Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    12
    #1

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ - Na kolko moga da go pusna nai-mnogo i da raboti stabilno? Danoto mi e ASUS K7333-X, a ohladitelq e ot nai- skapite TITAN-i.

    Blagodaria vi.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #2

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

    Теоретично до къмто 2500,поне аз съм на толкова 24/7,на практика макс 2.0-2.2 ако си късетлия,иначе около 2 би трябвало,всичко зависи от конкретната бройка.

    С тва твойто дъно обаче пробвай предимно по множител;забий го на 12.5 и давай чак тогава нагоре по шината:дъното ти няма реглаж на У-то на паметта,и не се знае каква ти е,ако си със добра,нямш глижи:очаквай някъде до макс 180 стабилна шина.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #3

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

    Миташкиииииииииииииииииииии, как го видя това Palomino да стигне 2500MHz бре?!? тц тц тц тц



    Предполагам повече от 1.6-1.7GHz няма да стигнеш - ако ти е някоя читава бройка може би и 1.8GHz, но наистина сериозно охлаждане ще ти трябва.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

    Mollov - все пак някои от тези процесори са "Downgrade" от 2500+ ( 2066 MHz )

    лично съм виждал такъв пуснат на 2400+ , но пича бе натоарил 400 w power, 3 fans и много добро дъно ( EPOX 8RDA+) i ddr 433 - но не видях как точно го е пуснал

    при мен този процесор се скенефи още на 2000+ и го оставих на 1700+ ( сигурно е от ЕлитТруп-а ми )

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #5

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

    Гледай сега,Тодор е прав:не си прочел внимателно!!!Момчето говори за Паломино!!Аз прочетох внимателно,ни имайки в предвид че потребителя като че ли е нов,и че евентуално тва е ТБРед Б,все пак други отдавна няма:ако е пакомино Тодор е написал,същото важи дори и ако е ТБред А

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    12
    #6

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

    Благодаря много за отговорите

    Значи процедурата протече много добре и безпроблемно (да не повярва човек) Без да му вдигам волтажа, тръгна безгрижно на 2200+ и работеше стабилно. За да не забива на 2400+ се наложи да вдигна волтажа с 0.05V и отново разцепи мрака, като си работи на 46 градуса. Охладителя е TIAN на 3200-3300 оборота, а захранването е 250W.

    Срах ме е да го мъча повече незнам какво ще стане.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #7

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Mollov - все пак някои от тези процесори са "Downgrade" от 2500+ ( 2066 MHz )<div align="right">оргинално мнение на Mr.TECHNO</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това Downlgraded From го забрави просто, отдавна обориха тази теза, пък и от AMD казаха, че няма нищо общо - служи за маркиране на процесорите за някакви вътрешни цели, но не и за маркиране на истинският PR.



    Освен това 2500+ няма, т.е. не и при Tbred - това 2066MHz нищо не означава. Barton 2500+ е 1.83GHz.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    107
    #8

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Миташкиииииииииииииииииииии, как го видя това Palomino да стигне 2500MHz бре?!? тц тц тц тц



    <div align="right">оргинално мнение на Mollov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Mollov на кого викаш Миташки бе???

    На DPetrov ли?

    DPetrov ти да не бачкаш в Лидер Варна или Мноого яко се бъркам?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    78
    #9

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Миташкиииииииииииииииииииии, как го видя това Palomino да стигне 2500MHz бре?!? тц тц тц тц



    <div align="right">оргинално мнение на Mollov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Mollov на кого викаш Миташки бе???

    На DPetrov ли?

    DPetrov ти да не бачкаш в Лидер Варна или Мноого яко се бъркам?



    <div align="right">оргинално мнение на BlackBLOOD</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Tz, tz, tz... ne pozna... DPetrov si e koreniak Sofianche! I bachka v Sofeto. Ot kude znam lI? - shtot sum mu advokat [:D] E, ne tochno de... [B)] [8D][8D][8D]

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #10

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    Mollov на кого викаш Миташки бе???

    На DPetrov ли?

    DPetrov ти да не бачкаш в Лидер Варна или Мноого яко се бъркам?



    <div align="right">оргинално мнение на BlackBLOOD</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Е ти направо го обиди с това "Лидер-Варна", да знаеш []

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    107
    #11

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

    Sorry много ...

    то и аз жобсхте не прецених 4е ония ***** от Лидер хи4 не е в 4ас и вобще няма как да имате нещо общо..

    [xx(]



    Sorry pak...[V][V]

    Ma kbo da sa naprai./...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #12

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Sorry много ...

    то и аз жобсхте не прецених 4е ония ***** от Лидер хи4 не е в 4ас и вобще няма как да имате нещо общо..

    [xx(]



    Sorry pak...[V][V]

    Ma kbo da sa naprai./...



    <div align="right">оргинално мнение на BlackBLOOD</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Споко бре, няяя проблеми... аз малко на майтап го казах, споко []

  16. rub
    rub е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #13

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

    ia niakoi da kaje za6to ne moga da si overclockna processora

    danoto mi e 7VAX a processora e 1700+

    vlizam v biosa 6inata mi e 133 digam ia na ~150 processora mi tragva na 2000+ i kato mi zarejda windowsa is4aka niakav error i mi resva pc-to a kato go pusna na 2300+ stiga do bootvaneto na diskete daje ne go pokazva

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #14

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ia niakoi da kaje za6to ne moga da si overclockna processora

    danoto mi e 7VAX a processora e 1700+

    vlizam v biosa 6inata mi e 133 digam ia na ~150 processora mi tragva na 2000+ i kato mi zarejda windowsa is4aka niakav error i mi resva pc-to a kato go pusna na 2300+ stiga do bootvaneto na diskete daje ne go pokazva



    <div align="right">оргинално мнение на rub</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Дай инфо за цялата ти система и пиши на кирилица, начини много....

  18. rub
    rub е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #15

    AMD Athlon XP Palomino 1700+ ?

    дано 7VAX

    1700+тороубред

    рам 2x256 mb 333mhz

    охлаждане добро титан даржи ми 38-39 градуса

    350В захранване

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ECS K7S5A и Athlon XP 1900+ Palomino
    От bestman във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 10-02-05, 10:26
  2. Проблем с KT400 и Palomino 1700+
    От Deadmaker във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 26-07-04, 12:00
  3. Palomino & Athlon
    От spoofer във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 28-02-03, 21:06
  4. Celeron 1700 vs XP Palomino 1700
    От momchilcha във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 21
    Последно: 28-02-03, 17:50
  5. Athlon XP Palomino
    От Nistel във форум Овърклок
    Отговори: 26
    Последно: 26-11-01, 11:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе