Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпрос за EPSON EH-TW 450

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    76
    #1

    Въпрос за EPSON EH-TW 450

    Здравейте,
    аз си направих домашно кино със въпросният проектор и в интерес на истината, съм много доволен.Имам само един въпрос към някой от по-знаещите,защото се опитах да говоря със оторизиран сервиз но ,нещо е сложно там,а въпроса ми е,защо след като изключа проектора и не чувам вентилатор да охлажда лампата?Докато работи си се чува,но изгася ли го и не се чува абсолютно никакъв звук и това ме озадачава,как успява да охлади лампата.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #2

    Re:Въпрос за EPSON EH-TW 450

    Не съм сигурен ,но мисля че след като лампата угасне ,не е нужно вентилатора да работи още известно време. След като лампата не отделя толкова много топлина е логично да се остави да се охлажда по естествен начин - от конвекцията на въздуха около нея.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    25
    #3

    Re:Въпрос за EPSON EH-TW 450

    На моят Dell вентилатора работи 90 сек. след като го изключа.Виж си в упътването правилно ли го изключваш, защото при мен power бутона се натиска 2 пъти за изключване.Ако натисна само веднъж влиза в някъв слееп режим.....

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    76
    #4

    Re:Въпрос за EPSON EH-TW 450

    Абе и аз си мисля,че щом лампата не работи,няма нужда от вентилатор и явно в по-новите модели е така Имам един самсунг на 5-6 год. при който като го спреш и известно време вентилаторите работят,но си е старичък модел.А за изключването,няма много опции повечето пректори са направени нарочно,да се натиска два пъти off бутона за да се изгасят.
    Забелязах,че ако го включа малко след като съм го спрял,ей тогава вентилаторите яко въртят и няма картина около 1мин. явно докато охлади лампата,което ме навежда пак на идеята на колегата hristoslav2

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Epson LQ-570+
    От FearMe във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 17-04-08, 22:59
  2. EPSON LQ-100
    От Stormchaser във форум Linux
    Отговори: 0
    Последно: 24-08-05, 16:35
  3. Проблем с EPSON
    От TopBG във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 22-03-05, 10:25
  4. Epson LX300+
    От juju във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 28-02-03, 13:14
  5. Проблем със Epson 850 и Epson 86
    От Translator във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 01-02-03, 15:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе