Резултати от 1 до 5 от общо 5

sandra-ta...ме шашка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    65
    #1

    sandra-ta...ме шашка

    Значи издух малко един Селерон купер -мине до124 мхз...и сандрата ми дава че фсб...на АГП...ПСИ...и самата шина са много високи...ина4е компа е супер стабилен минава си всичко Марк-ове и т.н.т ....да връщам ли честотата на 100 мхз или да си я оставям така ...процесора не грее на 42Ц е....х10[]

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    sandra-ta...ме шашка

    А какво ти е дъното ?

    Трябва да имаш делител за AGP/PCI по принцип с който да ги закотвиш на 66/33, ако нямаш, недей да гъзиш щото много рискуваш, не един и два харда са изгоряли по този начин По принцип не е полезно периферните ти устройства да работят на по-голяма честота, пък и невиждам на тоя Селерон, какво толкоз има да му клокваш ...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    65
    #3

    sandra-ta...ме шашка

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Kayso


    А какво ти е дъното ?

    Трябва да имаш делител за AGP/PCI по принцип с който да ги закотвиш на 66/33, ако нямаш, недей да гъзиш щото много рискуваш, не един и два харда са изгоряли по този начин По принцип не е полезно периферните ти устройства да работят на по-голяма честота, пък и невиждам на тоя Селерон, какво толкоз има да му клокваш ...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">





    CT6VIA4..694X e дъното.. процесора е Селерон 900 на 100Мхз шина....сега го намалих от 124 на 112мхз и ми се детеква като 1Гхз...Сандра-та пак дава че е висока стойноста ама се надявам 12% да не са му проблем...благодаря ти за съвета х10[]

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #4

    sandra-ta...ме шашка

    124FSB -> 82AGP/42PCI



    Принципно ако нямаш проблеми с периферията можеш и така да джиткаш, само че си е опасно, да знаеш.... претоварваш всичко по PCI-а.... опитай да го подкараш на 133FSB, там вече делителите се "оправят"

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    65
    #5

    sandra-ta...ме шашка

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Mollov


    124FSB -> 82AGP/42PCI



    Принципно ако нямаш проблеми с периферията можеш и така да джиткаш, само че си е опасно, да знаеш.... претоварваш всичко по PCI-а.... опитай да го подкараш на 133FSB, там вече делителите се "оправят"

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">





    На 133Мхз не пали....пробвал съм го тоя вариант...не съм наясно обаче дали има джъмперче за тая честота....щтото аз направо от БИОС-а я дигам...кофти е също че няма контрол в/у Агп и Пси 33/66 има само някакав ауто режим []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Това направо ме шашка, а вас?
    От Vagabundo във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 30-08-04, 14:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе