Резултати от 1 до 5 от общо 5

GSM-а ми няма мрежа...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    2
    #1

    GSM-а ми няма мрежа...

    Значи аз имам Сони Ериксон К750и,ползвам го от 10 месеца.В последните 2 месеца телефона губи мрежа.Пише "няма обхв. мрежа".И това ставаше по няколко пъти на ден за по 2-3 мин.После се учести,тази седмица нямах изобщо мрежа.Отидох в един от магазините на Глобул и ми казаха че проблема е от картата ми,а не от джи-ес-ема.А странно защо картата ми си е на ред,на други телефони си работи нормално.Купих си нова карта,с нов номер,пробвах я и пак същия проблем.Дадох телефона на сервиз.Искам да попитам дали е възможно телефона ми да си е наред,а от мобилния оператор да е проблема?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #2

    Re: GSM-а ми няма мрежа...

    Можеш да си провериш настройките на апарата.Аз лично предпочитам опцията "ръчно избиране на мрежа",пред автоматичното.Относно проблем с картата за 1 път чувам,че тя може да е проблема,а ползвам GSM-и от поне 7 години.Понякога наистина проблемът е в оператора,но при твоята честота по-вероятно е да е от апарата,но не съм сигурен 100%.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Re: GSM-а ми няма мрежа...

    Аз имах същия проблем пак със Ерискон, но по стар модел(т600). Смениха му един чип и се оправи. По точно имах два телефона, като от единия взехме чипчето. На Сони ериксон им викат сори ериксон. С тази марка само ядове съм имал. Телефона на гаджето на брат ми беше в сервиза до вчера, разбира се пак сори ериксон.

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    2
    #4

    Re: GSM-а ми няма мрежа...

    Цитат Първоначално публикувано от avenger
    Можеш да си провериш настройките на апарата.Аз лично предпочитам опцията "ръчно избиране на мрежа",пред автоматичното.Относно проблем с картата за 1 път чувам,че тя може да е проблема,а ползвам GSM-и от поне 7 години.Понякога наистина проблемът е в оператора,но при твоята честота по-вероятно е да е от апарата,но не съм сигурен 100%.
    Ами и на мен ми стана чудно като тея некадърници ми казаха че проблема е от картата и им казах че тва не ми се вярва.А те пак си продължаваха да твърдят тяхното си.И се набутах да си купя нова карта,след което не щяха да ми върнат парите.

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Аз имах същия проблем пак със Ерискон, но по стар модел(т600). Смениха му един чип и се оправи. По точно имах два телефона, като от единия взехме чипчето. На Сони ериксон им викат сори ериксон. С тази марка само ядове съм имал. Телефона на гаджето на брат ми беше в сервиза до вчера, разбира се пак сори ериксон.
    На мен уж любимата ми марка беше Сони Ериксон....Предишния ми джи-ес-ем също беше Сони Ериксон,и той се развали.Сега и тоя дет имам...абе УЖАС напрао...сега позвал една Моторола це 115,която я имам от две години и ми седи като резервен джи-ес-ем.Ебати телефон за 20 лева излезе по здрав от телефон за 300 лв...

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Re: GSM-а ми няма мрежа...

    @Julian-ски , от много години ползвам само Ериксон и после Сониериксон и никога не съм имал проблеми с телефоните си. Всичките съм ги купувал от Мтел и грижи не помня да съм имал ......Всъщност бях взел от квартално магазинче един Ериксон който харчеше много ток н о го върнах веднага и поправих грешката си
    Забелязал съм в повечето малко магазинчета където телефоните са по-ефтини на кутиите им или на самите апарати да се мъдри логото на някой европейски оператор което веднага ме подсеща , че телефона е бил разкодирван от някой "майстор".


    Колкото до проблема с К750цата, има голяма вероятност ако телефона е носен по джобовете или е изтърваван да се е огънала/пропукала платката му ........занесете го в сервиз да го видят хората.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Има фаза няма ток?!
    От Plamen Hristov във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 26
    Последно: 12-02-13, 14:16
  2. Няма звук?
    От midjis във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 26-01-09, 02:07
  3. demonoid - няма го
    От Smurfa във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 05-10-07, 16:21
  4. има мрежа-няма интернет...
    От irkum във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 15-05-07, 11:56
  5. Няма к'во се тегли!
    От DeathKnight във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 09-10-02, 18:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе