Резултати от 1 до 3 от общо 3

Продавам чисто нов HD Player Xtreamer - Продаден!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    219
    #1

    Продавам чисто нов HD Player Xtreamer - Продаден!

    Моля модераторите да изтрият темата и изказвам специални благодарности на Civica!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    115
    #2

    Re:Продавам чисто нов HD Player Xtreamer

    привет, каква е причината за продажбата ? виждам че си го поръчал през интернет. не си ли доволен от покупката ? сподели мнението си за машинката. мерси

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    219
    #3

    Re:Продавам чисто нов HD Player Xtreamer

    Машинката е прекрасна и нямам забележки. Просто в началото си мислех, че 750 ГБ /колкото пъдържа като максимум вграден диск/ще са ми достатъчни но се оказа,че не е така и ще минавам на Xtreamer PRO, който подържа до 2 ТБ 3.5 инчови хард дискове. Отново ще е Xtreamer:-). Просто другото което ми харесва е все още скъпо за мен в предвид нуждите ми - Dune base 3.0!
    Плеъра няма никакви проблеми,все още не са му свалени предпазните фабрични фолия, работи безупречно с най-новия фърм и може да се тества вкъщи вечер с донесени по ваш избор файлове.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Media Player Xtreamer
    От plashilo във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 162
    Последно: 26-12-12, 10:29
  2. Отговори: 0
    Последно: 20-06-12, 19:50
  3. Отговори: 1
    Последно: 09-12-11, 09:46
  4. Продавам Media Player Zinwell ZP-500 Продаден
    От Dobri във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 19-03-10, 16:42
  5. Отговори: 1
    Последно: 17-01-10, 11:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе