Резултати от 1 до 3 от общо 3

Как да дефинирам аргоментите на CopyTableDef

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    84
    #1

    Как да дефинирам аргоментите на CopyTableDef

    Програмата е VB6.0. Как да дефинирам аргументите на тази функция:

    Function CopyTableDef(SourceTableDef As TableDef, TargetDB As Database, TargetName As String) As Integer

    Какво ли не опитах все ми излиза табелка с надпис:
    Run-time error '91' :

    Object variable or With block variable not set.

    Признавам нямам опит с обекти на СУБД.Моля ако някой знае да напише примерен код!!! Благодаря ви предварително!!!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re: Как да дефинирам аргоментите на CopyTableDef

    Знам че ще прозвучи като заяждане, но човек дето на български трудно пише - аргУменти, надпис и прочее, ми е чудно как ще се научи да пише на VB, че и База Данни.
    И понеже пишеш че и СУБД нямаш опит, във VB имаш ли някакъв?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    84
    #3

    Re: Как да дефинирам аргоментите на CopyTableDef

    Здравей Black Addder!Това си е чиста проба заяждане.За правилното писане на думите си прав.Но връзката между правописа и VB не се връзва,има и по тежки и успешни случаи от мен.
    Това ми е първата програма която пиша и опита който имам е в интервала от желанието да се науча да пиша на VB, приложението което съм написъл (то се състои от 13 таблици които съм ги организирал чрез VB) и съм стигнал до проблема който трябва да реша и съм описъл по горе.
    Ако имаш желание и знаеш какво е решението на проблема ми и без сърказъм от твоя страна може да ме осветлиш по случая.Не ти се сърдя, на човек трябва да му се показват грешките.И дано в това писание несъм допуснал правописни грешки които да те подразнят.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе