Резултати от 1 до 4 от общо 4

SHUTTLE-AB48N ДЪНО С ПРОБЛЕМ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #1

    SHUTTLE-AB48N ДЪНО С ПРОБЛЕМ

    ДАЙТЕ МИ НЯКАКВО МНЕНИЕ ИЛИ СЪВЕТ ЗА ТОВА ДЪНО ЗАЩОТО ИМАМ МНОГО ПРОБЛЕМИ СЪС НЕГО... БЛАГОДАРЯ ВИ...

  2.  
     
  3. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #2

    SHUTTLE-AB48N ДЪНО С ПРОБЛЕМ

    Това ти е дъното, нали:



    SHUTTLE AB48N i845PE (i845PE+ICH4), 400/533MHz, UltraATA/100, 2 DDR, 1AGP4X, 5PCI, USB2.0, 6 channel audio Realtek ALC650, LAN10/100 Realtek 8100B



    От какво естество са ти проблемите?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #3

    SHUTTLE-AB48N ДЪНО С ПРОБЛЕМ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ДАЙТЕ МИ НЯКАКВО МНЕНИЕ ИЛИ СЪВЕТ ЗА ТОВА ДЪНО ЗАЩОТО ИМАМ МНОГО ПРОБЛЕМИ СЪС НЕГО... БЛАГОДАРЯ ВИ...

    <div align="right">Originally posted by deveca - 29/01/2004 : 01:42:14</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ама не пускай една и съща тема на сто места! Сигурно модераторите спят вече по това време, защото те биха ти направили тази забележка. И пак не даваш никаква информация...



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">чл. 15. Не задавайте проблеми от общо естество, а се опитвайте да конкретизирате. Така вероятността някой изобщо да ви отговори е по-голяма.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    (това е едно от правилата на форума)

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #4

    SHUTTLE-AB48N ДЪНО С ПРОБЛЕМ

    Не мога да разбера защо се продават такива д****а !!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. TV tuner CHRONOS Video Shuttle II
    От spooooky във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 28-04-06, 21:07
  2. Продавам тунер Chronos Video Shuttle II
    От alligator във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 04-04-06, 11:53
  3. Проблем с дъно
    От daniela във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 13
    Последно: 15-02-06, 08:52
  4. shuttle
    От smarkov във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 20-08-01, 11:44
  5. Проблем с Riva TNT2 M64 и Shuttle 591p
    От brn във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 04-04-01, 11:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе