Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем със сушилня AEG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    7
    #1

    Question Проблем със сушилня AEG

    Здравейте, имам сушилня AEG която купих през 2010 г. и досега експлоатирах безпроблемно. Обикновено я ползваме на отложен старт, с цел икономия. Преди 4 дена жена ми се оплака, че вечерта не е тръгнала на отложения старт, а сутринта таблото свети все още в готовност. Пуснала я и си изсушила прането. След това направи 2 цикъла на отложен старт безпроблемно. Тази вечер напарви същият проблем, но когато жена ми я пуснала да работи, в средата на цикъла спря и сега ни вопъл, ни стон. Нищо не свети по нея. Някой има ли идея за проблема и евентуално цена за отстраняването му? Благодаря ви.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #2

    Отговор: Проблем със сушилня AEG

    Виж дали можеш да направиш следното-на вратата по периферията отвътре трябва да има тънка стърчаща пластина/не ключалката на вратата/-тя влиза в корпуса и натиска вътре един ключ който позволява включването на сушилнята само при затворена врата.Намираш нещо подходящо и дълго/напр.отверка/ и го пъхаш в отвора при отворена врата,заедно с това пробваш да пуснеш сушилнята.
    Този пост е редактиран от VLADO 66; 26-01-14 в 13:21.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    7
    #3

    Отговор: Проблем със сушилня AEG

    Благодаря за предложението. Пробвах - не включва. Започвам да си мисля, че може да е изгоряла платката. От няколко дена има колебания в тока в нашия квартал във Варна, достатътчно че да се изключат уредите. Мисля че точно докато работеше се случи нещо подобно пак. А за вечерите също може би се е случил същият проблем с тока, защото таймера на микровълновата се беше нулирал - случва се като се изключи от тока или го спрат. Благодаря

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сушилня - проблем
    От nobreak във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 03-02-14, 12:26
  2. Проблем със сушилня AEG T76489AH
    От ambrozia403 във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 04-12-12, 23:46
  3. Проблем със сушилня
    От delchev във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 10-11-12, 22:32
  4. Проблем с нова пералня/сушилня Hotpoint Ariston...
    От Wish_Master във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 30-05-11, 16:02
  5. Проблем с пералня със сушилня Електролукс
    От lusi12 във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 26-10-09, 13:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе