Продава

    3. действията на модераторите и администраторите не са обект на дискусии. ако имаш някакви възражения, пишеш на лични на някой модератор на раздела. има бутон "Извести" под всяко мнение

    4. обяснение нито имаш право да изискваш, нито да получиш. това, което ти пиша е единственото и последното внимание, което ще получиш по въпроса от ръководния състав на форума. има си правила за четене (вж. т.3), има си логика за следване (вж. т.2)

    оттук нататък всичко писано нека бъде по обявата

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    4
    #6

    Re:Програмирам/препрограмирам биос и други чипове

    А значи раздела бил ПРОБЛЕМА!ОК значи сега всичко е наред!

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re:Програмирам/препрограмирам биос и други чипове

    след като изяснихме всичко, предлагам да изтрия всичко след обявата ти, като редактирам и нея, махайки обидите и т.н. излишни неща, ок?

    P.S. цялата тази комуникация трябваше да стане на лични, а не пред всички. виждаш ли колко по-добре щеше да бъде, ако се вървеше по каналния ред, включително без обиди и т.н.?

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,248
    #8

    Re:Програмирам/препрограмирам биос и други чипове

    Цитат Първоначално публикувано от nothd
    Тона си го заслужихте,искам обяснение,за изтритата тема,която с нищо не е нарушила правилата!
    Глупакът, който ти изтри темата бях аз.
    Изтрих я, защото нарушаваше правилата на форума, тъй като не беше в правилния раздел.
    В момента пак не отговаря, защото не е упоменато населено място, в което услугата се предлага.
    За съжаление, не съм свикнал да ми викат глупак, нито имам желание да давам обяснения на всеки, който наруши правилата на форума. И ще се възползвам от правата, които имам за да те помоля да напуснеш форума - просто, тук не са необходими люде, които във втория пост се обръщат с глупак, било към мен или към който и да е друг участник и искат всички под строй да дават обяснения.

    Благодаря за участието и успехи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Чипове
    От stoinovich във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 09-05-10, 10:11
  2. ПРЕМЕСТЕНО: Чипове
    От fXOrange във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 0
    Последно: 07-05-10, 19:30
  3. чипове за принтери
    От ManiMani във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 18-03-08, 15:19
  4. Догодина AMD ще се откаже от производството на чипове?
    От IvO™ във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 54
    Последно: 11-12-07, 17:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе