Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 28 от общо 28

EPOX или ASUS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #16

    EPOX или ASUS

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">за колко време iBay доставят покупката?И колко е достаавката, пишеше не6то за 15$ ама не разбрах ?

    <div align="right">оргинално мнение на kirog</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Става въпрос само за щатите...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #17

    EPOX или ASUS

    Затова не ми се търси, щото постоянно откривам нови и интересни неща :

    http://www.newegg.com/app/ViewProduc...122-106&depa=1

    http://www.newegg.com/app/ViewProduc...136-124&depa=1

    http://www.newegg.com/app/ViewProduc...136-137&depa=1

    http://www.newegg.com/app/ViewProduc...170-112&depa=1



    А и забелязвам как никой не ми отговаря на конкретните въпроси, дето съм ги задал по-нагоре в постингите [V]

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #18

    EPOX или ASUS

    Спрях се на дъно най-накрая - Shuttle nForce2 Ultra 400 Chipset Motherboard for AMD Socket A CPU, Model "AN35N-Ultra" -RETAIL

    Линкът - http://www.newegg.com/app/ViewProduc...150-045&depa=1

    Много добри отзиви се чуват за нея навсякъде []Така или иначе не ми трябва дъно с екстри, май това най-много ми се доближава до потребностите ! Някакви забележки по въпроса ? Приемам всякакви коментари [:D]

    Моллов няма ли да изкаже меродавно мнение по моя проблем ?[8D]

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #19

    EPOX или ASUS

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">http://www.asus.com/news/2003/20031209.htm

    жалкото е чв 9500 е бъгава с dx9 :-) затова ти препоръчвам fx5700u s ddr2(само някои модели са с ддр2)



    <div align="right">оргинално мнение на kafka</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    kafka не се засягай , какво му е бъгавото на 9500про? че не ми в ясно , аз имах един преди и да ти кажа на ЕДИНСТВЕННИТЕ DX9 приложения тва е МАРКА нямаше никакви прпблеми.... как разбра че е бъгав DXa9 на тоя радеон?

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #20

    EPOX или ASUS

    Ами на мен ще ми дойде точно 67 долара този Shuttle с доставката , може и 5% sales tax да сложат. Една камара ревюта за него изчетох, спокойно се клоква докъм 210-215 шина с добра памет , иначе се чудя за A7N8X-X , ама още не съм си продал старото дъно и не мога да се реша какво точно да взема [!]

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #21

    EPOX или ASUS

    Благодаря на всички за мненията , не че бяха много полезни ...[]

    В крайна сметка преди малко поръчах ЕПОКС 8RDA3G и Barton 2500+BOX. Дали да си сменям вентилатора [?][?][?], че не ми се ползва боксовият , ама се чудя пък как ще се справа този CoolerMaster, дето ми е в сигнатурата ? Взех си за всеки случай ArtecSilver5 паста ...[:D]

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #22

    EPOX или ASUS

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Благодаря на всички за мненията , не че бяха много полезни ...[]



    <div align="right">оргинално мнение на Chipsy</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Като гледам какво си поръчал......май и ти се вразуми(като изключим дъното)[:D][8D]





    <div align="right">оргинално мнение на kafka</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Какво му е на дъното ?

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #23

    EPOX или ASUS

    Наистина, кажи какво му е на дъното - явно си го пробвал, сподели лични впечатления!



    >

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    42
    #24

    EPOX или ASUS

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Благодаря на всички за мненията , не че бяха много полезни ...[]



    <div align="right">оргинално мнение на Chipsy</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Като гледам какво си поръчал......май и ти се вразуми(като изключим дъното)[:D][8D]





    <div align="right">оргинално мнение на kafka</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Какво му е на дъното ?



    <div align="right">оргинално мнение на Chipsy</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">











    1.MSI K7N2 Delta ILSR - s.A, nForce2 SPP, 400, 3xDDR400, AGP8x, Audio, LAN, ATA133+SATA, RAID, USB 2.0, ATX - 110$ + DDS

    2. GigaByte 7N400VPRO, NVIDIA nForce2 Ultra 400 + MCP-T, 400/333/266 MHz FSB, SATA, Dual Channel DDR400/ 333/ 266, ITE IT8712F chip, Silicon Image sil3112A controller, GigaRAID ATA 133 RAID controller, Realtek 8201 LAN PHY Chip, Realtek ALC650 Audio AC'97 Codec, 2 x 4M bit flash ROM, $108 + DDS

    3.8RDA3+, Athlon & Duron, Nvidia nFORCE-2, Nvidia nFORCE-2 Ultra Edition + MCP, 200/266/333/400 FSB, 3 x DDR 400 (Dual DDR), 1 x AGP 8x, 6 x PCI, USB 2.0, 2 x ATA-133, IEEE 1394, Serial-ATA 150 (RAID 0, 1), 6-channel Audio, 2 x LAN 10/100 - 105 + DDS



    Samo si izberi i si kupi towa e koeto ima na pazar w momenta ot tozi klas koeto si zaslujawa!!! MSI iska gotina pamet,EPOxa systo, GigaByte - ne e pritenziozen kam videoto ako e nesto necuwano za pazara!!!

    Upseh!![^][^]

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #25

    EPOX или ASUS

    Specifications

    Processor AMD Athlon, Athlon XP, Duron

    Core Logic Nvidia Nforce2 SPP Chipset + Nvidia Nforce2 MCP

    BIOS Award/Phoenix BIOS v6.0

    Max. FSB 400MHz

    Memory 3 x DDR SDRAM PC3200, 3GB max.

    Form Factor ATX, 305mm x 245mm x 40mm



    Expansion Slots

    AGP 1, 8x (1.5v only)

    PCI 5, 32-bit



    Ports

    PS/2 1 mouse, 1 keyboard.

    Serial 2

    Parallel 1

    USB 4 onboard, 2 optional. USB 2.0

    Network 2 x Realtek RTL8201 PHY

    Floppy 2 drives max.

    IDE 2 x E/IDE Ultra DMA/133, 4 drives max.



    Controllers

    Sound C-Media CMI9739 6-channel full duplex integrated sound

    Option IEEE1394 Firewire interface



    Special Features

    AGP-Master for protection against improper AGP card insertion

    Asynchronous transfer between the PCI and FSB

    CPU clock settings are adjustable by BIOS

    CPU multiplier settings are adjustable by BIOS

    CPU V-core settings are adjustable by BIOS

    EZ Boot

    Hardware Monitoring Function provided by Winbond

    Includes I/O Shield

    Keyboard Power On (KBPO)

    Magic Health

    Magic Screen

    P80P Diagnostic LED

    PowerBIOS for excellent overclocking features

    Suspend To RAM (STR)

    Unified System Diagnostic Manager (USDM)

    USB Resume

    Wake On Lan (WOL)





    Не е пък чак толкоз зле [:D]И без това не ми трябват повечето работи на ' + ' модела , така че не мисля, че съм сгрешил . Пък и за 70 долара - толкоз []

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #26

    EPOX или ASUS

    Всъщност 78 $$$, да бъдем точни

    Ето ти линка към 8RD3I , мойто е със 5 $$$ по-скъпо :

    http://www.newegg.com/app/ViewProduc...=BROWSE&depa=1

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #27

    EPOX или ASUS

    Нормално ли е температурата на процесора (Бартон2500+ @ 3200+ ) да варира около 51 градуса със боксовия фан ? Пробвах и с този от сигнатурата ми ,ама се качи над 55 ...Интересното е, че радиатора на пипане е по-студен от този в сигнатурата ми - демек възможно ли е дъното да не мери правилно - Епокс 8РДА3Г ?



    И още нещо - решил да сложа още един фан в кутията , ама как да ги направя - имам един, който е отстрани на кутията и духа навън , дали да сложа още един , койта да духа навътре в кутията и да е отзад ? Щото захранванет ми е точно над процесора и ме притеснява да не грее от него ....

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    165
    #28

    EPOX или ASUS

    ми с бокса си е напълно нормално, ама с тоя slk доста доста по-ниска трябва да е. това все пак е най-добрия радиатор на пазара. сложил си го погрешно

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. EPOX
    От yukmouth във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 11-02-04, 11:02
  2. Кой е официалния вносител на ASUS и Epox
    От Kayso във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 28-05-03, 23:05
  3. Za EpOX EP-4PEAE???
    От simple_man във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 13-12-02, 17:54
  4. ASUS ili EPoX - mneniq i komentari
    От Kayso във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 25
    Последно: 28-08-02, 18:28
  5. ASUS vs Gigabyte vs EPOX vs Soltek unleashed
    От geniusloki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 68
    Последно: 10-07-02, 12:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе