Резултати от 1 до 6 от общо 6

Внимание измамник ( ци )

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    317
    #1

    Внимание измамник ( ци )

    Коллеги внимаваите да не бъдете измамени като мене от този който е с ник:loramscho трита му скайпа които аз знам са mango_jeri1 и grafiti994 и loramscho това му е номера 0886 15 49 57 ,ето малко информация за какво става въпрос преди няколко дни извършихме замяна аз му пратих моето дъно и тои трябваше да ми изпрати неговото след няколко дни лъгане той сега го пуска за продажба,моля модераторите да не трият темата за да не изгори и някой друг за повече инфо на skype:colev_75.Неговите имена са Иван Димитров.Ето му и двата мейла joro_g19911@abv.bg и mango_jeri@abv.bg и другия телефон 0888 67 34 74

  2.  
     
  3. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Re:Внимание измамник

    Момчето ползва поне 5 регистрации във форума - DnBRevolution, hipopotama, loramsito, lorams и loramscho.
    Имам съмнение за още няколко, но това ще се разбере по-натам.

    Телефони ползва различни, явно докато го подгони някой и после ги хвърля. Добре е, че вече не продават карти без данни...
    Използвани номера от измамника в обяви досега:
    0888 67 34 74
    0888 60 00 72
    0886 51 82 88
    0886 15 49 57
    0893 77 51 60



    Използвани Skype прякори от измамника:
    grafiti994
    delmatin6tina
    mango_jeri1

    Всички регистрирани прякори са баннати от форума, приложени са много крути мерки и бан по много параграфи, което естествено не означава, че мошеника не може пак да влезе, но ще му е трудно.

    Да се разследва в конкретния случай кой прав, кой крив според мен е безполезно - факт е, че баннатият потребител е нарушил правилата на форума с регистрацията на повече от един потребител, което е забранено.
    И то... повече от един - 5!!!
    Определено използването на най-различни телефони в обяви за продажби също буди подозрения.

    Ако някой е бил измамен от човека и смята да го търси с полиция съм готов да съдействам - имам достатъчен набор от IP адреси през които е влизал само този потребител с различните си прякори за да установят самоличността му без никакъв проблем.


    Ще почистя тази тема от коментари и ще я закача като важна в раздел продажби. В бъдеще тук ще можете да добавяте други измамници.


  4. radko_diev
    Guest
    #3

    Re:Внимание измамник

    Здрасти,
    В нет-а броди още един измамник. Прояви интерес към лаптоп-а ми, занимаваше ме 40 минути да му обяснявам за физическо състояние, дори да го разглобя за да снимам порт-а на хард диска. След това ме накара да го изпратя до Благоевград, с опиця да го отвори и да го разгледа ( в което няма естествено нищо лошо ), проблема е, че след дълги приказки и уговорки за достойнство, чест, мъжка дума и не знам си какво, дори не отиде да го погледне, та лаптопа ми стоя в Благоевград 5 дни, накрая аз си платих разкарването. Не че съм за 12 лв., мисля че никой не е...но ако го пратя 10 пъти до такива "сериозни" купувачи, накрая трябва да го подаря на някого ...това са му данните ...

    hakunakathada@abv.bg
    skype: atnstn
    0878-67-78-21

  5. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Re:Внимание измамник

    Не виждам нещо неправилно в напсианото от whitewizard.
    Напълно съм съгласен с него.
    Банът на потребителя, който обсъждаме е наложен за нарушаване на правилата и регистриране на много никове, а не поради доказване на някаква измама. За измамите и доказването им си има служби в тази страна и Сетком не е част от тях...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re:Внимание измамник

    [red]Поизчистих темата и я отключих, за да може да се вписват измамниците - каквато и бе идеята на Крис.
    Но само това - не се ангажираме със обвинения или доказателства.
    Право да дума ще имат само и единствено двете страни от сделката. Другите ще се трият.
    За обсъждане на хора си има "Дъра Бъра"

    Благодаря.[/red]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    132
    #6

    Re:Внимание измамник ( ци )

    Местя в този раздел, ако другата страна иска да даде коментар, темата е заключена.Хронологията е следната:

    Re: За сега уговорена-Продавам видео карта Zotac 8800GT-AMP 512/256bit
    « Отговор #4 -: 19.06.2010, 22:15 »

    След проведен телефонен разговор, уговорихме да ми бъде изпратена в понеделник и аз изпратих на лично данните си за доставка.разговора е бил минути преди съобщението:
    Цитат на: ivbrada в 19.06.2010, 13:00
    Здравеите,
    Интересува ме видео карта Zotac 8800GT-AMP 512/256bit , прате ми я на адрес Бургас, офиса на Еконт на "П.Евтимий" , до поискване, Иван Минчев Иванов,
    тел: 0878411171

    След това, тази вечер получих следното съобщение:

    Цитат на: petrchev в 19.06.2010, 18:29
    Извинявам се , но трябва да ти откажа , предлагат ми 70 лв за картата , а в тая криза 10 лв са си пари , ако си склонен да доплатиш , си с предимство . Може да пишеш на скайп , от 10,30 до 18 съм на линия всеки ден .

    Не съм за 10 лв. , но е унизително, след като си поел ангажимент, да пишеш по този начин....

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да следим за правилния монтаж на климk
    От boiski във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 6
    Последно: 03-03-12, 00:41
  2. Весели Празници на вички
    От Mr.TECHNO във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 25-12-11, 12:12
  3. Отговори: 2
    Последно: 11-01-10, 22:23
  4. Цигански безредици и има ли държава?
    От ru-boy във форум Коментирай новина
    Отговори: 67
    Последно: 15-09-07, 01:01
  5. Отговори: 3
    Последно: 18-07-07, 00:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе