Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 26

АМД новини - е то биваше ама това е смешно

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #1

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    http://www.amd.com/us-en/Weblets/0,,...l?redir=CPA601



    По интересното е че след 2 часа бе забутано наннякъде , ама го открихме



    Mollov - Печелиш процесор с Нортън антивирус - 2 in 1 [:P]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    124
    #2

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    Mr.TECHNO, това което не можах да разбера само е за колко време ти важи абонамента за дефиниции за Norton-a?

    Ако си го прочел, моля да ме светнеш[8D]

    Сериозно: абсолютно прав си, че е смешно, но не съм изненадан. Така де - като не можеш да правиш процесори, търсиш всякакви маркетингови трикове и похвати за да продадеш това, което си направил.[}]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    ако някой не може да отжори линка - имам го сниман - ще го кача на сайт и ще постна линка



    @Star Warrior- май бе стандартния срок + ъпдейт всеки месец - а абонамента е около 400- 500$ на година

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #4

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    Ха-ха-ха! Ще падна! Обърнете внимание, че се предлагат "различни" Features & Benefits за различните кръгове потребители

    <ul>

    For consumers:
    [*]<font color="red">Enjoy sold security against certain types of viruses</font id="red">
    [*]<font color="yellow">Get exceptional 32-bit performance for music, video, and games</font id="yellow">
    [*]<font color="pink">Be prepared for next generation 64-bit software</font id="pink">
    [*]<font color="green">Conserve power, while running a whisper-quiet system</font id="green">

    For small/medium business
    [*]<font color="red">Protect your valuable business data from certain malicious attacks</font id="red">
    [*]<font color="yellow">Enjoy leading-edge performance on your current software</font id="yellow">
    [*]<font color="pink">Move seamlessly to future 64-bit applications</font id="pink">
    [*]<font color="green">Save energy and get a quieter workplace</font id="green">

    For commercial users
    [*]<font color="red">Prevent the spread of certain viruses and strengthen your network integrity</font id="red">
    [*]<font color="yellow">Enhance the performance of today’s mission-critical applications</font id="yellow">
    [*]<font color="pink">Migrate to 64-bit computing at your own pace</font id="pink">
    [*]<font color="green">Reduce power consumption, while enabling a quiet work environment</font id="green">
    [/list]



    Ако може, нека някой АМД-фен да ме светне какви са разликите между маркираните с еднакъв цвят изречения. Ама да не ми цитира резултати от Spell Checker...



    @Star Warrior

    Малка корекция: "като не можеш да правиш процесори, търсиш всякакви маркетингови трикове и похвати за да продадеш това, което Symantec (примерно) са направили".

  6. Gadget
    Guest
    #5

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Ако може, нека някой АМД-фен да ме светне какви са разликите между маркираните с еднакъв цвят изречения. Ама да не ми цитира резултати от Spell Checker...



    <div align="right">Originally posted by Raid - 10/06/2004 : 18:54:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Веднага, в България няма кой да се хване на това, ама на запад всяка дума има значение... особено като всеки си прочете часта отнасяща се за него Но ако види всички думи еднакви ще се усъмни, че го ебават, а така повтарящи се думи няма, значи всичко е наред

  7. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #6

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    не че нортона на послеедък е читав но ....

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #7

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    Че това, дето го пише е смешо, да смешно е. Обаче не по-малко смешно е твърдението, че АМД не можели да правят процесори. Щом АМД са оцелели досега срещу доста по-богатите ИНТЕЛ, значи ВСЕ ПАК МОГАТ (малко или много) да правят процесори.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    101
    #8

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    Могат, и то много добре, да правят процесори. За разлика от някои други , напомпани с купени държавни поръчки фирмици, като Intel например. Преди да се хвърлите дружно върху ми, нека Ви напомня, че макар и да сте си купили Intel-дъна и процесори, дължите тази възможност на AMD, защото именно техните 486-ици свалиха цените на лакомите Intel 3 пъти само за 4 седмици след като излязоха на пазара. Така че, много моля за Вашето внимание:

    1.Всички фенове на Intel да започват всеки нов ден с молитви за по-качествени кристали и по-безотпадъчен процес на фирма Advanced MicroDevices, както и с пожелания за трайното и благополучие и плавно увеличаващ се пазарен дял. Причина-именно тази фирма има по-голямата заслуга, че те са се сдобили с компютър, отколкото Intel, с това, че е произвела чиповете за него.

    2.Всички фенове на AMD, са свободни да правят каквото си искат. Причина-така или иначе, това са артистични натури и авантюристи, щом са отказали да се вкопчат в сигурното и изпитаното, а са проявили кураж и дръзновение, купувайки си алтернативен процесор (чипсет, захранване, памет и т.н.) и трудно можеш да ги впрегнеш под строй в безмислени ритуали. Причина 2- тези хора и без това си имат достатъчно проблеми с избрания процесор(чипсет, захранване, памет, драйвери и т.н.).

    Освен това, не ставайте смешни и си спомнете, кой правеше по добрите процесори, когато излезе К6-2. А когато излезе Athlon? Ами, когато излезе Athlon Thorougbred? Умълчахте се нещо. Може би, защото още не сте прочели, какво пиша...

    ... или защото си мислите: Кой правеше по-добрите процесори, когато излезе 64-ворката на Athlon?

    Бъдете здрави!

    И здравомислещи-преценете колко точно са характеристиките, в които Pentium е по-добър от Athlon и (поне) изравнява ли това обратната страна на медала!

    P.S. Аз смятам, че да. Даже го задминава по рафинираност, безпроблемност. Точно както Mercedes надминава Renault, VW или Opel. Но колко от Вас карат Mercedes? И тези, които все пак карат, не е ли време да зарежат тези 24-25-годишни бараки и да се ориентират към нещо по-съвременно?

    Edit: От темата стана ясно най-вече, че е кофти да нямаш чувство за хумор, а още по-кофти е, хем да го нямаш, хем да не четеш внимателно, какво пишат другите...

    @KOKOSH: С това "ПЕНТИУМ ПАУА" не само, че не можеш да претендираш за обективност, но и образът ти придобива леко комичен оттенък. Приличаш на мургав момък с татуировка "KOKOSH+Цура=В.Н.Л." и мноооого златни зъби. Приемам забележката ти за фитнеса-бещавам да ходя и то редовно. Това с безразборната употреба на думи, обаче, трябва да го коригираш. Не е речено непременно, че трябва да тракаш по клавиатурата по-бързо, отколкото можеш да мислиш. Сега, когато имаш повече време, помисли пак, редно ли е да употребиш думата "простотии" за да охарактеризираш мнението на друг участник, което не е нито расистко, нито антидържавно, нито обидно, а още по-малко глупаво или неуместно? Освен това, протестирам срещу обръщението "пич"-това не приляга нито на възрастта, нито на възпитанието ми.

    @Star Warrior: Неуместно е всякакво фамилиарничене, предвид факта, че не се познаваме. Възможно е на един по-късен етап да станем приятели, но предлагам да не насилваме нещата. Интересно, от писанията Ви излиза, че именно хората на които опонирам, са с "богат опит и познания". Е, аз също притежавам опит и познания, които в известни среди могат да минат за богати. И след като, както Вие ми препоръчвате, се "вслушах" в мненията на хората с "богат опит и познания"-реших да им опонирам. Защото мненията им бяха едностранчиви, а на места и клеветнически. И, забележете, не им опонирах "просто", а очевидно по-сложно, отколкото е трябвало, за да стигне смисълът на написаното и до последния фен на Intel.

    @Всички: Не съм фен на AMD, още по-малко пък фанатичен. Просто не харесвам Intel.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #9

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    Абе пич, що не отидеш малко на фитнес да си излееш простотиите върху уредите.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    124
    #10

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    @Raziel - човече, не се впрягай. Просто темата тръгна в по-лековат дух и поради тази причина казах (писах), че НЕ МОГАТ! По принцип не уважавам категоричните твърдения като моето собствено и абсолютното отрицание на всичко което се различава от мен[)]

    @Eistee - приятелю, в този форум наистина има доста хора, които имат богат опит и познания. Може би не е зле и за теб самия да се вслушаш в тях, а не просто да им опонираш.

    @KOKOSH - защо му се връзваш? Това първия фанатизиран AMD User ли е който срещаш? Не си ли забелязал, че хората обичат да вярват повече на ревюта поднесени по списания, отколкото на професионалисти. А иначе добре го каза, и ако някой ден се запознаем ми напомни, че имам да те черпя бира![8D]

    <font color="red">//EDIT Star Warrior 9.50 - 11.06.04

    @Mr.Techno - напълно те подкрепям човеко! Идеята ти за темата определено се опорочи! Аз също намирам, че тези спорове са напълно безсмислени, тъй като не могат да доведат до нищо друго освен безкрайни полемики. Иначе се сещам за нещо, което прочетох в нечия сигнатура тук: "Мненията са като задниците - всеки си има!"

    Хайде със здраве!!</font id="red">

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #11

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    Почнаха се AMD Vs Intel - част 150

    пуснах тази тема само да покажа докъде стига човешката глупост на някои "велики" мозъци



    Моля някой модератор да заключи темата - няма нужда да чета още глупости - първите ми два поста смятам че бяха достатъчни

    Предварително благодаря

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #12

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    Извън темата:

    <font color="blue">Не обичам да се меся в такива теми - намирам ги за безмислено хабене на нерви, ама тук ще се прежаля. Мр.Техно, темата не трябва да бъде заключвана, или ако трябва да се прави нещо - то е да бъде изтрита. Да бъде заключена означава да останат за четене само твоите мнения, които са си хм... подигравка с АМД, с което определено не всички са съгласни - сигурен съм в това. Това, че даден нов продукт не ти харесва или не можеш да оцениш идеята, с която той се предлага (а аз предполагам, че АМД имат замислен и заработен пазар за специално този си продукт и най - вероятно тоя пазар не си ти, нито съм аз) не прави продукта тъп, калпав или безполезен, а дори и ако той е такъв - пак не си прав, и Интел изкараха не малк оглупости на пазара. Така че аз съм против заключването на тая тема, или който я заключи, може направо и да я стикне, за да постигне тя целта си.

    Чудя се, дали и аз да не отида на фитнес....</font id="blue">

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    124
    #13

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    <font color="blue">----------Off Topic---------------------

    @D3BEPP - виж не ставам ничий адвокат, но просто СПОРЕД МЕН Mr.TECHNO е много прав. Форума е достатъчно запълнен с подобни теми, превърнали се глупави дискусии, в които надделяват личните предпочитания на този или онзи, а не смислените аргументи. А всички много добре знаем, че без аргументи спор не може да има. Дори и да не става въпрос за заключване на темата, то поне приеми думите на Mr.TECHNO, като апел към всички да не се опорочава и тази тема. Човека пусна една новина и направи коментар. До колкото съм чел досегашните му постове, има достатъчно натрупан професионален опит за да прави такива коментари. Просто нека спрем до тук.

    ----------Off Topic---------------------</font id="blue">

    <font color="red">//EDIT Star Warrior - 10.55 11.06.04

    @D3BEPP again - пич що не се спреш най-накрая?

    Какво по-точно беше провокативното в първоначалния вид на темата[?][?][?]. Това, което Mr.TECHNO каза, е че НАПИСАНОТО е глупост и извини ме, но е напълно прав. Би ли могъл да отречеш и това? Всъщност, като чета написаното от теб, оставам с впечатлението, че можеш. На практика не обръщаш особено голямо внимание на темата като идея, а гледаш коментарите към нея, и казваш, че е провокативна....</font id="red">

    <font color="red">За финал: не се засягай от резкия ми тон - не търся обида!

    Хайде със здраве!</font id="red">

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #14

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    само не разбрах защо толкова се нервите на мнението на Eistee. Ако го приемеш като нешо писано с хумор си е много готино. Има и верни неща в него. Не вярвам и да е бил сериозен с това за сутрешните молитви (ако беше публикувано приметно в клубовете на дир.бг бих се замислил)

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #15

    АМД новини - е то биваше ама това е смешно

    Извън темата пак....

    <font color="blue">Ами, Star Warrior, решението срещу такива дискусии е да не се пускат такива теми с такива заглавия и коментари. Както виждаш, аз избягвам да коментирам темата, не щото и аз не мога да измъдря какво да кажа, а щото знам какъв ще бъде резултата. Но според мен не може да постваш провокативна тема и после да се възмущаваш защо има провокирани. </font id="blue">

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 39
    Последно: 25-03-07, 10:06
  2. На пръв поглед е смешно...
    От Garu във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 08-04-06, 09:11
  3. RSS feeds на български новини?
    От dark във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 12-11-05, 18:08
  4. Смешно,но ако може помогнете :)
    От get във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 29-04-05, 09:46
  5. новини
    От IBANEZ_ във форум За Форума
    Отговори: 8
    Последно: 08-08-03, 20:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе