Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с 3D на проектор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    65
    #1

    Question Проблем с 3D на проектор

    Имам проектор Benq W1070 и телевизор Samsung 55H6400 и досега ползвах активните очила за 3д от тв-то, на проектора. Изгледал съм над 10 филма и няколко различни клипове и нямаше никакъв проблем до вчера. Сега като ги ползвам на проектора, цветовете са много лоши, едни лилави или пък е твърде безцветно... абе много е зле. Пробвах с другия чифт очила и с друга батерия, но е все същото. По принцип, активирам първо очилата, като пусна тв-то на 3д функция и след това ги гледам на проектора, защото иначе, без да да е пуснато тв-то на 3д режим, очилата не са активни и не мога да гледам на екрана на проектора. За въпросния проектор, четох, че трябва 144Hz очила (каквото и да е това) така че явно очилата не са най-подходящи, но до вчера си работеха. Според вас дали проблема е в очилата или в проектора?

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: Проблем с 3D на проектор

    Според мен е в начина по който се опитваш да ползваш сетъпа. Когато пуснеш 3Д на телевиозра, очилата се синхронизират постоянно с кадрите на телевизора. Обаче кадрите на проектора не са в същият синхрон и трябва очилата да се синхронизират с проектора а не с телевизора. Дори и да си ги свързал към един сигнал никой не може да ти гарантира еднаквото възпроизвеждане на сигнала заради различната обработка и закъснения при визуализацията. Не знам как си успял да изгледаш над 10 филма ....явно си имал голям късмет

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ъпгрейт на проектор
    От iuli1971 във форум Проектори и екрани
    Отговори: 1
    Последно: 10-12-14, 22:31
  2. Проблем с проектор
    От meri1966 във форум Проектори и екрани
    Отговори: 0
    Последно: 25-03-14, 23:12
  3. Проектор
    От kikineli във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 17-04-12, 10:38
  4. проблем с мултимедиен проектор сони
    От neizvesten33 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 12-09-09, 15:47
  5. Бин/проектор под наем...от ...!!
    От kafka във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-06-04, 00:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе