Резултати от 1 до 5 от общо 5

Епокс 8РДА+ БИОС бъг:ДОСТА СЕРИОЗЕН!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #1

    Епокс 8РДА+ БИОС бъг:ДОСТА СЕРИОЗЕН!

    Съвсем случайно го открих точно преди 20-25 минути:за какво става въпрос?

    Включвам си ПСто,тъй като имах да записвам някой ЦДта на приятел,пуснах първото и междувременно току бях почнал да ровя тук,когато ИЕ ми даде грешка...опитах се да затворя прозореца но неби..след около 5 секунди ми излезе синичкия екран със грешка в копроцесора;0х00000071....

    След рестарт на маджик скрина гледам фана на ЦПУто показва 0 оборота...свети в червено....стори ми се странно тва,тъй като гледам Тто на процесора 35 градуса,но все пак влезнах в БИОС,там същото положение,о РПМ на фана,но Т на ЦПУ 40;тук тряя да кажа че фана ми иначе бачка на 3к оборота,със СЛК 800 У съм,и не го чувам дали работи или не,и точно си мислех че нещо по БИОС е бъгнало,когати и в БИОС заби....добре че загасих ПСто и отворих капака!като допрях ЦПУ кулера как не ми останаха пръстите на него незнам!

    бях чел че НРОРС 2 дъната имат бъг при нулеви и по малки температури;вече съм убеден че имат и при високи температури,което си е честно казано опасно,случай като моя е доста вероятен да се повтори и другаде,спира фана на ЦПУто,и тъпото дъно ми реве 35-40 грд[:D]...явно мъ идва в повечко Т-то и е решило да ми замаже очичките мама му стара и лъжлив БИОС[:D]



    Добре поне че всичко се размина само със смяна на фана[)]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #2

    Епокс 8РДА+ БИОС бъг:ДОСТА СЕРИОЗЕН!

    С риск да си думна процесора в последствие на два пъти спирах фана,ефекта е доста странен!първоначално температурата се увеличава,впоследствие изведнъж пада до 35 грд,като в същото времеТ на радиатора е поне 60грд,поне на пипане

    Ядно датчика или самия чип Винбонд или тази ми версия на БИОС бъгват при рязка промяна на Т-то,което в никой случай не е правилно



    много би ми било интересно някой друг да тества[8D]

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #3

    Епокс 8РДА+ БИОС бъг:ДОСТА СЕРИОЗЕН!

    Nqama bug prosto taka si raboti moje da se probvash prosto da mahnesh radiatora pri 65C dunoto trqabva da izkluchi procesora ili da mu namali chestotata ako obache mehanizma ne sraboti se poluchava tova : http://rack4.free.evro.net/server29/...MD-TheBest.avi




  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #4

    Епокс 8РДА+ БИОС бъг:ДОСТА СЕРИОЗЕН!

    Айде без тъпотии,а?не ти ли омръзна за 3 години в хема хардуер само главозамайващи измислици да пишеш?Тва дето си го дал е отпреди 2 години на КТ266 и няма никва връзка с моя случай:аз говоря за бъг в датчиците брато..или Винбонд чипа,или БИОС



    Но за софтуера съм те признал[:D]човек може да научи доста от теб

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #5

    Епокс 8РДА+ БИОС бъг:ДОСТА СЕРИОЗЕН!

    Ама за коя версия говориш за 3609 ли?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 19-08-12, 23:33
  2. Сериозен прблем с Nokia
    От SummerWhite във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 04-05-11, 22:24
  3. Продавам МБ ЕПОКС и А64 3700+ БОКС
    От mxkolev във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 26-11-06, 22:54
  4. Селерон /Д/ и Епокс !!!
    От mxkolev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 15-09-04, 14:58
  5. Сериозен съвет за покупка на MX ?!
    От toshe(montana) във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 18-07-01, 13:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе