Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

EPOX или ASUS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #1

    EPOX или ASUS

    Наскоро сглобих комп за един приятел и се депресирах като видях как се представи след пускането на НФС Underground, та реших да ъпгрейдвам сега покрай коледа ... Та се чудя много за дъно и за видеокарта ....Изборът ми за дъно се свежда до Епокс ( някоя от разновидностите на 8RDA, не знам коя точно) или Асус А7N8X или А7N8X-X ( последните ги има в eBay за по 70-на $$$ ), чипсета определено ще е нФорс2.Процесорът ще е Barton 2500+, паметта мисля да я запазя [].Не мисля да клоквам зверски , ама пък и не мисля да го оставя на мира тоя процесор ...

    Идва въпросът с видеото - в eBay(http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...ory=40158&rd=1) има Радеон9500, който било гарантирано, че може да се модне до 9700 , или да си търся 9700 ?

    Приемам всякакви съвети ...[:D]



    Уффф, редактирам за н-ти път, ама има ли разлика ако си взема Бокс процесор , то че няма да му използвам фен-а е ясно, ама все пак ?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #2

    EPOX или ASUS

    На мен не ми трябва Делукс модел със сигурност , може да се позамисля за S-АТА-та , но другите екстри така или иначе си ги имам като отделни карти , 6-каналният звук също не ми трябва, ако мми трябваше, щях да си взема Аудиджи най-вероятно []

    А за видеото искам карта, която да има производителността на 9700, няма да си купувам 9500, ако не може да се модне []

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #3

    EPOX или ASUS

    Всъщност вече отпадна въпросът за видеото - http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...category=40158 [:D]

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    179
    #4

    EPOX или ASUS

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">http://www.asus.com/news/2003/20031209.htm

    жалкото е чв 9500 не поддържа dx9 затова ти препоръчвам fx5700u s ddr2(само някои модели са с ддр2)



    <div align="right">оргинално мнение на kafka</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Пич продължаваш да ръсиш глупости. [!] Спри се!!!

    9500 е една от първите карти със подръжка на DX9!

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #5

    EPOX или ASUS

    Хора, спрете се , вече проблема с видеото е решен, набутах се 150$$$ и се надявам да е добре, нека да не превръщаме темата в нешо като спор ATI vs nVIDIA или АМД vs INTEL []

    Meжду другото наистина ми трябват спешно някакви мнения ( главно лични ...) за избора между Епокс и Асус , междуд другото си играх с едно дъно Епокс 8RDA3G , много беше приятно, имаше една камара настроики, които сегашният ми Асус няма , то вярно , че са различни чипсети , ама все пак ...

    И на кое мога да постигна по-сериозен клок ?Малко ми е спешно , защото пуснах вече сегшното ми дъно за продан, и след една седмица ще остана без него , така че искам да ми помогнете да взема решение по-скоро !!! Благодаря предварително !!!





    P.S.

    То май и Biostar M7NCD PRO вади много добри характеристики ?

    P.S. 2

    @kafka Не е вярно , че 9500 не поддържа Директ Х 9 !!!!!

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    179
    #6

    EPOX или ASUS

    За парите си Biostar M7NCD PRO е много добро решение! []

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #7

    EPOX или ASUS

    kafka - умният човек знае кога да си замълчи - бъди умен.



    >

  10. Gadget
    Guest
    #8

    EPOX или ASUS

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">За парите си Biostar M7NCD PRO е много добро решение! []



    <div align="right">оргинално мнение на Kiko</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Абе добро, ама излезе по-лошо от M7NCG 400

    Нито разположението на кондензаторите, нито и някои други настройки Но все пак за тези пари си заслужава.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #9

    EPOX или ASUS

    Мдааа, само дето сега точно не ми се дават пари и за памет []

    Иначе за дъно май искам да се насоча към Асус или Епокс . Гигабайт нещо не ме кафят, MSI - нямам никакви впечатлени от тях , в eBay са доста евтини Абит ... Чипсета е ясен, вече съм го казал , двуканален режим няма да ползвам засега , най-много по-нататък да се изхвърля за още 512 Мб Кингстън []

    И коя разновидност на 8RDA3 е най-добра ? И гояма ли е разликата между Асус A7N8X и А7N8X-X ?

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    4
    #10

    EPOX или ASUS

    за колко време iBay доставят покупката?И колко е достаавката, пишеше не6то за 15$ ама не разбрах ?А за дъното Аsus по добро е според мен

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    71
    #11

    EPOX или ASUS

    Ako все още избираш между ЕРОХ и ASUS вземи си първото.

    Вярно е че ASUS са отдавна в бранша ,но се чуват оплаквания от тях.

    Неведнъш е ставало въпрос за възможностите на ЕРОХ за овърклок.

    Някои ще кажат че драиверите за чипа са кофти но енфорс 2 си е класика.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    78
    #12

    EPOX или ASUS

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> И гояма ли е разликата между Асус A7N8X и А7N8X-X ?

    <div align="right">оргинално мнение на Chipsy</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Двуканалният режим... С него е по-добре []

    при мен мемори рийд е 3000мб/с само за справка...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    10
    #13

    EPOX или ASUS

    Извади си едната памет и пак изтествай и ще разбереш каква е разликата. Няма и 8% или при теб ще доиде някаде около 2850 мб/с

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    78
    #14

    EPOX или ASUS

    [:D] Е, не съм писал, че е Мнооого по-добре - като го има що да не го ползвам, а и достатъчно е да преместя единият чип за да мина в едноканален режим... [:D]

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #15

    EPOX или ASUS

    На мен засега не ми трябва двуканалният режим, така или иначе скоро не мисля да купувам памет, пък и тази ми е предостатъчна .Сериозно мисля да се насоча към A7N8X-X, не ми трябват екстрите на другите, имам си Firewire карта , ЛАН карта не ми трябва повече от една , кабелния модем мога да го вържа и на USB порта в краен случай !

    А иначе еБей не знам дали ще достави до Бг, зависи от юзъра , който продава дадената стока, ама аз май ще си пазарувам от www.newegg.com , щото най-бързо става, пък и цените им са добри ...

    Епокс имат ли платка от рода на въпросната Асус ? Без Райд, без IEEE 1394 и т.н.

    В крайна сметка ми трябва дъно, което да търпи добър клок и да няма много екстри [:D]

    Сори за толкоз многото въпроси , ама нямам време да се ровя []



    P.S. Според вас дали направих грешка с картата , дето си я купих и как е цената ? Присетих се , ама не исках да поствам ново мнение [:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. EPOX
    От yukmouth във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 11-02-04, 11:02
  2. Кой е официалния вносител на ASUS и Epox
    От Kayso във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 28-05-03, 23:05
  3. Za EpOX EP-4PEAE???
    От simple_man във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 13-12-02, 17:54
  4. ASUS ili EPoX - mneniq i komentari
    От Kayso във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 25
    Последно: 28-08-02, 18:28
  5. ASUS vs Gigabyte vs EPOX vs Soltek unleashed
    От geniusloki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 68
    Последно: 10-07-02, 12:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе