Резултати от 1 до 2 от общо 2

Продавам НОВ: PHILIPS 29PT9020/12

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. euro.euro
    Guest
    #1

    Продавам НОВ: PHILIPS 29PT9020/12

    Цена:790 лв. (12 месеца гаранция) Висококачествен ТВ с невероятно детайлна картина и идеален външен вид, пълна окомплектовка, кашон.
    Намира се в Хасково.
    За повече информация: euro.euro@mail.bg

  2.  
     
  3. euro.euro
    Guest
    #2

    Re: Продавам НОВ: PHILIPS 29PT9020/12

    Относно изчезналия коментар на Mr.TECHNO за философската страна как отиваш в магазина с малко пари и купуваш скъпо нещо
    и вече си весел собственик на нещото наречено ТВ:

    Днес всеки лев е важен!!!
    Когато го купувах търсех дори и 1% по-надолу в цената и разбира се 100% на-горе видимо качество в картината и чак след всички нужни тестови проверки на 5 еднакви бройки които ги имаше в момента, само този бе на истинско ниво .... който си заслужи до последната стотинка цената от 1100 лв. тогава! Така, че проблемите не се решават с даването на парите си в нова покупка на тънка цена, а дали си заслужва стоката.
    За този телевизор гарантирам защото съм професионалист в тази насока (сходимост, фокус, ниво на контраст, яркост, разсейки, детайлност, вярност в цветовете, максимална геометрия, странични дразнители в матрицата и още и още) -
    Господ да ти е на помощ АКО НЕ ГИ РАЗБИРАШ ТИЯ НЕЩА, а не парите и ГАРАНЦИЯТА ..... такива ми ти работи.
    За съжаление всичко евтино що се продава из тия наши магазини си е абсолютно набутване и риск със закъснител! Има само няколко модификации изобщо които стават за купуване и се свършва с филма за отличния телевизор. Който иска да спечели гарантирано избран телевизор от висок клас с невероятно детайлна картина и да не плати за него 989 лв. а 790 лв. защото си заслужава, нека ми пише на: euro.euro@mail.bg
    Ако не бях имал шанса* броени седмици след неговата покупка да си купя истинско качественно LCD, за нищо на света не бих го продавал в този момент.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonik TX-L42ET5E vs. Philips PHILIPS 40PFL5507K
    От sasa във форум Philips телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 21-09-12, 18:42
  2. Продавам LCD Philips 42''
    От Dankata123 във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 06-01-12, 20:59
  3. Избор на LCD - PHILIPS 37PFL4606H или PHILIPS 37PFL5405H
    От dodido във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-11, 08:22
  4. Продавам PIONEER DV 380!Philips! и др.
    От tattoo777 във форум Продава
    Отговори: 10
    Последно: 07-07-10, 11:20
  5. системи за домашно кино-PHILIPS HTS-6100/12,PHILIPS HTS-8100/8140
    От maddog9 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-09-09, 12:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе