Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 30 от общо 30

mnoo mi e topal procesora

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. rub
    rub е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #16

    mnoo mi e topal procesora

    xaaxaxxax moia processor e 1700+ thoroubred i mi 30 gradusa [:D][8D][:D]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    17
    #17

    mnoo mi e topal procesora

    da e drug pat 30 *C ok 6tom kazva6 Kazaxa mi 4e mojelo da e ot zaxranvaneto 6to mi izgorq.smenix go temeperaturata se diga ve4e do 58*C gati toploto a ?


  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    78
    #18

    mnoo mi e topal procesora

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">xaaxaxxax moia processor e 1700+ thoroubred i mi 30 gradusa [:D][8D][:D]



    <div align="right">оргинално мнение на rub</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Sushtoto CPU @2000, obiknoveno ohlajdane 3700RPM, staina T=24C, CPU diode =32C. Vednaga sled igra =43C. kutiata si e studena napravo... vse oshte... [:D][8D][8D]

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #19

    mnoo mi e topal procesora

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Sushtoto CPU @2000, obiknoveno ohlajdane 3700RPM, staina T=24C, CPU diode =32C. Vednaga sled igra =43C. kutiata si e studena napravo... vse oshte</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Гъзар.....[:D]....обикновена перка....а ония двете виялки дето ти ги резнах...и на всичкото отгоре ебааме мамата на флекса[]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    78
    #20

    mnoo mi e topal procesora

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Sushtoto CPU @2000, obiknoveno ohlajdane 3700RPM, staina T=24C, CPU diode =32C. Vednaga sled igra =43C. kutiata si e studena napravo... vse oshte</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Гъзар.....[:D]....обикновена перка....а ония двете виялки дето ти ги резнах...и на всичкото отгоре ебааме мамата на флекса[]



    <div align="right">оргинално мнение на DPetrov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Da, ama mahna li CPUIdle_to T ripa s 10 gradusa... v idle... [}][][!][}]

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #21

    mnoo mi e topal procesora

    Еми братчед,при 32 градуса на сянка кво очакваш ебати...днес беше толкова[V]

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #22

    mnoo mi e topal procesora

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Еми братчед,при 32 градуса на сянка кво очакваш ебати...днес беше толкова[V]

    <div align="right">оргинално мнение на DPetrov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    И като се замислиш че още не е почнало "истинското лято"...после пък какви щеги ще са...август няма да може да се живее...[]

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #23

    mnoo mi e topal procesora

    [xx(]Бе ние тука пак добре,ама майните направо не ги мисля...също и благоевград и надолу...преди 2 години си спомням нан бях точно пред сентрална поща в Пловдив,1 и нещо на обед и термометъра отгоре показваше точно 42 градуса[xx(]

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    101
    #24

    mnoo mi e topal procesora

    <center></center><font face="Arial"></font id="Arial"><font color="beige"></font id="beige">Виж, тази температура наистина не е висока за външна температура 32 градуса на сянка. Аз съм стигал и до 64 за Атлон 850@997 MHz и пак съм работил стабилно. Ако искаш да си решиш проблема, трябва да подходиш систематично:

    1. Ако системата ти е правена от някой и е още в гаранция, изтичай и му я нахлупи на главата.

    2. Захранването може да е виновно, то може да предизвика внезапен restart но не и trottle и забиване на системата. Ако си с AsusProbe, отиди на Monitoring/Settings и си намали Threshold-ите на всички волтажи до 8% и си вдигни Volume-а на алармата.

    3. Ако си с дъно Asus и си инсталирал AsusProbe си разгледай настройките и ако се налага вдигни границата на максималната температура на процесора на 73 градуса (повярвай, не е много) и виж настройките за CPU cooling Setup.

    4. Виж си настройките в BIOS-а. Нещо от рода: When CPU overheated: shut down / trottle и избери нещо по-подходящо

    5. Ако това не помогне, купи си свястна термална паста, откачи си радиатора с вентилатора, почисти, намажи (където трябва и без да слагаш много) и закрепи отново, като гледай радиатора да не се опира в повдигнатия ръб на Sоcket-а, а да прилепне успоредно по кристала.

    6. Ако това не помогне, виж мнение на Mollov. Най-подходящите вентилатори и радиатори по мое мнение не са непременно най-високо оборотните и най-скъпите.

    7. Ако и това не помогне, виж си настройките на паметта и ги сложи "by SPD"

    8. Ако и това не помогне, смени си процесора за момент с някой приятел и виж как върви твоя при него и обратното.

    9. Не си дръж щайгата на слънце. IR-лъчите минават над 70% през стъкло база 4 мм

    10. Ако и това не помогне, дано някой напише още нещо, което да ти е от помощ!

    Дано не съм ти досадил!

    Поздрави,

    Eistee

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    17
    #25

    mnoo mi e topal procesora

    Eistee pi4 ti naistina mnoogo mi pomogna .ne si mi se dosadil badi spokon nikoi ne be6e taka iz4erpatelen kato tebe mai ti nai gi razbira6 teq raboti aa ima6e o6te 2 3 - ma kato tebe ama te nepomognaxa a ti mi pomogna ")


  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    101
    #26

    mnoo mi e topal procesora

    Хммм, благодаря ти, обаче не съм най-големия разбирач тук[:I]. Просто за конкретния случай съм бил с най-много свободно време.

    Това всичкото ми е минало вече през главата-през 2001 си сглобявах първия комп и един грозник ми продаде скапано захранване. Е костваше ми 3 седмици нерви и неспане, носех щайгата на работа с мен, едва не се разделих с най-красивото момиче и т.н. Понеже не го пожелавам на никого (освен на търгуващите с дефектни захранвания), естествено с радост ти драснах няколко реда...

    Поздрави!

    И пиши какво се оказа!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #27

    mnoo mi e topal procesora

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Е костваше ми 3 седмици нерви и неспане, носех щайгата на работа с мен, едва не се разделих с най-красивото момиче и т.н.

    <div align="right">оргинално мнение на Eistee</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ти хубаво че не си оставил момичето )) Еми така де, няма да се разделите заради някакъв скапан компютър я! []

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    101
    #28

    mnoo mi e topal procesora

    The_UFO, тя щеше да ме зареже, не аз нея. []

    Още първия ден, когато демонстрирах компа пред родителска аудитория, тя беше по-близо до мишката и даде Shut Down, а компа (заради захранването) точно в този момент се рестартира... Е, аз я обвиних несправедливо.... и т.н. и т.н., знаеш как ескалират тези работи.[]

    Поздрави!

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    166
    #29

    mnoo mi e topal procesora

    Изчисти си радиатора както и кулера,след това може да намажеш радиатора с термопроводима силиконова паста[]

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    17
    #30

    mnoo mi e topal procesora

    opravix go e ))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Mnoo golqm problem
    От Brat4eda във форум Windows
    Отговори: 29
    Последно: 19-12-03, 12:47
  2. Neshto mnoo se bavi /Celeron 1700/
    От TpaBecTuT във форум Общ - хардуер
    Отговори: 16
    Последно: 16-02-03, 08:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе