Резултати от 1 до 9 от общо 9

Продавам няколко джаджи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #1

    Продавам няколко джаджи

    Продавам следните джаджи:

    Всяка от снимките се увеличава (кликнете на нея).

    1. Ключодържатели (неупотребявани):



    Цена: 3 лв. броя

    2. Поставка за химикалка за бюро със звукови ефекти, неупотребявана (работи с 2 батерии АА; не са включени в комплекта):



    Или го вижте и чуйте в действие тук.

    Цена: 20 лв.

    Офертата ми е валидна за цялата страна.

    За контакти: намирам се в София (до НДК), webmaster@dir.bg, Skype: az_dqvolat

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: Продавам няколко джаджи

    Офф топик , смях се със сълзи на клипчето , страхотно оригиниални неща, успех с продажбите!

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #3

    Re: Продавам няколко джаджи

    искам ключодържателя дистанционно, ще го пратиш ли с наложен платеж до Варна ?

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #4

    Re: Продавам няколко джаджи

    Човек ... ти наистина ме убиваш с цени ...
    Този пърдящия, поставката за химикал струва точно 4 евро в центъра на една от най големите столици на Европа.
    Представи си колко струва на пазарите, които ги има и тук.
    Не подценявай хората тук, цената си е цена, но при определена надценка е малко обидна.
    Просто съвет, не се засягай, дано успееш да си продаваш така нещата.

  6. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #5

    Re: Продавам няколко джаджи

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Човек ... ти наистина ме убиваш с цени ...
    Този пърдящия, поставката за химикал струва точно 4 евро в центъра на една от най големите столици на Европа.
    Представи си колко струва на пазарите, които ги има и тук.
    Не подценявай хората тук, цената си е цена, но при определена надценка е малко обидна.
    Просто съвет, не се засягай, дано успееш да си продаваш така нещата.
    Не е пърдящ човека, но карай... Anyway, аз на нашия пазар не съм виждал да се продава (ако ти си - посочи място/цена). Цената му на Европейските пазари не ме интересува - по една проста причина: добре, струва 4 евро. Ти можеш ли да си го поръчаш, да платиш точно 4 евро и за толкова да ти го доставят? Съмнява ме (изключвам възможността да ти го достави някой приятел/познат). В крайна сметка, това е пазар: харесва ти - купуваш, не ти харесва - не купуваш. Аз никой не принуждавам.

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #6

    Re: Продавам няколко джаджи

    Този, който гледах тук попръцкваше. Може и аз да съм случил на такава демонстрация, на такъв момент.
    Не знам за пазарите в България, но китайците са си китайци навсякъде. Стоките им също не се различават.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #7

    Re: Продавам няколко джаджи

    Проверете цените и в http://www.dealextreme.com/

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #8

    Re: Продавам няколко джаджи

    Аз купих универсалното дистанционно и всичко е ок. Пределно ми е ясно че по online магазините струва 2-3$, само че с транспорта и риска до мен, става далеч повече.... Цената на човека е чисто пазарна, и който има проблем с това, просто да не си купува...
    Не виждам защо сте тръгнали да му обсъждате цените. Що не обясните на магазина през блока че хляба дето го продават за левче, в метро е 80 стотинки....

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #9

    Re: Продавам няколко джаджи

    офф
    Приятелю, този адрес на онлайн магазин съм го дал за твое улеснение. След като не може да го оцениш - това си е твой проблем. И ако беше загледал по добре какво пише в а сраницата, която съм дал щеше да забележиш, че в теси няколко долра влиза и транспорта. Това за риска няма да го коментирам пък въобще.
    /офф

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 25-01-14, 08:42
  2. Да сравним 2 Андроид Джаджи >
    От doxr във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 15-02-13, 10:54
  3. Отговори: 2
    Последно: 06-10-12, 16:26
  4. Отговори: 9
    Последно: 31-10-11, 17:18
  5. Сервиз за джаджи
    От geleto във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-05-08, 14:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе