Резултати от 1 до 5 от общо 5

Benq w1070

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    65
    #1

    Question Benq w1070

    Ще си купувам проектор Benq W1070. Някой който има такъв или подобен, може ли да ми каже как да го вържа към кабелната? Трябва да купувам ХД приемник или какво? Обадих се на кабелната и от там ми казаха горе - долу - ние проектори не свързваме. Благодаря!

  2.  
     
  3. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #2

    Отговор: Benq w1070

    Нужен ти е Хд приемник за да го свържеш.

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #3

    Отговор: Benq w1070

    Цитат Първоначално публикувано от miromiv Виж публикацията
    Ще си купувам проектор Benq W1070. Някой който има такъв или подобен, може ли да ми каже как да го вържа към кабелната? Трябва да купувам ХД приемник или какво? Обадих се на кабелната и от там ми казаха горе - долу - ние проектори не свързваме. Благодаря!
    Сложно им идва

    Коя ти е кабелната? Иначе всеки HD тунер с HDMI изход - става за целта! Попитай кабеларката какъв HD сеттоп могат да ти предложат.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    65
    #4

    Отговор: Benq w1070

    Кабелната е Нет 1. Там имат един модел HD приемник и явно ще е той. Обаче не знам как да го вържа. В момента имам два телевизора, като кабела от кабелната влиза в един TAP и от там се разделя за двата ТВ. които имат DVB-C тунер. Като взема тоя HD тунер и трябва да го вържа към кабела от кабелната, което значи че ще трябва кабела да се реже и да слага още един TAP или сплитер или и аз не знам какво и ми става сложно, за това исках да ги питам тия от кабелната как точно, да се прави връзката. Другия вариант е да включа кабела от кабелната към тунера и от там с HDMI сплитер да свържа ТВ-то и проектора. Искаше ми се да стане по първия начин, демек да дойдат и да вържат тунера за кабелната, а пък после аз ще си го вържа към проектора, но уви.

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #5

    Отговор: Benq w1070

    От кабеларката най-добре да дойдат на място да ти сменят сплитера или там каквото е необходимо - целта е да стигне коаксиалния кабел и до новия сеттоп! Другия вариант с HDMI сплитер при положение, че имаш тунери (дали сеттоп или DVB-C) и за 3-те екрана не е смислен!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. BENQ W1070+
    От badema70 във форум Проектори и екрани
    Отговори: 33
    Последно: 29-03-18, 15:31
  2. Siemens - Benq ME 75
    От mishle във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 30-08-12, 18:01
  3. BENQ FP71V+ 17''
    От semch0 във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 06-11-11, 14:50
  4. BENQ Joybook
    От taipan във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 28-02-08, 10:28
  5. Benq
    От taipan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 11-02-07, 18:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе