Резултати от 1 до 3 от общо 3

PWR LED

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    18
    #1

    PWR LED

    Здравеите на всички,

    Имам нужда от помоща ви.Имам дъно GIGABYTE-8I945G Pro ,Case Thermaltake wingo v7000.Проблема е следният>не знам кьде да включа PWR LED.В книгата на дъното стои че е точно над F PANEL,до батерията,но на самото дъно нямам изводи .Дали е някакъв дефект на дъното.Фатално ли е ако не е включено
    В момента на дъното е инсталиран само процесора и вентилатора му и е свързано със захранването.Мога ли да проверя дали работи или трябва първо да инсталирам DDR2 RAM
    Благодаря предварително

    [attachment deleted by admin]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #2

    Re: PWR LED

    ако не държиш да ти свети онази красива лампичка отпред на кутията винаги когато е включен компютъра, можеш спокойно да не връзваш това кабелче, нищо няма да се счупи ако не е вързано, даже ще намалиш консумацията на ток
    PWR LED = PoWeR Light Emitting Diod

    Без памет дъното само ще изпищи на умряло сложи паметта и пускай

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Re: PWR LED

    Принципна схема

    PW-led * PW - ON
    + * **- * * ** * ** * * *
    + * **- * * ** * ** * * * * *
    *HDD * * * Reset * * * Not con.

    ако сучайно ти е троен куплинг *- точно до него *малко вляво трябва да има и Троен конектор .

    Погледни си книжката пак - не ме карай да ти тегля мануалите аз и да ти свърша цялата работа * *

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе