Резултати от 1 до 3 от общо 3

Препоръчайте ми PHP книга

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    100
    #1

    Препоръчайте ми PHP книга

    Здравейте,

    От 1 година насам изучавам програмиране или по-точно до сега съм се занимавал с Paskal и C. Не съм кой знае колко напреднал, но в общи линии знам що годе голяма част от декларативната им част. Реших да почна да се занимавам с уеб програмиране и се насочих към PHP. Намерих в интернет страница тюториали, прочетох няколко глави и видях, че като синтаксис този език има доста сходни черти със C. Проблема е, че тези тюториали бяха от полза, но имаше доста излишна информация. Бихте ли ми препоръчали някоя книга, която е за хора които имат понятие от програмиране, но същевременно да не е на високо ниво ?

    Благодаря

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #2

    Re:Препоръчайте ми PHP книга

    За ПХП има изключилтено много книжки...O'Reilly (http://oreilly.com/) имат доста добри попадения. Аспектите на уеб програмирането са толкова много, че се съмнявам само с четене да стане...по-добре си харесай един два проекта и ги направи...така лека полека ще влезеш в час...нещата повече опират до похвати и техники за решаване на казуси от колкото 'чисто' програмиране...Изчети една дебела книга да видиш какво може езика и от там нататък минаваш на специфични задачки...

  4. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    6
    #3

    Re:Препоръчайте ми PHP книга


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Купувам ел. книга
    От gggggg във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 06-12-14, 21:32
  2. Отговори: 3
    Последно: 18-05-12, 11:47
  3. Въпрос за книга
    От devil във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 26-11-09, 12:57
  4. Търся книга
    От rpt във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 08-01-07, 21:28
  5. Готварската Книга на Сеткомци :>)))
    От D3BEP във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 03-03-04, 01:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе