Резултати от 1 до 8 от общо 8

cpu work

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #1

    cpu work

    казвали са ми ,че един процесор или бачка или не.Наскоро дилър ми каза че са възможни дефекти ,които да се появят по нататък във времетo...на кого да вярвам... Мисля да си взема не box вариант щот е по ефтин и ще мога да отделя повече пари за cooler ... ако може дайте ми варианти до 35$ за cooler ,който ще охлажда добре процесор на3 clock to 3,5 GHz real

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #2

    Re: cpu work

    аве кой е тоз шегаджия дет раздава точките ...ко пак ли нещо не разбра

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re: cpu work

    за да получиш смислен отговор задай смислен въпрос:

    какъв процесор, на какъв слот/сокет, на каква честота и т.н., и т.н. ....

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #4

    Re: cpu work

    Ами за тези пари Zalman-CNPS7700 серията. Не знам дали е най-доброто, но е намираемо. Аз търся Thermaltake CL-P0014 ама няма...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    117
    #5

    Re: cpu work

    Само не разбрах какво общо има охлаждането на процесора с това полу-работене.

    Иначе в това за полу-работенето има нещо вярно. При толкова милиони транзистори, все някой може да фиряса. В зависимост къде е, процесора или може да спре да работи, или да почне да се държи странно. А може и да продължи да работи - ей на, някои Селерони са си Пентиуми, но с повредена част от кеша, която в последствие е изолирана да не се ползва.
    Също така може да веземем за пример и ниския клас видеоускорители.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #6

    Re: cpu work

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    за да получиш смислен отговор задай смислен въпрос:

    какъв процесор, на какъв слот/сокет, на каква честота и т.н., и т.н. ....
    значи честотата съм я написал няма нужда да се цитирам втори път но 3 до 3,5 ГХз ... след това съм написал и ,че става въпрос за реална честота
    реал
    ,значи не е амд ...е пропуснал съм сокета ДА ...775 ами що се отнася за връзката между охлаждане и полуработене просто реших да питам още нещо неможе ли ? ЗАЛМАН от серията 7700 за тези пари може да се намери само алуминиев май... той не ми върши работа... най-добре ми кажете от каде мога да се сдобия с дц-фанове с 12 см перка и 2б беаринг и над 75 cfm... реших да модна един SPIRE

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    101
    #7

    Re: cpu work

    това, което ти го е казал дилъра е АБСОЛЮТНО ВЯРНО.
    на 2 пъти ми се е случвало процесор да ми "ръси грешки", което ще рече сини екрани, системни грешки и прочее.
    Аз не можех да повярвам първия път и смених кво ли не и понеже по това време бачках като хардуерист в компютърна фирма имах поле за действие - започнах да сменям нещата едно по едно , докато накрая открих виновника - СРU то

    Съвета ми е да си вземеш процесор тип БОКС, първо тия процесори винаги се продават с 3 години гаранция, за сметка на 3 месеца при другите. Друго оказва се че вентилатора и радиатора са сметнати много добре и охлаждането е супер прилично , дори при разумно изпървжане, и не на послесно място цената е с няколко долара по ниска от тази на отделен процесор и отделен вентилатор.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #8

    Re: cpu work

    ами смятам да го натоваря с prime95 пък дано изпуши ако му има нещо...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Work Flow?
    От mrunknown във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 17-10-03, 14:02
  2. Mac + Work
    От d-rRoss във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 01-06-01, 15:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе