Резултати от 1 до 3 от общо 3

Избор на ST-UST проектор?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    9
    #1

    Избор на ST-UST проектор?

    В следната главоблъсканица съм:
    Тъмна стая за дом.кино, скосен таван, разстояние място-екран около 3-3,5м макс.Досега се ползва с 50" плазма Panasonic, но другата плазма в апартамента започна да издъхва и я замених и сега вариантите да два-нов телевизор до 65"(бюджет), или fullHD проектор, чийто екран няма да надвишава 100", заради позицията на предните ОТ.Заради скосения таван не желая да окачвам шумящ проектор над главата си.Изискването е проектора да е ТИХ, и да не ми се мотае в краката, което клони към ST и UST.Надявам се да успея да уредя LG pf1000u за демонстрация на място в близките дни, но приемам и други съвети в ценовия диапазон до 2500.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #2

    Отговор: Избор на ST-UST проектор?

    Отговорих ти на лични ,но не знам дали съобщенията са приети.
    Гледам на проектора телевизия и филми /5-6 часа на ден/ т.е. не го жаля , използвам го с натоварване на телевизор .
    И при мен зае мястото на плазма 50 инча Panasonic G20 /стана ми доста малък,иначе си е супер/
    Мислех да взема преди две години OLED LG ,но от 50 на 55 инча не си заслужава.
    Аз съм доволен от машината ,има си всичко и картината е доста добра също е и 3D/активни или пасивни очила от ТВ не стават ,трябва да са DLP Link/
    Не е като OLED TV ,но пък 80-90инча са си 80-90инча.
    Липсата на DVB C тунер е минус ,но пък има DVB T2 ефирен ,който аз ползвам /отрязъл съм кабелните оператори от 2013г. -12м. х 38лв.х 5г. = 2360лв./.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    18
    #3

    Отговор: Избор на ST-UST проектор?

    Поради недоглеждане, че става въпрос за късофокусни проектори, моля админите да ми изтрият мнението, понеже не му е тук мястото!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на кинотеатрален проектор
    От hristoslav2 във форум Проектори и екрани
    Отговори: 78
    Последно: 24-03-24, 17:31
  2. Избор на мултимедиен проектор
    От hristoslav2 във форум Проектори и екрани
    Отговори: 21
    Последно: 02-10-17, 10:38
  3. Помощ при избор на проектор?
    От bobiengland във форум Проектори и екрани
    Отговори: 2
    Последно: 25-04-14, 11:37
  4. Избор на проектор
    От Naiden1979 във форум Проектори и екрани
    Отговори: 0
    Последно: 31-08-13, 23:28
  5. Помощ при избор на проектор
    От pdimitrov във форум Проектори и екрани
    Отговори: 1
    Последно: 16-08-12, 13:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе