Резултати от 1 до 2 от общо 2

Stereo handsfree za Nokia 6610

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Rag
    Rag е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    7
    #1

    Stereo handsfree za Nokia 6610

    Наистина се извинявам, на тези, които се изнервят от наличието на тема с подобно заглавие, но аз се инзервям не по-малко от моите слушалки за 7 лв произведени в Джигитай. Интересува ме откъде мога да си закупя стерео слушалки за 6610 които да са произведени от Нокия или от някоя по-свестна фирма. Джигитайските ги купих на едро от един закътан gsm магазин. По центъра видях същите за 12-15лв. След свръзка с поп порта се налага 10-15 минутно свръхизнервящо донагласяне, докато слушалките спрат да прекъсват. За да не се побъркам, моля Ви, нека някой да ме хелпне! НЕ съм проверявал на какви цени са в Германос и Мтел, но исках преди там да ме одрусат някой да ме посъветва.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Stereo handsfree za Nokia 6610

    Nokia 6610 си пристига със слушалките. Без тях не можеш да пуснеш радиото, тъй като те служат и за антена. Така че, търси оригиналните слушалки от този, който ти е продал апарата. На кабела е монтирано копче, с което се сменят и станциите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ПРЕМЕСТЕНО: Продавам bluetooth handsfree nokia
    От Mr.TECHNO във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 11-03-10, 22:03
  2. Продавам Stereo Bluetooth Handsfree
    От kod във форум Продава
    Отговори: 6
    Последно: 11-12-08, 09:46
  3. Nokia 6100 или 6610 дайте съвет!
    От Barbarian X във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 24-12-04, 19:23
  4. Nokia 6610- откъде най-евтино
    От PPechev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 21
    Последно: 05-09-03, 16:05
  5. NOKIA 6610
    От Wizard във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 11
    Последно: 16-08-03, 05:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе