Резултати от 1 до 2 от общо 2

Съвет за закупуване на ново дъно+процесор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #1

    Съвет за закупуване на ново дъно+процесор

    Реших се най-накрая да си взема ново дъно + процесор, но съм силно ограничен откъм финансова гледна точка.
    Та искам да взема един Sempron на 64 bit както и естествено такова дъно.
    Ще се откажа за сега от купуването на нова видеокарта и ще се задоволя със вградена такава(защото сега съм все пак на един счупен Radeon 7000 64@64/AGP 4x ).
    Можете ли да ми предложите съответно модел дъно и процесор, които да са мноого бюджетно ориентирани?
    Не искам PCI-Express, но определено северния мост да е на 800 mhz а не на 880mhz!
    Не ми трябва SATA поддръжка. Абе общо взето мн евтино дъно с процесот, но 64 битови.
    Благодаря на този, който ми помогне.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #2

    Re: Съвет за закупуване на ново дъно+процесор

    Цитат Първоначално публикувано от Nedko
    Реших се най-накрая да си взема ново дъно + процесор, но съм силно ограничен откъм финансова гледна точка.
    Та искам да взема един Sempron на 64 bit както и естествено такова дъно.
    Ще се откажа за сега от купуването на нова видеокарта и ще се задоволя със вградена такава(защото сега съм все пак на един счупен Radeon 7000 64@64/AGP 4x ).
    Можете ли да ми предложите съответно модел дъно и процесор, които да са мноого бюджетно ориентирани?
    Не искам PCI-Express, но определено северния мост да е на 800 mhz а не на 880mhz!
    Не ми трябва SATA поддръжка. Абе общо взето мн евтино дъно с процесот, но 64 битови.
    Благодаря на този, който ми помогне.
    Ами семпрон64, то в твоя случай нищо друго не си струва парите Пък за дъното гледам че не си много наясно защото пишеш глупости За дъното - дъната, които ги има в момента и имат интегрирано видео са или скъпи или боклуци, може би трябва да изчакаш новите н-форс дъна, поне видеото им е биващо, Но ако за тебе "много бюджетно ориентирано" значи боклук може да избираш между сис и виа дънца, от по екзотични производители като асрок или елитгруп, те за вършене на работа ще я вършат но е много верояно да имаш главоболия за тия 20$ които спестяваш. А и видеото на тия дъна е колкото да не е без хич - забравяш за игри и т.н. докато нфорс дъната имат видео аналог на 6200ТС, също така има и хардуерно декодиране на хай дефинишън материал

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ново дъно
    От polaris.6933 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 15-12-12, 21:17
  2. Отговори: 28
    Последно: 07-01-09, 23:46
  3. Съвет за процесор и дъно
    От naskonr във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 01-08-07, 17:09
  4. Съвет за ново ПиСи :)
    От wH1spEr във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 05-12-05, 21:11
  5. Съвет за ново ПЦ
    От artos във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 13-08-05, 19:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе