Резултати от 1 до 4 от общо 4

Няма кракче :/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    2
    #1

    Question Няма кракче :/

    Здравейте съфорумци !

    Ще карам направо ... намерих една програмка която много ме заинтригува но трайл версията е непълна а не ми се плащат лудите пари които и искат.... пробах да я кракна с ОЛЛУДБГ но не става както искам вече 3-ти ден и се мъча и ми се изчерпват идеите ... ако някой може да ми даде НЯКАКВА насока ще съм му много благодарен !!!
    Програмката се казва ГГЕБЙПЛОТ.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Отговор: Няма кракче :/

    здравей, новако

    ще я карам и аз направо ... чета и се чудя на колко си години, на какъв акъл си, с какви знания си... и понеже дори на дебъгъра не си написал правилно името (OllyDbg), а въпросната програма ми се струва, че е GGEbiplot, ми се чини, че нещо си се качил на грешния влак

    сякаш се връщам 15-ина години назад, когато се срещнах с един съученик, който по онова време пишеше код за дъщерна компания на M$ и като разбрах, че има сорса на windows, веднага му го поисках. "за какво?", попита той. "ми да си го имам, не че му разбирам или ми трябва"

    може дълбоко да греша, но имам смътното усещане, че след като начина ти на изразяване е този, който демонстрираш, май тепърва прохождаш в някои области

    иначе не ме разбирай правилно, адмирирам хъса ти и ти пожелавам успех, и няма да се отказваш от целите си!

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    София - Младост
    Мнения
    171
    #3

    Отговор: Няма кракче :/


  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    2
    #4

    Отговор: Няма кракче :/

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    здравей, новако

    ще я карам и аз направо ... чета и се чудя на колко си години, на какъв акъл си, с какви знания си... и понеже дори на дебъгъра не си написал правилно името (OllyDbg), а въпросната програма ми се струва, че е GGEbiplot, ми се чини, че нещо си се качил на грешния влак

    сякаш се връщам 15-ина години назад, когато се срещнах с един съученик, който по онова време пишеше код за дъщерна компания на M$ и като разбрах, че има сорса на windows, веднага му го поисках. "за какво?", попита той. "ми да си го имам, не че му разбирам или ми трябва"

    може дълбоко да греша, но имам смътното усещане, че след като начина ти на изразяване е този, който демонстрираш, май тепърва прохождаш в някои области

    иначе не ме разбирай правилно, адмирирам хъса ти и ти пожелавам успех, и няма да се отказваш от целите си!

    хахах .. надушваш ги нещата ... само че не съм збъркал влака просто не зная каде му е спирката .... ако можеш да помогнеш супер ... нарочно имената на програмите са на български ......

    P.S. Зная че има free версия но е орязана благодаря за предложението :rolleyes:
    Този пост е редактиран от over_done; 22-11-12 в 19:46.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Има фаза няма ток?!
    От Plamen Hristov във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 26
    Последно: 12-02-13, 14:16
  2. btk , няма нет , pinga e ok
    От eror във форум Windows
    Отговори: 16
    Последно: 20-06-09, 14:52
  3. Няма звук?
    От midjis във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 26-01-09, 02:07
  4. GSM-а ми няма мрежа...
    От UltrasGirl във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 25-04-08, 09:55
  5. Няма лошо!
    От Wise във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 19-10-05, 16:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе