Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

Za pametite...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #16

    Za pametite...

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Aquadark


    Mollov, da razbiram li che na sistemata ti ima 2x128 i 1x256 MB Ram ? (sled kato na bank 0 pishe che ima 128, ostava tazi konfiguraciq)... zashtoto ako e taka, mislia che 433MHz sa leko nepostijimi (ako priemem che bank 2 se izpolzva)



    Drugata vuzmojnost e da si ostavil 1x128 i da si o/c-nal samo nego

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Викам що викаш? []



    Това е с 1х256MB, щото с 2х256MB както тествам повече от 400MHz не искаше да работи стабилно...

    Незнам какво те кара да мислиш, че е леко непостижимо след като аз ти казвам и го направих тежко постижимо??? [:D][]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    45
    #17

    Za pametite...

    PQI 266@333 turbo seting EPoX 8K5A2 defolt voltaje

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #18

    Za pametite...

    Mollov - sorry za tapia vapros

    Kayso - nastroikite mi ne sa tochno takivaq no s podobni znachenia i sa po dve v HEX rejim... ste gi izbroia drugia patq stoto niamam vreme.

    Nikito - otkade kupi pametta si ? MNOGO VAJEN MI E VAPROSA - ste ti kaja sto kato mi otgovorish



    DPetrov - instalirai si poslednia draiver ot www.cmedia.com.tw i sled restarta ste ti se pusne mixera - tam ima vsevazmojni nastroiki - NO NE SI INSTALIRAI PCI Audio aplications ! Na danoto ima jumper za promiana na miastoto na basa, no pri mene si e v red po default - premesti go i probvai pak... Veche se poddarja i XEAR 3D...

    Pak za tebe - v sluchaia ne obrashtash vnimanie che sam s 2 x 256 MB - koeto e razlichno ot tova da polzvash edin modul - s edin si tragna i na 210, a sega max na 198-9 pri nai-skapani nastroiki - dade po-slabi rezultati ot 185-6 i CL2/3/3/5/CMD 1T i 4-way int...



    Sled dva tri dena (mai v ponedelnik che se skapa faila ) drapnete edno exe ot: www.data.bg/geniusloci/GL.exe

    Tva e html s vsichki vazmojni testove bez tam si pishe koi i zashto ....ako ne drugo, pone sa si na moita mashina. EXE e stoto e ogromno za html i moje i da e v dve chasti !


  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #19

    Za pametite...

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Aquadark


    zashtoto ako e taka, mislia che 433MHz sa leko nepostijimi <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Aqua, нещо просто усещам, че си ми симпатичен и затова специално заради тебе сложих обратно ASUS P4PE-то.... щом не ти е достатъчно един SANDRA Паметен тест ето ти и нещо друго:







    Даже не си направих труда да махна едната 256-ца и остана с 2х256MB...



    Иначе докато бях с това дъно ( около седмица ) го ползвах в тоя режим:




  6. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #20

    Za pametite...

    Аз мойта повече не мога я изгъзя, не ще и не ще, ама ми се струва, че това е супер за DDR333 Samsung [^]


  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    42
    #21

    Za pametite...

    geniusloki: pametta q kupih ot 1 Burgaska firma zashto pitash?


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #22

    Za pametite...

    ...I firmata sigurno ne ia e kupila ot PERSY, a ot MOST, a tehnia Kingmax e Kingmax kolkoto ECS e ASUS

    Probvah pet-shest pati mostovski kingmaxi i nakraia po preporaka na pichovete ot Computer Office si vzeh tova deto go prodavat za OEM-ska pamet - SAMSUNG ! - i to savsem istinski s vsichki otlichitelni belezi, 4ns chipove i dori programkite si go vijdat che e samsung, pishe si che e CL3 - ne se izgazvat kato TEZI Kingmax-i (govoria za mostovskite !) s nadpis 2,5CL, 5ns - te dori ne otlepiat pri nai bavnite nastroiki i pri max V (a to e mnogo na asusa mi) na poveche ot 182-183 i 175 pri dva modula, ili ako tragnat - garantiran sin ekran

    V momenta sam s dva modula i si varviat na 19.i nesto si i niamam problemi (ne che sa mnogo barzi na CL2.5 pri taia chestota)

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    42
    #23

    Za pametite...

    Hm neznam kakvo da ti kaja PRAV SI i az veche se svetnah ami shte tyrsja drug variant che vsichko se podredi veche kato horata no ostava pametta samo ne mi haresva kak raboti taja i tova si e dano da si namerq po chitava

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #24

    Za pametite...

    OEM-skata

    Computer Office imat dosta ofisi iz stranata - Sansung mu e maikata ili kingmax ot Persy, a nai-dobre Kingston ot ASBIS, mai !?

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #25

    Za pametite...

    защо няма вносител, който да постъпи умно и не вземе да внесе истинската памет - crucial? де що има екстремен тест - винаги се използва crucial. и тук ще има пазар, и то не малък. цената едва ли ще е кой знае колко над внасяната 400. защо някой от вас, който се занимава с внос на този род неща, не вземе да провери? аз искам само скромен % [}}:-|>>][:-tophat]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе