Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем със вградената звукова карта на gigabyte 7

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2
    #1

    Проблем със вградената звукова карта на gigabyte 7

    Проблем със вградената звукова карта на gigabyte 7zmmh.До сега бях с тонколони и не бях забелязал че звука ми е много тих,но сега съм със слушалки и почти ништичко не се чува.Пробвах какво ли не но не можах да се справя.Моля помогнете ми.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #2

    Проблем със вградената звукова карта на gigabyte 7

    Това най-вероятно значи, че ти трябват активни озвучителни тела(такива с усилвател) за тази карта. Просто и е слабо крайното стъпало.

    Не бих окачествил това като проблем много от старите звукуви карти(особено евтините) нямаха активно усилване. За съжаление ,ако това е проблема, няма какво да направиш освен да използваш активни тонколони или някакви по специални слушалки. Все пак дъното е от ниския ценови клас и е предназначено главно за офис цели и е напълно възможно да са спестили някой цент използвайки по слаба (като възможности) звукова логика.

    На някой модели звукови карти имаше възможност изхода да бъде с усилване или без като това се контролираше от джъмпер от който се превключваше от speaker out към line out. Ефекта от такова превключване беше точно като твоя предполагам за да се избегне евентуално преусилване на сигнала. Може да разгледаш дъното, което ако не ме лъже паметта е с аудио чип на Creative и да потърсиш джъмпер около стерео жак изходите или до чипоа дето да е с тази функция.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #3

    Проблем със вградената звукова карта на gigabyte 7

    Точно,на този модел му липсва крайно стъпло,но ти винаги би могъл да си вземеш ПСИ карта

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #4

    Проблем със вградената звукова карта на gigabyte 7

    Звуковата карта на дъното е Creative CT5880 PCI. Направо ми се вижда невероятно 4-канална карта да няма крайно стъпало, но щом DPetrov го твърди би трябвало да е наистина така. Ако все пак имаш инсталиран STAC9708T кодека и пак нямаш добър звук - слагай външна карта.

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2
    #5

    Проблем със вградената звукова карта на gigabyte 7

    Мерси за изчерпателните отговори

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем със вградената звукова карта на комп
    От qnkogundito във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 14-10-10, 18:16
  2. проблем със вградената звукова карта на комп
    От qnkogundito във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 05-10-10, 11:38
  3. ПРЕМЕСТЕНО: Проблем с звукова карта
    От glowndark във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 05-07-10, 11:31
  4. Проблем с звукова карта
    От ManiMani във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 04-07-10, 23:06
  5. Проблем с вградена звукова карта.
    От Bibi във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 22-09-07, 19:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе