Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Abit вече в България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #1

    Abit вече в България

    Мда, МОСТ са внесли някои модели за АМД и ИНТЕЛ.Мисля да разгледам някой модел по отблизо[:D]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #2

    Abit вече в България

    " Мда, МОСТ са внесли някои модели за АМД и ИНТЕЛ.Мисля да разгледам някой модел по отблизо"



    Цени ?

    Следващото ми дъно ще е 100% асус или абит абе може и епох .

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #3

    Abit вече в България

    Значи погледнах ориентировачно цени на НФОРСЕ

    ABIT NF7-S ~~~ 120$

    Abit IC7 ~~~195$ (за това не съм сигурен утре мога да проверя и да ги напиша освен ако МОСТ не ме изпреварят и не си ъпдейт прайслиста [])









    p.s. update-нали са я )

    давай народе че ще свършат[:D][:D][:D]

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #4

    Abit вече в България

    Взех NF7-S, крайната цена ще е над 130.

    Първи впечатления - най-доброто дъно, всичко което ASUS и EPoX не са - или по-точно всичко което харесвам в двете, събрано в едно. Сигнатурата ми е показателна. ЗВЕРСКИ КЛОК.

    Дъната с 875 и 865 също са у мен, но ги оставих за събота и неделя...ще взема още едно захранване и хорд да не разглобявам моите и ще ги тествам. Взех си даже и процесор вече..

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #5

    Abit вече в България

    Утре и аз ще си имам взимане даване с NF7-S.[:D]

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #6

    Abit вече в България

    Уф дано са по-добри и от Асус (за П4) .

    Впечатления?

    От ревютата в нета защо оставам с впечатление ,че няма едноличен победител в клока (270-280шина всички умират).

    Гледайки цените съм много учуден и865 -133$ и875 -145$ каква е уловката???

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #7

    Abit вече в България

    тия за интел обаче какво изпълнение са....дори фана на северния мост ми пълни душата (не че вантека на NF7-S e лош) ама няма как да го закремя на nforce2 дъно

    Ще ги видя как се представят..изглеждат супер, кутията е като от каталог подредена..

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #8

    Abit вече в България

    Наистина перфектно дъно (NF7-S).Всички дребни бъгове, които имах с АСУСа(не ми работеха 10х,10.5х при ФСБ над 190, отнемаше мнооооого време за да тръгне при високо ФСБ) тук просто липсват.Ех имам малки забележки ама ....(под вентилатора на SPPто имаше съвсем малко паста, колкото да отбие номера и конекторите на захранването са на гадно място).Дъното е с SATA - PATA преходник.Та относно този преходник - ще имам ли някаква полза ако вържа един HDD към SATA чрез преходника или ще е същото както към обикновения IDE канал ?????????

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #9

    Abit вече в България

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Та относно този преходник - ще имам ли някаква полза ако вържа един HDD към SATA чрез преходника или ще е същото както към обикновения IDE канал ?????????



    <div align="right">оргинално мнение на lightmaster</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Като скорост твърдо никаква ,прдполагам че е по удобно( няма мастер слейв) и др.

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #10

    Abit вече в България

    Забелязах нещо нередно и почвам да се съмнявам в този преходник.Като отворя експлорер и кликна върху някоя папка отнема доста време за да я отвори.(nforce 2.41 drivers)може и да е от драйверите.

  13. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #11

    Abit вече в България

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Наистина перфектно дъно (NF7-S).Всички дребни бъгове, които имах с АСУСа(не ми работеха 10х,10.5х при ФСБ над 190, отнемаше мнооооого време за да тръгне при високо ФСБ) тук просто липсват.Ех имам малки забележки ама ....(под вентилатора на SPPто имаше съвсем малко паста, колкото да отбие номера и конекторите на захранването са на гадно място).Дъното е с SATA - PATA преходник.Та относно този преходник - ще имам ли някаква полза ако вържа един HDD към SATA чрез преходника или ще е същото както към обикновения IDE канал ?????????



    <div align="right">оргинално мнение на lightmaster</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">бе няма проблем, при мен е екстра..

    а за местото на кабелите, е, не са като на асуса, но ако си с дълги кабели (моите са много дълги, поне 50 сантима, ако не и повече) лягат екстра отстрани на кутията между перките и IO панела..

    [)]

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #12

    Abit вече в България

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Взех NF7-S, крайната цена ще е над 130.

    Първи впечатления - най-доброто дъно, всичко което ASUS и EPoX не са - или по-точно всичко което харесвам в двете, събрано в едно. Сигнатурата ми е показателна. ЗВЕРСКИ КЛОК.<div align="right">оргинално мнение на geniusloki</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Интересно ще ми е да ми кажеш какво толкова може това NF7-S в повече от 8RDA+ примерно???

  16. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #13

    Abit вече в България

    най малкото читав кулър на северния мост.

    SATA и преходник PATA-to-SATA, казват че е по-стабилно при високи честоти заради захранването.

    Мери уж по-точно температурата щото "пишока" може да опира в процесора.

    всякакви изводи за звука, дори оптичен... FireWire...биоса е доста по-добре организиран май.. Vdd в биоса..



    и доста малка разлика в цената при всичко това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #14

    Abit вече в България

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">най малкото читав кулър на северния мост.

    SATA и преходник PATA-to-SATA, казват че е по-стабилно при високи честоти заради захранването.

    Мери уж по-точно температурата щото "пишока" може да опира в процесора.

    всякакви изводи за звука, дори оптичен... FireWire...биоса е доста по-добре организиран май.. Vdd в биоса..



    и доста малка разлика в цената при всичко това.



    <div align="right">оргинално мнение на geniusloki</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Има малка разлика в цената спрямо 8RDA3+... спрямо 8RDA+ разликата хич не е малка.... за цуулера на NB-то е ясна работата, BIOS-а дали е по-добре организиран - все тая общо взето, нали не работиш под BIOS.... Vdd....... мисля и сам видя, че полза от Vdd много-много няма... За измерването на температурата.... абе 8RDA+ имат по-сериозна калибровка като гледам, щото разликите в отчитането след 1 час товар между 8RDA+ и 8RDA3+ ( който също е с "подвижен" датчик ) почти я няма...

    Пък и като гледам ( мисля и ти да си го разбрал това ) ако си с водно или Phase-Change всичко различно от on-die отчитане не струва.....



    Не казвам, че NF7-S не струва, ама ти се престараваш направо..... [8)]

  18. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #15

    Abit вече в България

    е кое не е малка разликата - колко + ДДС е ЕРоХ-а? а 8RDA3+ не е с МСР-Т... така че изобщо не го и сравнявам.

    Както винаги - престаравал съм се. Абе защо вие винаги ми искате някакво обяснение ЗАЩО пък нещо да превъзхожда RDA+ - я вместо това ми кажи едно нещо в което то превъзхожда абита или хайде асуса...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Google Street View вече и в България
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 08-03-13, 10:28
  2. Anonymous - вече и в България
    От hristoslav2 във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 10-02-12, 13:29
  3. Отговори: 0
    Последно: 19-05-11, 11:39
  4. Acer Iconia вече е в България на цена от 2899 лева
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 07-03-11, 16:37
  5. J&W дънни палтки вече и в България.
    От kod във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 0
    Последно: 24-04-08, 17:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе