Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 68

Цигански безредици и има ли държава?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #1

    Цигански безредици и има ли държава?

    Група цигани поне стотина вече няколко дена върлува, засега в София, после и в други градове, за да "избие всички българи" край на цитата.
    Има ли държава у нас?

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Re: Цигански безредици и има ли държава?

    Има - циганска в преносния смисъл.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #3

    Re: Цигански безредици и има ли държава?

    Ще ме извиняват всички организации ама в този случай трябваше да ги смелят от бой (адекватния отговор на нормална държава). Полицайте, които по прицип го вадят много голям на хора търсещи правата си стояха като насрани пред 100-тина циганина със сопи и отправящи заплахи към всички българи. Да ви ***а на правата и дискриминацията и най-вече на политиците. Българските специално и майка си ще продадат за да не изтърват кокала

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #4

    Re: Цигански безредици и има ли държава?

    Когато имаше протести на миньори, природозащитници и др. имаше бити и задържани. Когато обаче "протестиращите" носят брадви, мотики и пръти полицията ще гледа видеоматериалите от електронните медии за да разпознаят виновните. Когато забравиш столчето за кола на 5 годишната си дъщеря глобата е 50 лв., но за дузина циганета в каруца по булевард из София няма наказание. Кой е дискриминиран? Няма да продължавам с плащането на тока, кражбите и т.н. На въпроса има ли държава - отговора е: ЗАВИСИ - има ли избори? на хранилка ли са полицайте от съответните РПУ-та? и още много риторични въпроси.

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Re: Цигански безредици и има ли държава?

    Ще има държава.....когато и българите хванат вилите.... дотогава всеки ще ги тъпче и лъже както си иска!

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: Цигански безредици и има ли държава?

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Ще има държава.....когато и българите хванат вилите.... дотогава всеки ще ги тъпче и лъже както си иска!
    този "сценарий", за съжаление, е нелогичен от гледна точна на политическата логика. ще обясня - право на протести имат малцинствата, под предлог, че мнозинството (определящо законовата база!) им отнема някои права. абсурдно и нелогично е мнозинството да протестира срещу малцинството, защото така се оказва, че малцинството определя правилата, което е в разрез с основите на демокрацията. така че българите (мнозинството) да вдигат протести е абсурдно! като има проблеми, то те следва да бъдат решени по законодателен път от мнозинството.

    край на теорията - начало на действителността

    демокрация на тази планета има в няколко скандинавски държави, така че нека не се заблуждаваме, ч нещо може да се оправи било то с избори, било то с протести на 100 българина/циганина. а преврати идр.подобни са невъзможни в една страна-членка на ЕС, така че остава еинствената възможност - с бавно проникване на европейски капитали и интереси в забравената ни от бога родина, да се нормализират нещата до един оносим баланс между ограбване от страна на управляващите и опазване на интересите на населението

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    60
    #7

    Re: Цигански безредици и има ли държава?

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    с бавно проникване на европейски капитали и интереси в забравената ни от бога родина, да се нормализират нещата до един оносим баланс между ограбване от страна на управляващите и опазване на интересите на населението
    Да и това означава аз, децата ми и внуците ми да сме прецакани и да хрантутим подкупни политици и цигански отрепки. Аз съм аз едно по бързо решение - изтребление на тая паплач, да си понесем след това санкциите от ООН и ЕС и да приключи с въпроса.

  10. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #8

    Re: Цигански безредици и има ли държава?

    А пък аз се надявах и продължавам да се надявам, че сега, след отварянето на западните граници, циганите (в България) ще възстановят и продължат историческото си еволюционно миграционно движение от изток на запад мирно и тихо.

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #9

    Re: Цигански безредици и има ли държава?

    Мразим циганите и расовата дискриминация .

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    327
    #10

    Re: Цигански безредици и има ли държава?

    Цитат Първоначално публикувано от CodeWarrior
    Да и това означава аз, децата ми и внуците ми да сме прецакани и да хрантутим подкупни политици и цигански отрепки. Аз съм аз едно по бързо решение - изтребление на тая паплач, да си понесем след това санкциите от ООН и ЕС и да приключи с въпроса.
    Много хубаво звучи, и аз съм за. Те в Европа преди стотина година избиха циганите и по тази причина там няма такива.

  13. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #11

    Re: Цигански безредици и има ли държава?

    абсурдно и нелогично е мнозинството да протестира срещу малцинството, защото така се оказва, че малцинството определя правилата, което е в разрез с основите на демокрацията. така че българите (мнозинството) да вдигат протести е абсурдно!
    и понеже в България това е факт, по същата тази логика продължавам да подържам мнението си.

    така че нека не се заблуждаваме, ч нещо може да се оправи било то с избори, било то с протести на 100 българина/циганина.
    А протестите и размириците които бяха обхванали почти цяла Франция (една от основателките на ЕС) преди няколко месеца? и те ли нямаха резултат?

    ...така че остава еинствената възможност - с бавно проникване на европейски капитали и интереси в забравената ни от бога родина, да се нормализират нещата до един оносим баланс между ограбване от страна на управляващите и опазване на интересите на населението
    Това е начин на мислене на хора, които чакат някой друг "да ги оправи" и нещата да се наредят от само себе си, без тяхно участие. Е, аз опредеоно не съм от тях.

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Re: Цигански безредици и има ли държава?

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Това е начин на мислене на хора, които чакат някой друг "да ги оправи" и нещата да се наредят от само себе си, без тяхно участие. Е, аз опредеоно не съм от тях.
    пич, от легални протести полза няма, за нелегални се лежи
    а в контекста на темата, евентуалното "активно самооправяне" е да ходим да мачкаме циганета в ма'алата давай идеи как да се борим с "кафеникавата чума" с наше участие и да действаме

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #13

    Re: Цигански безредици и има ли държава?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    давай идеи как да се борим с "кафеникавата чума" с наше участие и да действаме
    Напалм , "Тачанка" , Коктеил Моллотов, Ловджийска пушка ( лупара - с рязани цеви ) + n-на брой патрона "13 нули" !

  17. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #14

    Re: Цигански безредици и има ли държава?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    този "сценарий", за съжаление, е нелогичен от гледна точна на политическата логика.
    ............
    Логичния сценарий го видяхме - органите, които трябва да се справят с такива безредици висяха като умрели "членове", докато циганьора с тоягите "проби" стройните им редици и изпотроши патрулките, линейката и колите на хората.
    Защо ли ми се струва, че във Франция, родината на съвременната демокрация полицията действаше доста по-различно при бунтовете в негърските гета?
    Затова следващите погроми ще са на "Пиротска"!

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #15

    Re: Цигански безредици и има ли държава?

    пич, от легални протести полза няма, за нелегални се лежи
    Да разбирам ли , че протеста на мангалите е бил легален и законен и ако не, колко от тях ще "лежат"?

    А иначе... следващия път като се видим, напомни ми да ти разкажа за "аналогични" случаи, но през 80-те години в Кърджали и околността по него време бях там и лично съм свидетел как се действаше.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Как да следим за правилния монтаж на климk
    От boiski във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 6
    Последно: 03-03-12, 00:41
  2. Къде грешим в избора? /на климатик/
    От Kasap във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 34
    Последно: 29-09-11, 16:49
  3. IP трафика стигна новата единица Зетабайт
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 22-05-10, 11:04
  4. Разминават ми се субтитрите. С какво да ги 
    От Muko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-03-07, 18:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе