Резултати от 1 до 9 от общо 9

Въпрос към притежателите на ECS K7VTA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #1

    Въпрос към притежателите на ECS K7VTA

    така, днес се мъчих на едно Елитгруп KT7VTA 3В с последен биос да пусна един T-Bred 1700+B на 166 шина, обаче дъното въобше не пожелава да тръгне

    а уж тъпите дъна имат подръжа на 166 шина..

    иначе на максимален овърклок колкото имаше в биос-а работи - 150 май беше

    както и да е, някой успял ли е да пусне някой от новите Т-Бред на 166 шина на такова дъно?

    със сигурност процесора работи на 166, защото го пробвах на Елитгруп КТ400 и там бачка


  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    1
    #2

    Въпрос към притежателите на ECS K7VTA

    1vo. Ne e "t-bred" a Athlon XP

    2ro. Raboti na 2x133Mhz shina a ne na 166.. kogato go pusnesh na 166 (koeto vsyshnost e 2x166) pravish adskiq overclock

    3to. Trqbva da imash procesor 2700+ nagore za da go pusnesh na 166Mhz (2x166 = 333Mhz).

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #3

    Въпрос към притежателите на ECS K7VTA

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by linker


    1vo. Ne e "t-bred" a Athlon XP

    2ro. Raboti na 2x133Mhz shina a ne na 166.. kogato go pusnesh na 166 (koeto vsyshnost e 2x166) pravish adskiq overclock

    3to. Trqbva da imash procesor 2700+ nagore za da go pusnesh na 166Mhz (2x166 = 333Mhz).

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    така, дотук само глупости

    първо, процесора си е точно T-Bred B

    второ не знам за какъв "адски овърклок" говориш, след като изрично съм написал че същия процесор на Елитгруп дъно КТ400 си върви без проблеми на 166 шина - т.е. работи като 2200+

    и трето - ако погледнеш малко сигнатурата ми, а и попрочетеш малко във форума, ще разбереш че точно новите Т-Бред Б процесори си вървят без никакви проблеми на 166 шина - че и на много повече




  5. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    249
    #4

    Въпрос към притежателите на ECS K7VTA

    Здрасти,

    linker - изказа се неподготвен )



    Eddie - аз имам такова дъно и довечера ще пробвам да ти кажа дали става. Иначе този дето имам е на 1700+ и без проблем тръгва на 166 на едно друго дъно, стига и до 187 FSB ама за съжаление не мога да му вдигна волтажа иначе щеше да види той )

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    249
    #5

    Въпрос към притежателите на ECS K7VTA

    За мое най-голямо съжаление т-бреда не иска да тръгне на 166МХц [:-cry]. Последно тръгва на 150 и на 166 което е следващата стъпка не ще... Остава да чакаме нов биос, ако въобще оправи нещата... Може би толкова си може т'ва дъно ????

    Някой друг да каже нещо, да даде акъл?

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #6

    Въпрос към притежателите на ECS K7VTA

    мамка му и Елитгруп

    дано да го оправят с биос-а тоя проблем, между другото бях писал във форума на comexgroup и във amdmb.com, във комекс-а един ми каза, че при него е работило на 166, но при повечето не е вървяло. За съжаление във форума на www.amdmb.com раздела за ECS mainboard като ги гледам повечето хамериканци cа със Sis чипсет, там никой не ми е отговорил още

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    190
    #7

    Въпрос към притежателите на ECS K7VTA

    Zdrasti Eddie,

    az imam K7 vta3 kt333, muchih da go klokna, ama da si priznaia nemam mnogo opit v tia raboti. uspiah da go nakaram procesora ot 1700+ da stane 1900+(?),ama kato probvah na 2200(?)totalno zabi i mi otne dosta nervi da subudia PC-to posle, ako ima niakakvo znachenie RAM pametta mi e 256 DDR/333 Mhz.

    abe dano si razbral kakvo iskam da kaja, che mai se oburkah, ama s dve dumi na kolko moje da se izdue tova chudo?

    blagodaria predvaritelno

    []


  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #8

    Въпрос към притежателите на ECS K7VTA

    честно казано Елитгрупа не е много много за овърклок, при мен това са дъната в залата. Ако искаш сериозен овърклок на АМД ти трябва Асус или Епокс, свястно охлаждане и читаво захранване (Кодеген-а например не става). Между другото прочети темата "Интел вс Амд - борбата продължава", там ще намериш повечето от отговорите.


  11. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    249
    #9

    Въпрос към притежателите на ECS K7VTA

    Ако искаш виж на www.ocworkbench.com/ecs форума. Там има доста за ECS.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. За притежателите на LG LW4500
    От Dominator във форум LG телевизори
    Отговори: 50
    Последно: 30-03-12, 02:19
  2. Отговори: 2
    Последно: 01-02-11, 12:40
  3. До притежателите на Motorola V3 Razr Black (проблем)
    От aurin във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 04-10-06, 18:11
  4. За притежателите на HP Ipaq Mobile Messenger Series 6500
    От skynet във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 09-05-06, 23:49
  5. Запитване към притежателите на монитор CTX-PR711F
    От KoScHo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 08-01-03, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе