Резултати от 1 до 10 от общо 10

problem s abit kt7

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    16
    #1

    problem s abit kt7

    imam 10 mashini : Duron 750 ,Abit kt7,256 pc133 ram,Abit Siluro video ...HDD tata sa WD 30 gb 2mb kesh ...Problema mnogo stranen ..Dava mi sin ekran i greshka "DISK WRITE ERROR" ! i tova mi go dava nai veche kogato se raboti v internet !!! ima pusnat samo edin IE !;[ mashinite sa sa Win98 SE slojil sam poslednite VIA 4 in 1 1432...smenql sam ram rychkal sym v biosa kato lud i se tva ;[[[ Nqkoi da ima ideq ?




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    85
    #2

    problem s abit kt7

    Проблема може да е в HD. Имам абсолютно същата конфигурация, само че дъното е KT7A, а диска - SeaGate 10GB, и не ми дава такова нещо въпреки че съм с WinME и IE6. Все пак съветвам те да погледнеш FAQ-а на ViaHardware.com, може да те подсети за нещо.




  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    problem s abit kt7

    kt7a / d800 / 40 maxtor / win me / ie 5.5 обаче! нямам проблеми ( то вярно, и че машината е много по-различна от твоите! )

    вирус?




  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    16
    #4

    problem s abit kt7

    oh toq FAQ na viahardware.com sam go chel ...a ot razdel instability sam probval VSICHKO !!! ;[[ virusi nqmam sa sigyrnost

    blagodarq za savetite




  6. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #5

    problem s abit kt7

    Mi i az imam syshtite iadove samo 4e s Acorp i ne to4no disk write Error mi win 98 SE ne trygva sled instal na driveri .Tva e na 3 mashini samo.

    Za disk write error mi format ni si go na nisko nivo ako moish reinstall win i wij moji da sa oprai. ili si pusni edin msconfig i idi na advanced i zabrani virtual HD IRQ ili si vklu4i force ... she go vidish .

    Nadiavam sa da ti help, pyk ako niakoi ima kato moia iad neka pishi. 10x




  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #6

    problem s abit kt7

    Миналата година имах същия проблем,само в интернет!!!!,дори понякога при влизане ПС-то се рестартираше само:-),тва е официално признат проблем от Абит:тромав трансфер м/у процесора и PCI шината,дори ги бяха махнали от препоръчителните дъна на АМД,поради загуба на данни при гасене и наличие на бързи дискове-твоят WD e по лиценз на IBM-с една плоча са и са доста бързи...както и да е -проблема е решен вече.

    Изтегли си последния MB BIOS и действай смело:

    PCI Master Bus Time Out=0 или 1

    PCI Master Read Caching=Enable

    PCI Delay Trans.=0

    PCI Master 0 WS Write=Enable

    PCI Dynamic Bursting=Enable

    CPU to PCI write buffer=Enable

    K7 clk_ctl select-Optimal,ако имаш нещо обаче на USB-to по-добре е Default

    Дори и проблема с Creative5+1 решиха,само че там настройките са други.Ако нямаш нищо на COM and USB по-добре ги изключи!А най-добре е биос с ACPI disable-мразя го,ама Майкрософт ги кара,кво да правят хората...:-)




  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    16
    #7

    problem s abit kt7

    DPetrov byrzam da izteglq biosa ;]] dovechera shte probvam !!!! ako stane (pyk i da ne stane ..to mi pisna veche ) i ako imash pyt kam Veliko Tyrnovo obadi se da piem po bira ( moje i vodka ) ...az cherpq ;]]




  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    16
    #8

    problem s abit kt7

    Ami qvno shte cherpq ;]]]]]]]] stana mamka mu ;]]] Golqmo blagodarsko ;]]]]]]




  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #9

    problem s abit kt7

    Моля,моля-нали за това е форума:-)Да си помагаме,както сам се убеди,дори и Абит,Асус правят гафове-добре че ги разрешават бързо!

    За мен това си остава най-доброто Дурон/Атлон дъно на пазара в момента.




  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    16
    #10

    problem s abit kt7

    biva si gi dynata ..az lichno imam obache abit ka7 i sym mnogo dovolen ot nego ..daje e po stabilno i ot kt7 ;]]




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. abit bx-133 raid vs abit vh6 II
    От MANIAK във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 19-01-02, 21:12
  2. Problem s Ati Xpert2000 pro i ABIT KT7A
    От mitak във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 28-06-01, 11:50
  3. problem s Abit KT7A
    От Nistel във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 14-06-01, 15:01
  4. ABIT KT-7 RAID & ATI PROBLEM :-(((
    От Abitzo във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 24-04-01, 13:15
  5. ABIT BX133 RAID problem
    От EvilYeti във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 02-03-01, 00:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе