Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

АМД новини - е то биваше ама това е смешно

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #16

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    значи, таз новината е бая стара - 02/25/2004 | 02:47 PM

    Microsoft to Enable AMD64 Security Techniques by Windows XP SP2



    и ако някой ми каже какво смешно има в това - AMD да направят инструкция, която предпазва от препълване на буфера (което се използва от бая вируси) - ша го черпя...



    "The capability is also available on Intel’s Itanium and Itanium 2 microprocessors, but is not present in IA32e chips..."

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #17

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    Хехе,щом се ползва ХР нали се сещаш колко има смисъл от това.... И секюрити проблемите според мен дори не са в ХР-то, а в потребителите които отказват да четат и да се научат какво да правят за да си ги решат. Трябва всичко да си работи само, те да не знаят и да не разбират за него, но то да работи перфектно Маркетинговите циркове носят продажби на запад, убеден съм.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #18

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    М'дааа! Върли фенове на АМД са защитили АМД. А предполагам фенове на ИНТЕЛ са започнали темата.

    Както прочетох наскоро не иска ли всеки да има работеща система без да се налага да чете?

    Посочете ми някой, който предпочита да се бъхти да чете книги и в интернет вместо да се кефи на комп, който върви перфектно ей така. Е, вярно, че такъв компютър не съществува, но ни се иска нали?

    Колкото до опита - не е ли достатъчен опита на експертите, дето установиха, че все пак АМД правят в много отношения по-добри процесори, а и предвид цената им... сега повтарям Eistee. :-)

    А и по същата логика защо ли да се връзвам на Star Warrior и други, след като той най-вероятно пък е ИНТЕЛ фанатизиран фен, които межувпрочем май са повече от тези на АМД.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #19

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    Почвам да късам билетчета за вход Малоне ше прибира кеша в Русенската околия

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #20

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    Каде подяволите свързахте Norton с AMD ????? Когато преди няколко месеца прочетох какво смятат да правят не ставаше въпрос за вграждане на антивирусна а подпомагане на антивирусните програми...

    P.S много безмислени и глупави коментари Нито интел нито амд са китки за мирисане и за двете компании има достатъчно неща за които да бъдят усмивани.



    Не се сещам кой постна идеята за фитнеса пръв " но тя противоречи на чисто етичните норми с който човек трябва да се съобразява" -- най малкото защото всеки си има право на мнение. Този форум е един от малкото все още останали цивилизовани и се надявам тези мнения да се сведат до минимум.

  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #21

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Почвам да късам билетчета за вход Малоне ше прибира кеша в Русенската околия



    <div align="right">Originally posted by KOKOSH*-*12/06/2004*:* 06:18:16</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Мене ме пиши за Варненски регион, че тука с тея изказвания LOLL [B)][8)]

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #22

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    не знам защо толкова се товарите и връзвате. всеки, който се занимава с бизнес знае, че към всяка таргет група си има отделно отношение. средноинтелигентния (50<iq<80) западняк се интересува от това колко повече може да получи (неслучайно си изрязват талоните за намаления от вестниците) и каквато и глупост да му предложиш "в повече" - той вече е твой верен клиент. допускате грешката да мислите, че всеки разбира достатъчно (=колкото нас), за да знае кое какво е и кое е само прах в очите. а пък най-смешно ми стана като извъртяхте нещата към качеството... и кокошките знаят, че за масите продава рекламата, а не продукта сам по себе си.



    кайсия, ще ти трябва и касиер..... някой да мъкне касите де []

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    11
    #23

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    Смешното е ,че темата я повдига човек , който не прави разлика между хардуерна функция и продажба 2 в 1. Маркетинга си го има , да , но осъвсем отделно от него има и другото,.Защо не ревеше Интел като включиха хардуерен идентификатор на ЦПУ-то ”против кражба” ???!!!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #24

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    Само не разбрах кое е смешното - става въпрос за NX.



    Сигурно ще е още по смешно когато интел успеят да подкарат прескот които да го поддържа тая есен, и на intel.com се появи нещо от сорта...



    ама вие си ръсете простотиите, нали някой трябва да дръсти peering-a

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #25

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    И BTW не знам колко от вас си спомнят как интел твърдяха че SSE2 инструкциите "ЩЕ НАПРАВЯТ ИНТЕРНЕТ СЪРФИРАНЕТО ПО БЪРЗО" И колко разочаровани бяха потребителите които си купуват П4, и установяват че 33.6 кбит-овия им модем не точи с 200к

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #26

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Смешното е ,че темата я повдига човек , който не прави разлика между хардуерна функция и продажба 2 в 1. Маркетинга си го има , да , но осъвсем отделно от него има и другото,.Защо не ревеше Интел като включиха хардуерен идентификатор на ЦПУ-то ”против кражба” ???!!!



    <div align="right">Originally posted by Anakin*-*15/06/2004*:* 15:45:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Явно за мен става дума @Anakin , от къде си сигурен че не съм ревал - явно ме познаваш от преди 5 г. , или от преди 5 г съм писал във форума

    относно това дали правя разлики - завършил съм Маркетинг

    но дали Ти сиразбрал моята тема - е друг въпрос

    както и да е - не ми се влиза в безсмислен спор



    за твое улеснение личния ми комп е АМД , не Интел

    но това не означава че съм кон с капаци и AMD Rulz - когато има нещо което не ми харесва - го казвам, независимо дали е на Интел или АМД .

    Ако маалко потърсиш смисълана тоя пост ще разбереш за какво съм го пуснал.




  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 39
    Последно: 25-03-07, 10:06
  2. На пръв поглед е смешно...
    От Garu във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 08-04-06, 09:11
  3. RSS feeds на български новини?
    От dark във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 12-11-05, 18:08
  4. Смешно,но ако може помогнете :)
    От get във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 29-04-05, 09:46
  5. новини
    От IBANEZ_ във форум За Форума
    Отговори: 8
    Последно: 08-08-03, 20:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе