Резултати от 1 до 5 от общо 5

Продавам лаптоп Toshiba Satellite P100-264

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Halo
    Guest
    #1

    Продавам лаптоп Toshiba Satellite P100-264

    Значи, първо здравейте. Макар, че рядко се вяскам по хардуер-рилейтед форуми, в момента съм тук за отправя една оферта ако мога така да се изразя. Накратко продавам си лаптопа. Никога не съм бил лаптоп-фенбой, но поради определени причини, които предстояха да променят живота ми през миналата година и съответно не-материализирането на тези промени, първо си продадох десктоп машината и си взех лаптоп. И пак поради това, сега го продавам. Понеже машината е в къщи, а не при мен (в офиса в момента когато пиша това), ви предлагам снимката която е на сайта на Тошиба, каквато именно е и марката на зверчето.



    Long story - short:
    Става дума за следното желязо -
    Core Duo - 2.17 Ghz
    1 Gb RAM (512+512)
    HDD 100 GB - Toshiba
    GeForce Go 7600 256DDR2
    17.1" (според Еверест, чийто пълни статистики ще се опитам да добавя по-късно от вкъщи, ако някой се нуждае от тях) (16:10 дори го дават) TruBrite дисплей на (пак според Евереста) производство на LG-Philips. Неща като опресняване и прочие не мога да цитирам в момента, но е ЯК
    HD Audio Stack на Connexant
    Harman-Kardon доста прилични колонки, като за вградени
    Touchpad
    Toshiba Bluetooth Stack
    Intel Wireless
    Intel Gigabit LAN
    Infrared
    Card Reader
    PCMCIA слот
    IEEE1394-Firewire Interface
    мммм
    а да DVD-RW MultiFormat (LG-Hitachi е)
    Идва с genuine Windows Media Center Edition
    Тежи 3.2 кг.

    батерията държи 2:19 минути
    може да изкара и до повече, ако се сетне видео ядрото на максимална икономия и се работи само с Office (примерно)
    Ако и да пропуска някой детайл относно машинката - ето ви директния линк към продуктовата страница на Тошиба тук

    Към лаптопчето, получавате и чанта с дръжка и нараменник - Hama.

    Тук по-долу давам и снимка от съпорт сайта на Тошиба за гаранциите. Значи лаптопа фабрично идва с две години бъндъл-ин гаранция, аз си доплатих още 110 или 120 евра не помня вече, за две години допълнителна. Презумпцията е, че съм виждал как на лаптоп с изтекла фабрична гаранция и модел, който е излезнал от производство му се вземат ~400 кинта за цяло дъно и всичко по него, само заради изгоряла памет, която по нещастно стечение на обстоятелствата е била билт-ин на дъното. Та поради тези и други подобни възможни причини, реших да се презапася и си кихнах за допълнителната гаранция. За да няма съмнения както виждате акцентирал съм на датата на покупка и крайната дата на изтичане на гаранцията.



    По времето (виждате датата) когато закупих машината, понеже я взех на дилърски цени + допълнителната гаранция от ТехноПро, всичко ми излезна около 2600 лв. За справка същия компютър в 2BE се продаваше за 3568 лева с две години гаранция, като крайна цена на дребно. И понеже от тогава не съм се зачитал и следял за цените, очаквам от вас коментар по цената - мисля да му искам, ако разбира се някой се заинтересова да речем, 2300, като отдалеч си казвам, че съм отворен за преговори. Няма да запецвам като теле на лед я, така че, ако има заинтересовани, не се притеснявайте да ми драснете някое ЛС. Машината се намира в Казанлък.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #2

    Re: Продавам лаптоп Toshiba Satellite P100-264

    Успех от мен !
    п.с. Човекът ми е личен познат и мога да гарантирам за него и написаното по-горе.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Re: Продавам лаптоп Toshiba Satellite P100-264

    Напиши данни за контакт за да не ти изтрия обявата!

  5. Halo
    Guest
    #4

    Re: Продавам лаптоп Toshiba Satellite P100-264

    I_C_Q: 4708669
    mail: epuohg_AT_gmail_DOT_com
    skype: guiltyspark-343
    + на PM/ЛС на форума

    Мобилен телефон, ще предоставя само на хора, които наистина проявяват интерес. Излишен спам не ми е необходим, затова и съм сметнал, че ЛС-а е достатъчен - имам нотификация за мненията по темата и мейлове по темата, както и нотификатор, кога ми влизат въпросните мейлове - та дори ЛС-то смятам, че е достатъчно добър механизъм, но за да не "нарушавам" политиката на борда, давам и по-горните. Да не говорим, че онази малка темичка в началото на борда изрично упоменава "договорки и контакти на ЛС/PM, а не в темите". .....
    И ще си позволя лек коментар по мнението на модератора - А, дали просто не си търсим време за уплътняване и методи за допълнително "изпъкване" сред comunity-то с подобни коментари?!? Ако наистина толкова много Ви, пречи темата ми, моля чувствайте се спокойни да я затриете. Явно е голям проблем.

    Лека вечер.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #5

    Re: Продавам лаптоп Toshiba Satellite P100-264

    Вместо да си губиш времето с този памфлет, да беше отделил малко за да прочетеш правилата на раздела. Те са там за да се спазват, не за да красят раздела.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам лаптоп TOSHIBA SATELLITE X200 21K
    От Kalinov във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 13-04-13, 21:36
  2. Windows 7 и Toshiba Satellite P100-347- съвместимост
    От djany_111 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 04-06-12, 09:03
  3. Търся матрица за Toshiba Satellite P100-347
    От djany_111 във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 01-06-12, 15:41
  4. Продавам лаптоп Toshiba Satellite A100-785
    От stambone във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 10-12-07, 20:17
  5. Продавам Лаптоп Toshiba Satellite Pro A10
    От patkof във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 18-04-07, 14:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе