Резултати от 1 до 7 от общо 7

Продавам:Asus 1000h(250HDD),Audigy2ZS,Stereo BT HF,2x1 DDR2,Nokia E52,gamepad

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    34
    #1

    Post Продавам:Asus 1000h(250HDD),Audigy2ZS,Stereo BT HF,2x1 DDR2,Nokia E52,gamepad

    Здравейте,
    Ето какво ми събира прах по рафтовете:

    1) Нетбук Asus EEEPC 1000H, черен цвят, с подменен HDD Western Digital Scorpio Black 250 GB. Спецификации(цък).
    - HDD-то е черната серия на Western Digital и позволява на машината да работи доста по-бързо от обикновено. Дискът е на 7200 оборота, което е доста повече от стандартния 80-гигабайтов диск на Seagate работещ на 4200 оборота. Важното е, че не се отразява особено на живота на батерията.
    - RAM 1gb на 667 мегахерца. Стандартно беше с памет на 400 мегахерца. Не съм сложил 2 GB, тъй като за XP-то не е необходима повече памет.
    - Батерията все още държи към 7 часа при изключен Wi-Fi/Bluetooth модул. Капацитетът и е спаднал с не повече от 8-9%.
    - На външен вид е запазен. Пазил съм го старателно, но все пак иа драскотини(виж снимките). Освен това на скоро съм му правил почистване отвътре.
    - Продавам го в пълен комплект, както е дошъл при мен от магазина - пазя му дори найлончетата за зарядното и батерията.
    - Има и проблем, който не си струва да се отстранява - дясното високоговорителче е изгоряло, но лявото и така е достатъчно силно, за да компенсира. Всичко останало работи.
    - По принцип ще е форматиран, но мога да сложа Линукс или XP по желание.

    Цена 270 лева. 260 лева.

    Снимки в галерия - ЦЪК!
    Пълен размер тук.

    2) PCI звукова карта Creative Audigy 2 ZS. Подробно ревю(цък).
    - Работи без проблем, но няма никаква окомплектовка, основно защото не съм първи собственик.
    - Официални драйвери за Windows 7.

    Цена 45 лева. 40 лева.

    Снимки в галерия - ЦЪК!
    Пълен размер тук.

    3) Stereo(A2DP) Bluetooth Handsfree Sony Ericsson HBH-DS970. Спецификации(цък).
    - Външен вид - запазен.
    - Пълна окомплектовка, включително различните големини на тапичките за уши.
    - Работи с всякакви устройства(телефони, компютри, лаптопи, таблети...).
    - Има дисплей, на който изписва номера на човека с когото разговаряте, а ако телефонът ви е Sony Ericsson изписва и името от телефонната книга, както и името на песента, която слушате.
    - Батерията издържа до два нормално дълги филма. На третия вече трябва да включите зарядното по някое време.
    - Качеството на звука е от най-добрите за този клас устройства, но вече изобщо не ми се отдава възможност да го ползвам.

    Цена 55 лева. 45 лева.

    Снимки в галерия - ЦЪК!
    Пълен размер тук.

    4) RAM памет A-DATA DDR2 800 мегахерца, 2 платки по 1 гигабайт. ЗАПАЗЕНА!
    - Няма дефекти.
    - Не е "клоквана".
    - Работила е 2-3 години при мен без "гък" да каже.

    Цена:
    - 1 бр. - 19 лева;
    - 2 бр. - 35 лева.


    Снимки в галерия - ЦЪК!
    Пълен размер тук.

    5) Nokia E52 с конвенционалната телефонна клавиатура. Черен цвят. Спецификации(цък).
    - В комплекта присъстват само телефон, оригинално зарядно, оригинална батерия и връвчица за ръка(на която ще ударя един сапун преди да предам на следващия собственик). Останалите елементи не се знае къде са, но мисля, че мога да набавя и оригиналното heandsfree и може би USB кабела. Ще обновя темата по-нататък.
    - Има забележки по външния вид, които съм се постарал да покажа със снимките по-долу. Ползван е от друг човек от семейството, който не е особено педантичен.
    - Иначе устройството работи и батерията му държи 3-4 дни.
    - Поддържа Wi-Fi, Bluetooth, ефирно FM радио, както и GPS.

    Цена 95 лева.
    ПРОДАДЕН

    Снимки в галерия -
    ЦЪК!
    Пълен размер тук.

    6) Gamepad SPEED LINK First Strike USB SL-6530. Черен цвят.
    - Работи и е ползван доста малко.
    - Има повече бутони отколкото мога да преброя и някаква вибрация(наченки на feedback).
    - Поддържа се от Windows 7.

    Цена 9 лева(за по-малко не си струва усилията по продажбата).

    Снимки в галерия - ЦЪК!
    Пълен размер тук.


    Обща информация:
    - Нито един от артикулите няма гаранция, но купувачът разполага с 3 дни да върне закупеното(а аз средствата), ако не работи(moneyback).
    - Местоположение град Варна.
    - Доставка с куриер, с наложен платеж - да.
    - Ще бъда на разположение за всякакви въпроси чрез PM във форума или директно на и-мейла moonlwind@gmail.com .
    Този пост е редактиран от moonwind; 15-10-12 в 21:09.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    34
    #2

    Отговор: Продавам:Asus 1000h(250HDD),Audigy2ZS,Stereo BT HF,2x1 DDR2,Nokia E52,gamepad

    Някой коментар на цените няма ли желание да направи?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    34
    #3

    Re: Продавам:Asus 1000h(250HDD),Audigy2ZS,Stereo BT HF,2x1 DDR2,Nokia E52,gamepad

    Все още приемам коментари на цените ..и надолу и нагоре

    В събота ще съм в София 20.10 , така че предлагам безплатна доставка на чарковете за столицата.
    Този пост е редактиран от moonwind; 16-10-12 в 21:56.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    34
    #4

    Re: Продавам:Asus 1000h(250HDD),Audigy2ZS,Stereo BT HF,2x1 DDR2,Nokia E52,gamepad

    Я бързо на първа страница!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    34
    #5

    Re: Продавам:Asus 1000h(250HDD),Audigy2ZS,Stereo BT HF,2x1 DDR2,Nokia E52,gamepad

    Не мога да едитна първи пост, но трябва да се знае, че:
    Позиция 4 е продадена.
    Позиция 2 е запазена.
    Позиция 1 е запазена.

    И хайде на яките безжични слушалки! Остана само един брой

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    34
    #6

    Отговор: Re: Продавам:Asus 1000h(250HDD),Audigy2ZS,Stereo BT HF,2x1 DDR2,Nokia E52,gamepad

    Звуковата карта е продадена.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    34
    #7

    Re: Продавам:Asus 1000h(250HDD),Audigy2ZS,Stereo BT HF,2x1 DDR2,Nokia E52,gamepad

    Вече и слушалките са продадени - моля темата да се изтрие(или архивира, според какъвто е реда).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам нетбус Asus EEE PC 1000H 10.1"
    От vinse във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 12-11-13, 07:58
  2. Продавам лаптоп Asus Eee PC 1000H
    От VaskoD във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 30-05-13, 09:20
  3. Продавам Лаптоп Asus Eee PC 1000H
    От rb във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 25-07-12, 12:21
  4. Продавам CPU E6550, 4x1 DDR2 800mhz, MB Asus P5K, Video Asus 8600GTS
    От pnn във форум Приключили продажби
    Отговори: 14
    Последно: 23-06-11, 18:38
  5. Stereo handsfree za Nokia 6610
    От Rag във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 04-11-03, 15:36

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе