Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Заблудата Y

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #16

    Заблудата Y

    Така си е,тия с К-то не са мноо добри май,стария ми беше такъв...като се замисля как оплюх Солтека...на същото доно тоя AGOGA го стабилизирах на 1720 близо,само че със Vantec CCK 6035 HS/F -тоя скоро го купих от един тип,с които се запознахме от Мад-сайта,чисто меден е,много ефективен-при 1720 и 1.86В държи 38-40 градуса,обаче е много тежък и май ще ми счупи сокета.И е много шумен!-по спецификация е близо 53db,подобно на Swifteck-a,а има и подобна форма.

    Със D5T се държи зле,при 1650 вдига 57-59 градуса и забива.

    Де да имах КР7А....щях да му взема здравето,но и Солтека върши работа.





    Ако има такива,ще кажа да го отделят и ще ти звънна по тутурутката,имах някъде номера ти

    Между другото видях един AGNGA-странен степинг,беше на една рейка с моя.






  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #17

    Заблудата Y

    Зарежи - отказах се....



    Няма нужда от подобен процесор, и тоя сега 1GHz Duron ми върши екстра работа....



    А иначе AGNGA не е странен степинг, просто е между AGKGA и AGOGA...



    AGKGA

    AGNGA

    AGOGA



    По азбучен ред ги слагат от AMD по-новите "букви" на по-новите степинг-и....



    Виж, ARKGA вече е странен степинг, за който чух наскоро, че го има в Германия....





    ......Ама все пак ако издириш такъв AGOGA Y ми прати един майл, че един приятел пък се е наточил да си взема...



    Mollov, HardwareBG.com

    mollov@mail.bg



    Edited by - mollov на 23/02/2002 18:30:19

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе