Резултати от 1 до 4 от общо 4

Помощ с sony vpl-hs20 sineza

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    10
    #1

    Помощ с sony vpl-hs20 sineza

    Привет!

    Имам нужда от помощ и се надявам някой да помогне. Та проблема е следният.. вземах на старо въпросният прожектор, работел е при теста ( купи го мой приятел, защото аз съм извън страната ) та тествал го е и всичко си му е било ОК. Праща ми го на мен. Опакован като изтрелване в космоса.. пристига пускам го и ето какво виждам. ( прилагам снимки) Та не мога да разбера, да не е изтърван или нещо да се е преебало по време на транспорта. Лампата е сменена не е с оригиналната и е на 30 часа. Отворих го.. и не съм много сигурен, ни едното от поляризиращите стъкалца на синият цвет където е ми се струва спукано. Смених го с отсрещното да видя ще има ли някаква разлика ( пак снимки ) като го стартирам, няма никаква разлика, докато зарежда логото и после синяят квадрат в дясно. .вече е червен в ляво. Дайте идея. какво може да е лампа-та или някое от тия всичките стъкалца.. или не дай си боже, нещо по сериозно. Набутах се да го купя, поне да го оправя да го позлвам. НО да змам, какво да търся .. съответно, ако някой може да помогне и от къде да набавя това което ми е нужно, ще съм адски благодарен.

    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Отговор: Помощ с sony vpl-hs20 sineza

    Купил си 13 годишен проектор...от 2004 година.
    Без да съм специалист, според мен е изтърван и от там се е разместила цялата оптика - огледала.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    10
    #3

    Отговор: Помощ с sony vpl-hs20 sineza

    В крайна сметка го отворих и установих проблема. ( бях решил да не се правя на майстор и да не си навиръм носа където не ми е работа, но.. ) Та едно счупено огледало е.. едвали ще намеря оригинално, като резервна част някъде.. макар да ми се иска. И по-вероятно е като ми остане време да отида някъде да ми го отрежат на точните размери. Иначе няма нищо разместено и никакви, кой знае какви сложни настройки или процедури.. подменя се счупеното със здраво и всичко би трябвало да е ОК. Та, благодаря! Ако след подмяната има пак някакви проблеми пак ще пиша .. Иначе писах на някви сервизи УЖ оторизирани, и се правят на ударени.. МИ де да знам, ми тря да го донесеш, ама не знам си кво си. . не знаели с една дума, кво му е. Приятел само видя снимката и ми каза от къде е проблема.

    М/у другото бях съвсем наясно какво купуам И за нуждите за който ми е нужен , е перфектен. ( ще го слагам на верандата и колкото изкара, някой мач с приятели и т.н. - няма смисъл да се набиват пари за нещо, което няма да се ползва общо взето ) Дай боже всички ни да имаме финасовата възможност да купуваме, ако не тазгодишните модели, то поне миналогодишните 4K UHD за по 20К

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Отговор: Помощ с sony vpl-hs20 sineza

    както предположих проблема е в огледало...
    Огледалото в проекторите и различно от това за битови нужди...
    Защо не се поровиш за резервни части? Но първо ти трябва сервизното ръководство и там да видиш модела на огледалото.
    Ако не го откриваш, ще ти помогна да го намериш. Само пиши.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за SONY MHC-RXD8
    От Yasen6275 във форум Аудиотехника
    Отговори: 12
    Последно: 01-12-14, 13:25
  2. Fuji HS20
    От Lili_Ivanova във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 23-08-11, 14:11
  3. Fujifilm HS20 и HDR
    От vankicha във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 30-01-11, 19:20
  4. Помощ за LCD SONY
    От ivan20 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 07-09-10, 19:22
  5. Помощ за проблем с SONY TV LCD KDL-32EX500 и SONY DVD REC AT100
    От asmil във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 21-03-10, 12:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе