Резултати от 1 до 7 от общо 7

ПРОБЛЕМ!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #1

    ПРОБЛЕМ!

    Имам проблем: CD-ROM-ът ми изчезва от My Computer от време на време и трябва да надграждам за да се оправи. Да не би да е от драйверите 4in1 на VIA (дъното ми е GIGABYTE GA-7VT600), версията на драйверите е 4.48. На сайта пише, че с по-стари можело да върви по-добре, а не мога да сложа други - като стартирам Setup-a на някои пакет драйвери и ми дава Registry Error! Please Reboot!. След ребоот-а пак същото. Да имате някви идеи случайно!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #2

    ПРОБЛЕМ!

    Ми по някога става така че като сложиш първо по-нова версия на тия драйвери след това не

    приема по старата,така че или влезни в регистрите и пробвай да изстриеш всичко на VIA сам

    или с няква програма или просто си прейнсталирай windowsa и след това инсталирай по-страта

    версия понеже на един приятел пък с по-новата версия му даваше записвачката като обикновено CD-R а като сложихме старата версия нещата се оправиха?!?

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #3

    ПРОБЛЕМ!

    Как са ти вързани устроиствата ?

    При мен по едно време правесхе мизерии , защото харда и CD-то бяха вързани на един канал ...

  5. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #4

    ПРОБЛЕМ!

    Какво ще рече - надграждам ???

    И виж как са кабелите, извади и пъхни пак ИДЕкабела, може и от там да прекъсва. Виж да няма изкривено някое краче.

    Виж и в БИОС, дали го намира коректно ...

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #5

    ПРОБЛЕМ!

    имах същия проблем с CD-RW едновременно преинсталирах ВИН-а и смених драйверите ! оправи се не знам от кое то4но ! опитай и ти това, но виж преи това какво ще ти кажат разбира4ите

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #6

    ПРОБЛЕМ!

    Определени марки CDR и CDRW се дънят ако в биоса е избран AUTO, специално някой модели YAMAHA. Изчезват от My Computers. Пробвай като зададеш PIO4 срещу CDR-a.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #7

    ПРОБЛЕМ!

    Явно си с Windows98, но какво имаш предвид "надграждам" така и не се разбра.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе