Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25

Za pametite...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #1

    Za pametite...

    Koi kakva polzva, na kolko MHz varvi i na kakvi nastroiki - ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #2

    Za pametite...

    ti shte vidish v signaturata mi no tazi moge i da trugne na 200-205FSB na nai-bavnite timingi...ne sum ia probval zashtoto kato dignata PCI-a na 40-41 MHz i mi se omazvat hardovete

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    Za pametite...

    Аз съм със Samsung DDR 333. Стига до 420Mhz при 2.5/3/3/7 и 2.9V. За голямо мое съжаление не ми позволява повече ((



    P.S. Забравих да спомена, че е 256 МБ., една плочка двустранна.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #4

    Za pametite...

    KingMAX DDR400 @433MHz 2.9V




  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #5

    Za pametite...

    Както знаеш аз със със почти същата система,само дето Самсунга ми е оригинален[:-bouncy],CLT,работи си чудесно на 193 2-2-2-5-Т1 на 2.6В,работи така и на 200,но PCI 40Mhz e доста



    GeniusLoki,как го пуксаш тоя саунд 5.1 бре пич?В смисал от задните жакове?

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #6

    Za pametite...

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Kayso


    Аз съм със Samsung DDR 333. Стига до 420Mhz при 2.5/3/3/7 и 2.9V. За голямо мое съжаление не ми позволява повече ((



    P.S. Забравих да спомена, че е 256 МБ., една плочка двустранна.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    I moita e takava, no na danoto imam nai-bavni nastroiki 2.5/3/3/6/2CMD, koeto e gadno stoto tia stigala i 430 ama na 3CL



    Inache v signaturata mi ia vijte - 2/3/3/5/1CMD 4-way interleaving na 183, raboti i na poveche okolo 385-390, no ne mi se riskuva zaradi shinite

    PS Samsunga mi si e dostatachno istinski, a sound-a izliza prez trite jaka, taka ili inache microfon niamam a in-a ne mi triabva, no chestno da si kaja mai na slushalki mi e nai-dobre i zatova si sedia s tiah

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #7

    Za pametite...

    Mollov - s kakvo dano i CPU e tova ?

    i na kakav V e pametta ?

    A kato sam tragnal da pitam - niakoi da mi obiasni kakvi sa tia strannite nastroiki v BIOS-a ... ako gi e vijdal na ASUS-a niama da gi e zabravil - no ne znam kak tochno rabotiat !?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #8

    Za pametite...

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by geniusloki


    Mollov - s kakvo dano i CPU e tova ?

    i na kakav V e pametta ?

    A kato sam tragnal da pitam - niakoi da mi obiasni kakvi sa tia strannite nastroiki v BIOS-a ... ako gi e vijdal na ASUS-a niama da gi e zabravil - no ne znam kak tochno rabotiat !?

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ами дъното от сигнатурата ми, за напрежението съм писал вече в горния пост...



    За кои странни настройки говориш?!?

  11. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #9

    Za pametite...

    1. SDRAM Idle Timer

    2. CKx16 Strenght Control - [2.00x] default - ot [o.75x] do [4.00x] са възможни.

    3. CKx8 Strenght Control - [2.00x] default - ot [o.75x] do [4.00x] са възможни.

    4. DQ DQS Strenght Control - [2.00x] default - ot [o.75x] do [4.00x] са възможни.



    За тези настройки на паметта ли става въпрос, защото и мене много силно ме интересува какво означават !

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    42
    #10

    Za pametite...

    az sum s KingmaxDDR400 no ne uspjavam da q podkaram kato horata ako nqkoj ot vas moje da mi pomogne sys syvet shte sym mnogo blagodaren.

    ps:dunoto e A7v8x

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #11

    Za pametite...

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by nikito


    az sum s KingmaxDDR400 no ne uspjavam da q podkaram kato horata ako nqkoj ot vas moje da mi pomogne sys syvet shte sym mnogo blagodaren.

    ps:dunoto e A7v8x

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Дай повече инфо, щото от толкова не се разбира....

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #12

    Za pametite...

    Geniusloki,мене ме интересужа как така го пускаш през 3-те жака,щото аз не успявам нещо..от драйверите ли има опция или е някой от хилядите джъмпери по дъното

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    42
    #13

    Za pametite...

    procesora mi e trogouhbred2200+ dyno Asus A7v8x pamet 2x256 DDR400 Kingmax by SPD 2.5-3-3-7

    Njama razlika dali go puskam na 133\200 ili 133\166 ili 133\Auto javno razbira edno i syshto kato raboti slabo t.e. na sisoft Sandra dava rezultati okolo 2050\1950

    Poneje mnojitelja e otkljuchen probvah da go pusna na 166\166 (11x166)raboti veche vtora sedmica bez nikakvi promeni vyv voltaja az igraja 8-9 chasa min na den njama nikakvi problemi sega dava okolo 2560\2400 na Sandrata Misleh si poneje vijdam kakvi rezultati davate dajte nqkakyv syvet vse pak ako se promeni FSB oshte i voltaja moje javno dali shte dam po dobri rezultati ili da smenjam pametta?

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #14

    Za pametite...

    DPetrov- instaliraj si applicaton-ite za vgradenija zvuk ot diska na danoto, posle ot PCI Audio Applications v Programs startirash Audio Rack, a ot nego Advanced ...

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #15

    Za pametite...

    Mollov, da razbiram li che na sistemata ti ima 2x128 i 1x256 MB Ram ? (sled kato na bank 0 pishe che ima 128, ostava tazi konfiguraciq)... zashtoto ako e taka, mislia che 433MHz sa leko nepostijimi (ako priemem che bank 2 se izpolzva)



    Drugata vuzmojnost e da si ostavil 1x128 i da si o/c-nal samo nego

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе