Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 30

mnoo mi e topal procesora

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    44
    #1

    mnoo mi e topal procesora

    a e procesora mi e mnoo topal.53*c dostiga i se restrtira ili zabiva i tova pri otvorena kutiq.ventilatora e dobar 5500 rpm/min.a voltaja e

    vcorea 1.81V.Po dantoto nqma ot kade da go namalq izglejda e ot voltaja are pomognete.Danoto mi e ASUS a7n266-vm.Procesora e XP palomino 1500+


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #2

    mnoo mi e topal procesora

    Купи си Evercool CUD725 или TITAN CU5TB и няма да имаш повече проблеми.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    44
    #3

    mnoo mi e topal procesora

    toi ventilatora e qk e 15 $

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    44
    #4

    mnoo mi e topal procesora

    ai pomognete mi 4e tuka igraq diablo 2 na harkor v battle.net na iradeuma i kato mi zabie ili se restartira PC-to geroq mi umira

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #5

    mnoo mi e topal procesora

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ai pomognete mi 4e tuka igraq diablo 2 na harkor v battle.net na iradeuma i kato mi zabie ili se restartira PC-to geroq mi umira



    <div align="right">оргинално мнение на TOTOGADA</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Или кажи какъв точно ти е цуулера и модела или направо както вече мисля ти казах си вземи един от тези двата модела на Evercool или TITAN.

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #6

    mnoo mi e topal procesora

    До колкото разбрах температурата ти е 53 град. което за цепеуто ти хич не е много и проблема едва ли идва от него. За паломино тва е екстра

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    17
    #7

    mnoo mi e topal procesora

    EXO nikoi li nemoje da pomogne ne ot ventilatora ne e ot voltaja ot kvo moje da e i procesora ne e kloknat

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #8

    mnoo mi e topal procesora

    Абе човек, 53 градуса ти се каза, че за такъв процесор не е много. Какво си се хванал за него, това забиване може да се дължи на една камара други причини - дъно, памет, графика... Ако ти е толкова проблемна температурата, опитай със софтуерно охлаждане - CPU Rain, VCool, има и други програмки. Потърси из форума, миналата година по това време и малко по-късно обсъждахме тези неща надълго и нашироко.

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #9

    mnoo mi e topal procesora

    Aide aide aide.. mojelo da se dulji na drugo... SHTOM MASHINATA E AMD ... ZNACHI VURVI KATO PUSHKA... samo mu se struva che zabiva i restartira.. vsichko e OK

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    17
    #10

    mnoo mi e topal procesora

    ami pi4ove mai e temperaturata na AMD-to e ka4ix si programa speedfan i pokazva 53*C pak i daje ima ogan4e tova 6te re4e 4e seki momen moje da izgori taq temperatura ne e normalna (

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #11

    mnoo mi e topal procesora

    Бе и по ниска може да бъде но и при тази трябва да си работи нормално.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #12

    mnoo mi e topal procesora

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Aide aide aide.. mojelo da se dulji na drugo... SHTOM MASHINATA E AMD ... ZNACHI VURVI KATO PUSHKA... samo mu se struva che zabiva i restartira.. vsichko e OK



    <div align="right">оргинално мнение на BobyTT</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    T''ва, че е AMD не значи, че грее повече.... оправи си данните за топлоотделянето на процесорите, че Intel-ите в момента греят повече, ако не знаеш.



    53С е нормална температура и няма защо да се шашкаш, totogada... като се има в предвид, че вероятно кутията ти не е вентилирана добре, както и че едва ли ползваш някаква супер добра проводяща паста...

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    17
    #13

    mnoo mi e topal procesora

    ne e kotiqta e otvorena postoqnno . vatre e normalno vsi4ko ne e nagu4kano

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    30
    #14

    mnoo mi e topal procesora

    <font color="red">Mod. edit Kayso

    Предупреждавам те - при нов подобен бъзик, ще изхвръкнеш !!!</font id="red">

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    17
    #15

    mnoo mi e topal procesora

    az pi6a tuka dami pomogant oniq 6a se bazika nedei tai idi se bazikai nqkade drugade



    <font color="red">Моd. edit Kayso

    Извини ме за бавната намеса, но чак сега видях тоя пост. Надявам се, че ще намериш решение на проблема </font id="red">

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mnoo golqm problem
    От Brat4eda във форум Windows
    Отговори: 29
    Последно: 19-12-03, 13:47
  2. Neshto mnoo se bavi /Celeron 1700/
    От TpaBecTuT във форум Общ - хардуер
    Отговори: 16
    Последно: 16-02-03, 09:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе