Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Abit вече в България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #16

    Abit вече в България

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе защо вие винаги ми искате някакво обяснение ЗАЩО пък нещо да превъзхожда RDA+ - я вместо това ми кажи едно нещо в което то превъзхожда абита или хайде асуса...



    <div align="right">оргинално мнение на geniusloki</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Чаааакай малко - не се опитвай да прехвърлиш топката []



    Тук не става дума за 8RDA+ ами за това, че излишно хвалиш NF7-S... пак ти казвам - не говоря, че е нещо калпаво или нещо такова, но ти се уливаш....

    "Всичко, което ASUS/EPoX не са" - т'ва според теб какво значи?

    Щото на мене ми идва точно 1 идея в главата.....

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #17

    Abit вече в България

    Е това IC7 има ли го сега или не ?

    Дайте малко инфо, че тука във Варна съм малко далече

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #18

    Abit вече в България

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Е това IC7 има ли го сега или не ?

    Дайте малко инфо, че тука във Варна съм малко далече



    <div align="right">оргинално мнение на Кайсо</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Абе едва ли си толкова далече, че да не можеш да отвориш ценовата листа на МАСТ... []

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #19

    Abit вече в България

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе защо вие винаги ми искате някакво обяснение ЗАЩО пък нещо да превъзхожда RDA+ - я вместо това ми кажи едно нещо в което то превъзхожда абита или хайде асуса...



    <div align="right">оргинално мнение на geniusloki</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    "Всичко, което ASUS/EPoX не са" - т'ва според теб какво значи?

    Щото на мене ми идва точно 1 идея в главата.....



    <div align="right">оргинално мнение на Mollov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Значи че не е грозно като ЕРоХ, има SATA на модел СЪС МСР-Т, не на някакъв на който има всичко друго но не и това.. а е скъп. Има Vdd, и дори да не е много пак дава да качиш една идея FSB и има предостатъчно читав кулър на северния мост.

    За разлика от АСУС има достатъчн възможности за покачване на напреженията в биоса, има активно охлаждане на северния мост (не че пасивното на асус е по-зле хъхъ), стига по-високи шини. за жалост мофсетите му греят почти като на ЕРоХ (само дето са само те, не и други елементи). Биоса на SATA RAID контролера си е нормален, не е орязан и можеш да закачиш на контролера всичко. Има си даже преходник за да ползваш този контролер. На задния панел има 5 извода + оптичен за звука, (по което прилича на ASUS) и няма нужда да питат по форумите как да си изкарат звука на останалите колони..) За разлика от двете се захранва от 12-те волта и НЕ се регулира по тях, така че не са му проблем като на Солтека примерно и GB примерно.. и може да работи спокойто и без този конектор. С последния биос показва нормални температури (т.е. сравнително добре регулирани) които се променят адекватно, не да се закотвят на най-високата, което също е предимство в сравнениес ЕРоХ и не много ясно спрямо мерещия от диода, но некалибриран ASUS. Няма (както и EPoX) номера на асус като гасиш от бутона да зареди при 100MHz FSB ... има номера (като EPoX) да натиснеш Insert. Няма DUAL LAN за разлика от ASUS, не че някой го ползва но все пак..

    сигурно и още ще се сетя ама..[xx(]



    Ей го, сетих се -можеш да си пуснеш множители каквито и на какъвто си процесор искаш..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Google Street View вече и в България
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 08-03-13, 09:28
  2. Anonymous - вече и в България
    От hristoslav2 във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 10-02-12, 12:29
  3. Отговори: 0
    Последно: 19-05-11, 10:39
  4. Acer Iconia вече е в България на цена от 2899 лева
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 07-03-11, 15:37
  5. J&W дънни палтки вече и в България.
    От kod във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 0
    Последно: 24-04-08, 16:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе