Резултати от 1 до 4 от общо 4

Команда за Install на .inf файл?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    29
    #1

    Команда за Install на .inf файл?

    Здравейте. Въпроса ми е съвсем елементарен и кратък.
    Коя команда от команден ред е аналогична на командата Install от контекстното меню което се появява когато щракнем с десен клавиш на кой да е .inf файл.
    Тоест как от команден ред да направя Install на .inf файл.
    Благодаря ви предварително за отговора.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #2

    Re: Команда за Install на .inf файл?

    Отвори някаква папка. От менюто Tools\Folder Options...\File Types, намери си INF, натисни Advanced, избери Install, натисни Edit и ще го видиш. При мен (WinXP Pro SP2) е
    Код:
    C:\WINDOWS\System32\rundll32.exe setupapi,InstallHinfSection DefaultInstall 132 %1

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    29
    #3

    Re: Команда за Install на .inf файл?

    Цитат Първоначално публикувано от Avis
    Отвори някаква папка. От менюто Tools\Folder Options...\File Types, намери си INF, натисни Advanced, избери Install, натисни Edit и ще го видиш. При мен (WinXP Pro SP2) е
    Код:
    C:\WINDOWS\System32\rundll32.exe setupapi,InstallHinfSection DefaultInstall 132 %1
    И при мен е така но не ми е ясно къде в тази поредица от команди се пише името и пътя до .inf файла който трябва да бъде инсталиран.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #4

    Re: Команда за Install на .inf файл?

    Цитат Първоначално публикувано от kolyo1
    И при мен е така но не ми е ясно къде в тази поредица от команди се пише името и пътя до .inf файла който трябва да бъде инсталиран.
    На мястото на %1.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 14-11-10, 18:25
  2. Отговори: 2
    Последно: 04-12-09, 13:25
  3. Отговори: 2
    Последно: 14-11-06, 23:42
  4. Отговори: 2
    Последно: 04-11-05, 22:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе