Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 38 от общо 38

KT400 или nForce2??? Кое е по-доброто?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #31

    KT400 или nForce2??? Кое е по-доброто?

    И теста ще го има, както и тези две платки също []

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #32

    KT400 или nForce2??? Кое е по-доброто?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Един мой приятел от D&G - ми каза следното - " Който исак да си дава парите - негова си работа аз повече за скъпи дъна няма да дам - и като мен си кара на EliteGroup ( наречено от нас EliteТруп ) и двамата сме доволни от това което получаваме - и игрички си играем и филми си гледаме и мноого други неща - и да ти кажа че разликата от моето "Жалко подобие на дъно" (според някои "Голеееееми Знайковци " в този форум) и твоето е само една -тиможеш да го клокваш както искаш - а аз не

    Но от досегашния си опит в овърклокването знам едно - много пари хвърлих на вятъра заради този скапан овърклок - за 10-15% повече бързина 300 % риск да опукаш нещо

    ако това е критерият за оценка - кое дъно е по-добро с извинение да ви .. критерийте

    а дали е толкова бързо или не - не зависи само от дъното ( ако HHD ти е скапано, VGA-то е MX200, Ram- e DDR266, всичко зависи от тези неща- не само от дъното

    <div align="right">оргинално мнение на Mr.TECHNO</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Абе Mr.TECHNO,

    1. Фирма D&G - твоя приятел да не е мазния Евгени, дето последния път като исках да си купя готина подложка за мишка, оня ми продаваше някакъв силиконов 3М дето разбираш като го пипаш, все едно пипаш ЦИЦА !!!

    Аман от такива търговци. Това за мене е и ще си остане най-куцата варненска PCфирма, па ако ще още 22 Хайтек центъра да направят!

    Ползвай си там Елит Група ли или каквото и да е друго дърво и се радвай че ти вървят игричките на 800х600 при медиум детаили и живей със заблуждението, че това е перфектната визия!

    2.А колкото до скапания Овърклок:

    - Обясни ми какво мога да изпукам с 300% риск ???

    - Къде са тея 10-15% разлика в производителността между 18*100=1800мхз. П4 и 18*175=3150Мхз П4. Само човек, дето не се е докосвал до подобна машина, може да даде подобно "компетентно" мнение [xx(]

    - Големите знайковци, дават мнение само там където са в час, а не където имат някакво изродено мнение, което не може да се обоснове по никакъв начин ...

    3. Аз ще продължавам да си купувам АСУС, макар и с 50$ по-скъпи. Ма като си купя веднъж, не сменям поне година. А не при всяка нова игра, да се чудя как да орежа графиката, само и само да мое да се види нещичко като мърдаща се текстура по монитора.



    Ако смяташ, че даването на пари за PC е глупост, просто го кажи. Но моля те, не съветвай гъза как да сере []

    Това от мене,

    айде със здраве

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #33

    KT400 или nForce2??? Кое е по-доброто?

    Кайсо

    Като се замисля не съм имал машина, на която поне процесора да не е @ с поне 30%, хихи. Не закачай юзерите толкова нападчиво - няма да видят друго освен безпричинна злоба и безсмислен ентусиазъм. Това са търговци, гледат да правят пари, не да имат мега супер хай-енд система. Нали разбра - даже филми се гледат на елитгупа. Затова не понасям търговците. Затова има определени хора които само при мен си правят машини, и то не защото е по евтино

  5. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #34

    KT400 или nForce2??? Кое е по-доброто?

    Ooo напротив, грам злоба няма

    Просто аман от търговци дето са мъчат да ми обяснят, че е по-добре да си купя трабант вместо БМВ, щото разбираш ли и той возел и можел да ма закара от едно място на друго ...

    Па се отплеснахме много от темата ама, има нужда )

    Иначе то каквото имаше да се каже, се каза

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #35

    KT400 или nForce2??? Кое е по-доброто?

    има и още един вид "търговци": когато клиента спокойно може да си позволи БМВ - те му пробутват трабант




  7. ODB
    ODB е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    14
    #36

    KT400 или nForce2??? Кое е по-доброто?

    spored mene kt400 e po dobre ot gledna to4ka na tova 4e nforce2 mnoo greqt pro overclock ina4e sa dobri

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #37

    KT400 или nForce2??? Кое е по-доброто?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Един мой приятел от D&G - ми каза следното - " Който исак да си дава парите - негова си работа аз повече за скъпи дъна няма да дам - и като мен си кара на EliteGroup ( наречено от нас EliteТруп ) и двамата сме доволни от това което получаваме - и игрички си играем и филми си гледаме и мноого други неща - и да ти кажа че разликата от моето "Жалко подобие на дъно" (според някои "Голеееееми Знайковци " в този форум) и твоето е само една -тиможеш да го клокваш както искаш - а аз не

    Но от досегашния си опит в овърклокването знам едно - много пари хвърлих на вятъра заради този скапан овърклок - за 10-15% повече бързина 300 % риск да опукаш нещо

    ако това е критерият за оценка - кое дъно е по-добро с извинение да ви .. критерийте

    а дали е толкова бързо или не - не зависи само от дъното ( ако HHD ти е скапано, VGA-то е MX200, Ram- e DDR266, всичко зависи от тези неща- не само от дъното

    <div align="right">оргинално мнение на Mr.TECHNO</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Абе Mr.TECHNO,

    1. Фирма D&G - твоя приятел да не е мазния Евгени, дето последния път като исках да си купя готина подложка за мишка, оня ми продаваше някакъв силиконов 3М дето разбираш като го пипаш, все едно пипаш ЦИЦА !!!

    Аман от такива търговци. Това за мене е и ще си остане най-куцата варненска PCфирма, па ако ще още 22 Хайтек центъра да направят!

    Ползвай си там Елит Група ли или каквото и да е друго дърво и се радвай че ти вървят игричките на 800х600 при медиум детаили и живей със заблуждението, че това е перфектната визия!

    2.А колкото до скапания Овърклок:

    - Обясни ми какво мога да изпукам с 300% риск ???

    - Къде са тея 10-15% разлика в производителността между 18*100=1800мхз. П4 и 18*175=3150Мхз П4. Само човек, дето не се е докосвал до подобна машина, може да даде подобно "компетентно" мнение [xx(]

    - Големите знайковци, дават мнение само там където са в час, а не където имат някакво изродено мнение, което не може да се обоснове по никакъв начин ...

    3. Аз ще продължавам да си купувам АСУС, макар и с 50$ по-скъпи. Ма като си купя веднъж, не сменям поне година. А не при всяка нова игра, да се чудя как да орежа графиката, само и само да мое да се види нещичко като мърдаща се текстура по монитора.



    Ако смяташ, че даването на пари за PC е глупост, просто го кажи. Но моля те, не съветвай гъза как да сере []

    Това от мене,

    айде със здраве



    <div align="right">оргинално мнение на Kayso</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Кайсо

    Като се замисля не съм имал машина, на която поне процесора да не е @ с поне 30%, хихи. Не закачай юзерите толкова нападчиво - няма да видят друго освен безпричинна злоба и безсмислен ентусиазъм. Това са търговци, гледат да правят пари, не да имат мега супер хай-енд система. Нали разбра - даже филми се гледат на елитгупа. Затова не понасям търговците. Затова има определени хора които само при мен си правят машини, и то не защото е по евтино



    <div align="right">оргинално мнение на KOKOSH</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Бях решил да отговоря подобаващо, но с тия две мнения ми измъкнахте думите от устата... споделям 110% подобни възгледи. Търговците никога не знаят какво да имат и какво да го правят.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #38

    KT400 или nForce2??? Кое е по-доброто?

    Тва за търговция е АБСОЛЮТНО вярно..има обаче и още нещо:в повечето фирми работят хора които и хал-хабер си нямат от тва какво всъщост е ЦПУ примерно,да не говорим как работи и тнт..то не че е задължително,но поне да наемат свестни сервизни специалисти:особено ми е смешно хора завършили икономика примерно,претендиращи за специалисти.....такива глупости и парадокси съм виждал,и то от хора които всички ние познаваме ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. SIS746 vs KT400
    От kolev във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 25-04-03, 12:57
  2. Help me! KT400 i TNT2 Vanta
    От ISB във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 18-03-03, 11:42
  3. SIS 746 утрепа KT400
    От jinom във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 13
    Последно: 10-03-03, 15:14
  4. KT333 ili KT400 ?
    От Chipsy във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 10
    Последно: 07-02-03, 21:34
  5. KT333 VS KT400 VS nFORCE2
    От LordOfEvil във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 14
    Последно: 06-02-03, 00:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе